reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Hej dziewczynki placuszek wyszedl pycha ale zrobilam normalne ptasie mleczko z truskawkami:)

Roxii ty sie niczym nie martw wiadomo kazdy cykl jest inny, ja w tym miesiacu wogole chyba nie mialam bolu jajnika a sluzu to wogole u mnie nie widac ale ginekolog w Polsce powiedziala ze to nie znaczy ze owulacji nie ma. Takze don't worry be happy i pokaz mezusiowi jak bardzo go kochasz hihihi... My trzymamy kciuki... milego wieczorku wszystkim zycze
 
Hejka Kochane

My juz po staraniach, mam nadzieje, ze sie udalo bo nie usmiecha mi sie to HSG jakos. Pogoda do bani, na szczescie powodzi u mnie w miescie nie ma. Odezwe sie znowu za jakis czas, Roxii trzymam kciuki.

Za reszte dziewczynek tez :) Buzki

Agus dzieki za pamiec :)
 
Hejka Kochane

My juz po staraniach, mam nadzieje, ze sie udalo bo nie usmiecha mi sie to HSG jakos. Pogoda do bani, na szczescie powodzi u mnie w miescie nie ma. Odezwe sie znowu za jakis czas, Roxii trzymam kciuki.

Za reszte dziewczynek tez :) Buzki

Agus dzieki za pamiec :)

Ola trzymam kciuki zeby sie udalo, ale nie zaszkodzi jak sie jeszcze z mezusiem poprzytulasz nigdy nic niewiadomo a urlopik to najlepszy czas do przytulania hihii Mezus napewno nie odmowi :)))

A tutaj na forum znowu cisza. Musze policzyc ktory ja mam dzien cyklu bo mi sie wydaje ze owulacja juz w zeszlym tygodniu powinna byc a wczoraj sluz mi sie pojawil i jajniki jakos mnie bolaly. Moze sie cos poprzestawialo hmmm?? No nic zmykam milego popoludnia:)
 
Hejka Kochane

My juz po staraniach, mam nadzieje, ze sie udalo bo nie usmiecha mi sie to HSG jakos. Pogoda do bani, na szczescie powodzi u mnie w miescie nie ma. Odezwe sie znowu za jakis czas, Roxii trzymam kciuki.

Za reszte dziewczynek tez :) Buzki

Agus dzieki za pamiec :)
Dzięki Olu, ja za Ciebie też trzymam kciuki:tak: Moze którejś z nas tym razem się uda:-D
U mnie staranka pełną parą, zobaczymy co z tego wyjdzie :sorry2: nie nastawiam się na rewelacje, ale przynajmniej bedę miała czyste sumienie że zrobiłam wszystko co mogłom zrobić żeby naturalnie zajść w ciąze. Mam zamiar przez 3 cykle włącznie z tym robić testy i przytulać się w te dni w które trzeba:tak: jak to mówią do trzech razy sztuka, jeśli po tych 3 cyklach się nie uda to.... nie wiem co zrobie...:-(
Wiem ze wtedy bedzie załamka na maxa, ale próbowac trzeba i dałam sobie ostatnią szanse...:sorry2:
Dzis zrobiłam jeszcze test i o dziwo dalej jest druga kreseczka, bladziutka ale jest, to normalne:confused: jak długo ona jeszcze bedzie sie pojawiac??? myślałam że dziś juz jej nie bedzie.....
Dzieki dziewczynki za wsparcie, jesteście kochane:-) Trzymajcie dalej kciuki ja za Was oczywiście też trzymam:-) Buźki.
 
Dzięki Olu, ja za Ciebie też trzymam kciuki:tak: Moze którejś z nas tym razem się uda:-D
U mnie staranka pełną parą, zobaczymy co z tego wyjdzie :sorry2: nie nastawiam się na rewelacje, ale przynajmniej bedę miała czyste sumienie że zrobiłam wszystko co mogłom zrobić żeby naturalnie zajść w ciąze. Mam zamiar przez 3 cykle włącznie z tym robić testy i przytulać się w te dni w które trzeba:tak: jak to mówią do trzech razy sztuka, jeśli po tych 3 cyklach się nie uda to.... nie wiem co zrobie...:-(
Wiem ze wtedy bedzie załamka na maxa, ale próbowac trzeba i dałam sobie ostatnią szanse...:sorry2:
Dzis zrobiłam jeszcze test i o dziwo dalej jest druga kreseczka, bladziutka ale jest, to normalne:confused: jak długo ona jeszcze bedzie sie pojawiac???
myślałam że dziś juz jej nie bedzie.....
Dzieki dziewczynki za wsparcie, jesteście kochane:-) Trzymajcie dalej kciuki ja za Was oczywiście też trzymam:-) Buźki.

