reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Osinka jak jestem w Anglii, to mam podobnie, jak Ty. Mój mi nie da nawet czegoś zobaczyć w sklepie, tylko zaczyna się wygłupiać. Tak dobrze mam tylko jak przyjeżdżam do Polski, wtedy odreagowuję. A rodzice mi na to pozwalają, bo wiedzą, że tam nie mam takich udogodnień.
To pakuj się i przylatuj, mimo brzydkiej pogody jest super, bo w swoim kraju...Ah...na refleksje mnie naszło...
 
reklama
Witajcie dziewczyny :-)

Przepraszam że ostatnio mało jestem z wami ale przestawiłam się na zupełnie inny tryb życia i mało czasu na komputer teraz mam lecz myślę o was cały czas i staram się podczytywać i napisać od czasu do czasu :tak:
Ogólnie wszystko jest super.Zmieniłam wygląd pokoju gościnnego na zupełnie inny niż pisałam wam wcześniej.
Jeśli chodzi o staranka to zdecydowaliśmy z mężem że nie będziemy ustalać jakieś tam daty rozpoczęcia bo tak na prawdę zawsze coś na drodze może stać więc ustaliliśmy że jak będzie to będzie a jak nie to trudno.Jak nie teraz to za rok,dwa czy trzy...Jestem spokojna,zajmuję się teraz Alankiem.Potrzebuje on mnóstwo uwagi bo w szkole nauki co raz to więcej.
Jesień za oknem już na całego,mało wychodzimy z domu bo zimno na dworze ale spędzamy czas ze znajomymi u nas i na wyjazdach u innych.
A ostatniego listopada bawimy się halloweenowo-andrzejkowej imprezie u znajomych :-) Stroje są więc teraz czekamy:)


Pozdrawiam was wszystkie.
Będę zaglądała w miarę możliwości.Buziaki
 
Roxii 13 zawsze był dla mnie szczesliwy :-) slub bralismy 13 :-) wierze ze dla Was tez bedzie szczesliwy
:-)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
abed a ja 13 licpa zrobilam pierwszy test ciazowy:) to musi byc szczesliwa data Roxii:)


jutro mam usg, boje sie ze cos jest nie tak, nie przejmuja sie plcia tylko tym czy kruszynka sie ladnie rozwija. Mam nadzieje, ze bedzie wszytsko w porzadku. dostalam list ze szpitala, ze jeszcze mam jechac w srode na jakies spotkanie z lekarzem moze to chodzi o krwiaka, nie mam pojecia o co chodzi.
co do plci to czuje ze bedzie chlopiec tak na przekor bo na poczatku marzylam o dziewczynce:) nie ma to znaczenia byleby bylo zdrowe i silne:) bede sie smiala jak nie bedzie chcialo pokazac kim jest;/
dam wam jutro znac co i jak:)
 
Ostatnia edycja:
Miska obyś miała racje ;-)
Agaaaaa witaj!!!! noo długo Cie u nas nie było, myślałam, ze całkiem o nas zapomniałaś:-( Odezwij się czasem i daj znak że zyjesz:tak: Co do staranek to macie dobre podejscie, tak chyba najlepej, ja trzymam kciuki żeby już wkrótce się udało;-)
 
Roxii trzymam kciuki 13 to szczesliwy numer napewno sie uda :-)

A co do mnie to.... wyszla infekcja i dostalam antybiotyki. na CT nic nie wyszlo wiez mozg mam ok :-D z plynu mozgowego dopiero za 2 tygodnie beda wyniki ale powiedzial ze puki co jest czysty. Dal mi antybiotyki dwa rozne i mam brac na zmiane raz ten raz ten.... Ogolnie mam jakas infekcje ale nie jest w stanie powiedziec co to jest, jedyne co to siniaki mi po malu zchadza , dali mi w szpitalu dwie kroplowki z antybiotykami i jakies witaminy i cos jeszcze i skora mnie juz nie swedzi. Ogolnie powiedzial ze powinno pomuc i mam sie do niego zglosci na Out Patients w srode to zrobi znowu krew zobaczy czy inkecja sie poprawia a jak nie to bedzie dalej dociekal. Powiedzial ze moze to byc od srob w nodze ze sie zainfekowaly i mi na kosc przeszlo a to trudno wyleczyc ale te anytbiotyki powinny pomuc. w kazdym razie jestem pod obserwacja.
Wyniki na tareczyce mam zle i wysla do mojego GP i on ma zdecydowac co z tym zrobic. Cukrzycy nie mam, krzywa wszyla prawidlowo. Ide jutro z rana do mojego GP z wynikami i zobaczymy co powie :tak:
 
czesc dziewczyny :)
Roxii kochana, trzymam bardzo mocno kciuki, niech sie fasolce u ciebie spodoba :-D:-D
Pam, zdrowka zycze, mam nadzieje, ze to chorobsko niedlugo sobie pojdzie :tak:
reszte dziewczyn pozdrawiam, przepraszam ale nie dam rady was doczytac :zawstydzona/y:

do mnie dzisiaj przyszla @, ale od dwóch dni wiedzialam, ze przyjdzie bo plamilam. przyznam sie szczerze, ze sie troche zalamalam :-( jedyny plus, ze cykl mialam w miare krotki. lece w sobote do Polski, i tylko o tym na razie mysle.

Wszystkim zaciazonym zdrowka zycze a wszystkim starajacym sie- II kreseczek :tak:
 
loczkis jejku bardzo mi przykro:-( nie łam się kochana, bądź silna, trzeba walczyć i wierzyć, że w końcu się uda:tak:
Pam noo w koncu jakieś konkrety, w sumie jasno diagnozy nie postawili, ale chociaż dali Ci antybiotyki i cos działają, mam nadzieję, ze niedługo Ci przejdzie i będziesz zdrowa jak ryba!!!!:-)
 
reklama
loczkis wielka szkoda, odstresuj się w PL dobrze Ci to zrobi, ale nie załamuj się, walczymy dalej &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Pam no w końcu jakiś pozytyw, że dali antybiotyk. Oby tylko Ci pomógł, jak widać, zaczyna coś się dziać, skoro pewne dolegliwości ustępują :tak: Nie strasz mnie kochana z tą śrubą. Ja też mam tytan w kolanie i się przeraziłam tym co napisałaś, to może się zainfekować :szok::szok:
Zdrówka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry