reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hejka dziewczynki

OOO Agus to sie wybyczysz przez te trzy dni :))) Oby sloneczko bylo...

Roxi mam dokaldnie to co ty, Tez popadam w psychoze... Ja chyba szybciej mam termin spodziewanej @... Takze pierwsza bede wiedziec:( Wiem ze nie ma co sie zabardzo martwic, ale pozniej jest tak przykro... z reszta doskonale mnie rozumiecie...

Znikam mam ochote znowu cos upiec i oderwac mysli o tego tematu. Bede pozniej to jeszcze tu zagladne. A swoja droga ciekawe jak tam Olcia, ona ma termin@ prawie w tym samym czasie co ja... Trzymam za nas wsszystkie kciuki;-) Paaa
 
reklama
Hejka
U mnie wszystko ok:))

Z okazji dzisiejszego święta życzę wszystkim przyszłym i obecnym mamusiom wszystkiego najlepszego:)
jasne_roze.gif
 
Dzięki Aga:-)
Ale na dzien dzisiejszy z naszego wąteczku to tak naprawdę tylko Tobie należą się te zyczenia, my niestety musimy jeszcze troszkę poczekać aby obchodzić to cudowne święto:sorry2:
Także Aguś wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!:-D
 
Tak masz racje Roxii zyczenia tylko dla Agusi sie dzisiaj naleza.

A ja placze... zrobilam testa bo pomyslalam ze w tak pieknym dniu jak dziem mamy wyjdzie pozytywny ale niestety.... ciezko naprawde mi ciezko... brak mi slow... musze to najpierw sama przetrawic a potem sie odezwe jak tylko sie znowu podniose... trzymajce sie dziewczynki
 
Tak masz racje Roxii zyczenia tylko dla Agusi sie dzisiaj naleza.

A ja placze... zrobilam testa bo pomyslalam ze w tak pieknym dniu jak dziem mamy wyjdzie pozytywny ale niestety.... ciezko naprawde mi ciezko... brak mi slow... musze to najpierw sama przetrawic a potem sie odezwe jak tylko sie znowu podniose... trzymajce sie dziewczynki
Kochana tak mi przykro...:-( a to dziś masz termin @ czy zrobiłaś teściora wcześniej??? moze jeszcze nie wszsystko stracone, może to zawcześnie żeby testować????
Trzymaj się jesteśmy z Tobą...
 
Dzięki Aga:-)
Ale na dzien dzisiejszy z naszego wąteczku to tak naprawdę tylko Tobie należą się te zyczenia, my niestety musimy jeszcze troszkę poczekać aby obchodzić to cudowne święto:sorry2:
Także Aguś wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!:-D
Kochana Ja napisałam PRZYSZŁYM i obecnym także życzenia dotyczą się także dla was:)
Już nie długo będziecie wszystkie w 100% obchodziły to święto:)))
Tak masz racje Roxii zyczenia tylko dla Agusi sie dzisiaj naleza.

A ja placze... zrobilam testa bo pomyslalam ze w tak pieknym dniu jak dziem mamy wyjdzie pozytywny ale niestety.... ciezko naprawde mi ciezko... brak mi slow... musze to najpierw sama przetrawic a potem sie odezwe jak tylko sie znowu podniose... trzymajce sie dziewczynki

Przykro mi z powodu jednej kreski ale trzeba mieć nadzieję bo nadzieja zawsze gaśnie ostatnia także głowa do góry.Starajcie się dalej i w końcu się uda,musi się udać.Buźka i wróć do nas jak najszybciej:))


Nie dawno wróciłam z pracy,uciekam spać.Dobranoc!!
 
Hej dziewczynki witam ponownie. Widze ze tu cisza???

Ja teraz to normalnie sie wkurzylam na maksa... oswiadczam ze ta wredota@ przyszla do mnie ostatni raz przynajmniej przez najblizszy rok, jak jej kurcze pokaze... nie no teraz normalnie biore sie serio do roboty i nie odpuszcze... nie pozwole zebym w przyszlym miesiacu znowu przez @ miala dola... Biore sie ostro do roboty, najpierw maly dopping witaminowy, owoce i warzywa przede wszystkim zero kawy, alkoholu, no ze slodyczy moze nie zrezygnuje ale ogranicze, juz zamowilam testy owulacyjne... na razie @ pelna para u mnie ale ja jej jeszcze pokaze... Takze dziewczynki nie ma co trzeba sie podniesc i do dziela... przeciez zdrowe z nas kobietki a tutaj taka zolza @ nam bedzie psuc humor ooo nie!!!! Trzymam i za was kciuki...
 
Hej staraczki witam sie z wami na forum!!! Juz tu pisalam ale cos sie stalo z moim kontem i musze zaczac od nowa. Mowcie mi Zuzka:)) Staram sie od 7 miesiecy, ale jakos kiepsko wychodzi... wlasnie zaczynam nowy cykl mam nadzieje ze razem z waszymi poradami i wsparciem w koncu sie uda. Pozdrawiam...
 
Aniamania barawo!!!!! tak trzymać:-) Nie ma co się poddawać trzeba się wziąć za siebie i tyle, trzeba zrobić wszystko co się da zeby zawitała do nas fasolka :-D Popieram Cie i dołanczam sie do Ciebie, ja też nie odpuszczę! juz w tym cyklu daliśmy z siebie wszystko ale jak bedzie trzeba to bedziemy działać dalej:tak:
Cieszę się że sie podniosłaś i zmobilizowałaś do walki, tak trzymaj kochana:-)
Trzymamy kciuki za następny cykl:-D
Zuzka witamy na forum i trzymamy kciuki, oby ten cykl był szczęśliwy i zakonczony dwiema kreseczkami:-D
Stosujecie jakieś metody??? testy itp? czy narazie probujecie normalnie???
Pozdrawiam wszystkie staraczki :-)
 
reklama
Hej... czy mogę?ja także należę do staraczek, Jestem prawie 2 lata po ślubie,przed ślubem takze nie uważaliśmy za bardzo... jestem po hsg i po sanatorium do którego wyslał mnie ginek... teraz czekam na efekty i wariuje juz od tego myślenie... niewiem co se soba począc... dni do @ zbliżają sie szybko a ja mam tylko w głowie żeby się nie pojawiła...aniamania co zrobiłaś że tak pozytywnie o tym myślisz,jak dajesz rade? mam nadzieje ze z Wami będzie mi jakoś łatwiej przejśc przez o wszystko.. pozdrawiam...
 
Do góry