Hej Roxii Masz racje trzeba dzialac, ja mam do siebie pretenscje ze w tym miesiacu odpuscilam. I ja chyba tak jak ty od przyszlego miesiaca sprobuje z testami dzialac. Ta blada druga kreseczka to chyba normalne u mnie dwie kreseczki blade pokazywaly sie chyba przez 9 dni. Dlatego zrezygnowalam z testow ale sprobuje jeszcze bo przynajmniej mniej wiecej wiedzialam kiedy owulka. I trzeba dzialac, bo pozniej sie zaluje...
A ty Roxii jak dlugo w sumie sie staracie?? Ile masz lat jesli moge zapytac??? Moze kiedys na kawke wyskoczymy???

Agnieszkakk pewnie przyrode dzisiaj fotografujesz ze sie nie odzywasz??? No dzisiaj piekna pogoda - tylko na majowke!!! Pzdro
 
Hej Roxii Masz racje trzeba dzialac, ja mam do siebie pretenscje ze w tym miesiacu odpuscilam. I ja chyba tak jak ty od przyszlego miesiaca sprobuje z testami dzialac. Ta blada druga kreseczka to chyba normalne u mnie dwie kreseczki blade pokazywaly sie chyba przez 9 dni. Dlatego zrezygnowalam z testow ale sprobuje jeszcze bo przynajmniej mniej wiecej wiedzialam kiedy owulka. I trzeba dzialac, bo pozniej sie zaluje...
A ty Roxii jak dlugo w sumie sie staracie?? Ile masz lat jesli moge zapytac??? Moze kiedys na kawke wyskoczymy???

Agnieszkakk pewnie przyrode dzisiaj fotografujesz ze sie nie odzywasz??? No dzisiaj piekna pogoda - tylko na majowke!!! Pzdro

No fakt pogoda dzisiaj była bajeczna aż nie mogłam uwierzyć ze tak ciepło:-D
Aniu my statamy się juz bardzo długo bo prawie 2 lata, na suwaczku mam dokładnie napisane ile. Jak dla mnie to juz za długo, daletgo jeszcze niedawno miałam kompletną załamkę i niestaraliśmy się tak bardzo, nie miałm na to siły:-( ale teraz nie wiem co się stało (moze to wiosna:-p) ze znów nabrałam siły i wiary ze moze się uda i tak jak pisałam daję sobie ostatnią szanse 3 cykle z testami i zobaczymy jak to będzie;-)
Ja mam 26 lat(skonczę w listopadzie) a mój M 29 więc myślę ze juz najwyższy czas na dzidzię, nie chcę być "starą" mamą, zawsze marzyłam o tym żeby byc młodą mamą i mieć dobry kontakt z dzieciem, no ale coś nie bardzo nam to wychodzi :sorry2:
A na kawkę bardzo chętnie czemu nie :-) blisko siebie mieszkamy, powymieniałbyśmy się doswiadczeniami:-D mozna jakoś się zgadać:-)
 
reklama
......
A na kawkę bardzo chętnie czemu nie :-) blisko siebie mieszkamy, powymieniałbyśmy się doswiadczeniami:-D mozna jakoś się zgadać:-)

Hej Roxii faktycznie jakas zakrecona jestem masz suwaczek a ja sie pytam ile sie staracie. Ale dwa latka to faktycznie juz sporo czasu. Nie wiem czy pisalas czy wyslali cie tu na jakies badania?? Masz 26 latek podobnie jak ja bo koncze 27 w tym roku. Na kawke mozemy sie umowic, napisz tylko w jakich dniach masz offy i jakos skrecimy sobie spotkanko. Ja jestem troche niesmiala, ale chetnie sobie pogadam na takie tematy, bo tutaj to nie mam zabardzo z kim. A zebym nie wyszla na samolubna to jesli ktos jest z okolic edynburgha to moze sie dolaczyc:))) Pozdro dla wszystkich
 
Do góry