reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hej Roxii faktycznie jakas zakrecona jestem masz suwaczek a ja sie pytam ile sie staracie. Ale dwa latka to faktycznie juz sporo czasu. Nie wiem czy pisalas czy wyslali cie tu na jakies badania?? Masz 26 latek podobnie jak ja bo koncze 27 w tym roku. Na kawke mozemy sie umowic, napisz tylko w jakich dniach masz offy i jakos skrecimy sobie spotkanko. Ja jestem troche niesmiala, ale chetnie sobie pogadam na takie tematy, bo tutaj to nie mam zabardzo z kim. A zebym nie wyszla na samolubna to jesli ktos jest z okolic edynburgha to moze sie dolaczyc:))) Pozdro dla wszystkich
Nie przejmmój się ja też jestem niesmiała szczególnie jak kogoś nie znam:-D ale mamy wspólny temat wiec chyba nie bedzie tak źle:tak: Ja też z chęcią pogadam z kimś kto ma podobny problem, bo tak inni ludzie to nie bardzo to rozumieją, niby wysłuchają ale nie bardzo wiedzą co powiedziec:sorry2: Także baaardzo chetnie się z Tobą spotkam :-)
Ja w przyszłym tyg. mam wolne we wtorek i w srodę a Ty? kiedy Tobie by pasowało???
No wałśnie dziewczynki moze któraś jest jeszcze z Ediburgha lub okolic??? im bedzie nas więcej tym lepiej zapraszamy :-)
 
reklama
Hejka dziewczynki co taka cisza?? Piekna pogoda dzisiaj co??? Takie sloneczko ze opalac sie mozna. Nawet spodenki dzisiaj ubralam. Szkoda ze tak zadko jest to tujaj mozliwe.

Roxii ciezko mi dzisiaj powiedziec czy w tym tygodniu dam rade sie spotkac w ta srode napisze ci w poniedzialek oki??

A jak tam wasze staranka??? A mam jeszcze pytanko jakie testy owulacyjne mozecie polecic?? Ja kupilam ostatnio na ebay najtansze ale jakos nie mam przekonania. Pozdrowionka
 
U mnie wsio ok :happy2::-Dno jakaś szczęśliwa jestem :-D
Pogoda przecudna,jak tylko mamy wolną chwilę to spędzamy ten czas na dworze.Ja dziś też biegałam w spodniach na 3/4 i bluzce na ramiączkach z "cyckami na wierzchu"bo tak ciepło że nie ma czym oddychać.
Mamy weekend się odpoczywamy.W niedziele się grillujemy u nas w ogrodzie i prawdopodobnie przychodzi moja koleżanka z mężem także ciekawa niedziela się zapowiada:))
A co u was?Jak mija weekend?

Pozdrawiam was!!
:happy2:
 
U mnie wekkend jak zwykle pracujący, wkurza mnie to ze muszę pracowac w soboty i w niedzielę kidy wszyscy maja wolne:wściekła/y: Ale mimo to wczoraj późnym popołudniem zrobiliśmy sobie ze znajomymi grilla i było superrr siedzieliśmy na dworze do 23 bo było tak cieplutko:-) Mam nadzieję zetaka pogoda długo się utrzyma bo brakuje mi takiego ciepła i słoneczka:-D
Aniamania spoko nie koniecznie musimy się spotkać w tym tygodniu moze być w następnym, daj znac jak bedziesz miała czas:tak: A co do testów owu to ja też na ebyu kupiłam takie zwykłe, mi w tym cyklu się sprawdziły i dobrze wykryły owu także narazie zastrzeżen nie mam :-)
 
Halo dzień dobry dziewczyny:))
Jak mija poniedziałek?

Buźka kochane:)

Hejka dziewczynki:) No i nowy tydzien przyniosl zmiane pogody, u nas juz pada:( A bylo tak pieknie.... NO ale nic miejmy nadzieje ze nie na dlugo ta zmiana. U mnie praca i praca. Czekam na offy... no i na koniec cyklu. Nie mam zabardzo nadziei, ale i tak mysli tylko wokol tego chodza po glowie. Jeszcze co chwilke z Polski wiadomosci ze kolejna kolezanka w ciazy... czy kiedys przyjdzie tez i czas na nas?? Oj chyba ta pogoda tak na mnie wplywa, od razu czlowiek widzi wszystko w ciemnych barwach.

A wy ja tam. Roxii chyba faktycznie spotkanie na jakis inny tydzien ustalimy. Pozdrawiam i przeslijcie troche pozytywnych fliudkow:)
 
Witajcie!
No pogoda juz się popsuła, jutro i pojutrze mam wolne i miałam nadzieje że chociaż przez jeden dzien bedzie słonko, ale widzę że się niezałapie:dry: Cóż będę odpoczywać w domku przy telewizorze :-p
Aniamania nie ma problemu jeszcze bedzie okazja by sie spotkać:tak:
Wiesz ja też mam podobnie jak Ty ciągle myślę o tym czy się udało, boję się że jak przyjdzie @ to bedzie straszna załamka. Czuję że juz zabardzo sobie wkręcam, ciągle myślę o ciaży i doszukuję sie rózych objawów:zawstydzona/y: Niewiem czy te testy to był dobry pomysł bo to przez to taką nadzieję sobie zrobiłam...
Pobolewa mnie podbrzusze i ogólnie nieciekawie się czuję, ale juz nie wiem czy naprawdę czy wmawiam to sobie:sorry2: Popadam juz chyba w jakąś pzychozę:-(
Mam nadzieję ze jak przyjdzie @ to jakos to przezyję...
Buziaki i trzymajcie kciuki ja oczywiscie też trzymam za wszystkie staraczki:-D
 
U mnie też pogoda troszeczkę się popsuła ale nawet się cieszę bo w pracy mam bynajmniej chłodniej:)
Ogólnie jest ciepło ale słonka brakuje,mam nadzieję że weekend będzie lepiej bo zapowiadają się 3 dni wolne:)))
Pozdrawiam was!!
 
reklama
U mnie też pogoda troszeczkę się popsuła ale nawet się cieszę bo w pracy mam bynajmniej chłodniej:)
Ogólnie jest ciepło ale słonka brakuje,mam nadzieję że weekend będzie lepiej bo zapowiadają się 3 dni wolne:)))
Pozdrawiam was!!
O to superrr 3 dni wolne, rewelacja, ale Ci zazdroszczę:-) ja mam wolne dziś i jutro tylko 2 dni ale odpocznę troszkę. Pogoda dzisiaj nawet nie taka zła jaką zapowiadali, ale i tak siedzę w domku. Lenia mam dzisiaj strasznego:-p ciągle siedzę na necie:-D
Moze jutro się gdzieś wybiorę:-)
A co u Was dziewczynki???? Pozdrawiam!
 
Do góry