reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Roxii dzieki za powitanie. Witam tez Agunke. Wiec jak juz pisalam staram sie o dzidzie juz 7-8 miesiecy. Na razie niestosowalam zadnych technik ale tak jak AniaMania mam zamiar wziasc sprawy w swoje rece. To prawda @ potrafi czlowieka zalamac ale razem z Wami tutaj czlowiek ma chec stanac na nogi i probowac od nowa... Tak wiec i ja zakupilam na ten miesiac testy owulacyjne. Dodatkowo sprobuje zmienic swoja diete na zdrowsza. Mimo ze biore kwas foliowy to postanowilam zakupic sobie witaminki chyba Pregnacare conception specjalnie dla kobietek ktore staraja sie o dziedzie. No zobaczymy co z tego wyjdzie,,, ja wierze ze sie uda... trzymam za was kciuki dziewczynki:)
 
reklama
Witam Was dziewczynki i witam również nową Aguńke:-)
Wiecie co z jednej strony cieszę się ze dochodzą tu nowe staraczki i jest nas coraz więcej, ale z drugiej strony jestem tym przerażona, bo uświadamia mi to jak dużo par ma problemy z poczęciem dzidzi:-( Dla mnie to jest straszne i bardzo przykre jak duzo nas jest i to że my musimy tyle wycierpieć za to co inni mają ot tak od ręki albo przez nieuwagę. Dobrze ze chociaż istnieje to forum i mozemy się tutaj wzajemnie powspierać:tak: Razem zawsze jest raźniej i łatwiej przeżyć cieżkie chwile. Dzięki dziewczynki ze jesteście razem damy rade i napewno nam wszystkim uda sie niedługo zafasolkować:-D
 
Hejka dziewczyny. Roxii dokladnie tak jak mowisz przerazajace jest to ze tyle par ma problem z poczeciem dzieciatka... Dlatego naturze trzeba pomagac... Mam do was zatem pytanko... Poniewaz mam malo sluzu plodnego zaczelam czytac na ten temat i duzo dziewczyn poleca olej z wiesiolka. Powoduje zwiekszenie sluzu i dzieki temu plemniki moga dluzej przetrwac.... Postanowilam i ja dzisiaj zakupic, juz nawet wzielam jedna kapsulke... Stosowala z was ktoras to??? Podobno sie bierze tylko od pierwszego dnia okresu do owulacji pozniej juz nie mozna.... Ja kupilam o zawartosci 1000mg, dziewczyny pisaly ze dwie a nawet trzy dziennie braly ale tutaj jest niby high strengh wiec jedna powinna wystarczyc. A wy co myslicie??? Pozdrawiam cieplutko...:)
 
Witam:)
Zuzia nie posiadam wiedzy na temat tych ziółek także nie pomogę ale pewnie są dziewczyny które je zażywały i mogą coś poradzić:)
Roxii kochana nie załamuj się,wszystkie się doczekamy:))
Olu co u Ciebie?Jak na urlopie?Odezwij się:)

U mnie wszystko ok :happy2:
Buziaki
 
Poniewaz mam malo sluzu plodnego zaczelam czytac na ten temat i duzo dziewczyn poleca olej z wiesiolka. Powoduje zwiekszenie sluzu i dzieki temu plemniki moga dluzej przetrwac.... Postanowilam i ja dzisiaj zakupic, juz nawet wzielam jedna kapsulke... Stosowala z was ktoras to??? Podobno sie bierze tylko od pierwszego dnia okresu do owulacji pozniej juz nie mozna.... Ja kupilam o zawartosci 1000mg, dziewczyny pisaly ze dwie a nawet trzy dziennie braly ale tutaj jest niby high strengh wiec jedna powinna wystarczyc. A wy co myslicie??? Pozdrawiam cieplutko...:)


tylko do owulacji sie bierze bo później nie ma to już sensu bo jak owulacja minie to i jajeczka brak i sluz wówczas nie potrzebny bo plemniki nie mają czego zapłodnić :) sama nie brałam ale słyszałam, że to skuteczne... co do wielkości dawek to myślę, że jak ze wszystkim nie trzeba przesadzać :) pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia :)
 
tylko do owulacji sie bierze bo później nie ma to już sensu bo jak owulacja minie to i jajeczka brak i sluz wówczas nie potrzebny bo plemniki nie mają czego zapłodnić :) sama nie brałam ale słyszałam, że to skuteczne... co do wielkości dawek to myślę, że jak ze wszystkim nie trzeba przesadzać :) pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia :)

maran to i Ja na przyszłość skorzystam z Twoje wiedzy...bo nie miałam o tym zielonego pojęcia a jak kiedyś będę musiała brać bo będę już poinformowana:))
 
Dzieki Aga staram sie jakos trzymać, ale niestey mam juz pierwsze objawy na @ myśle ze na dniach dostanę. Objawow typowo ciązowych brak:-(
Co do tego wiesiołka to nigdy tego nie stosowałam, ale czytałam o tym ze właśnie ponoć skuteczne, ja naszczeście na małą ilość śluzu nie narzekam, ale jeśli plemnikom to ma ułatwić sprawe to może warto spróbować???? :tak: A słuchajcie dziewczyny gdzie to mozna kupic w aptece czy jak????? jak to sie tutaj nazywa??
 
Dzieki Aga staram sie jakos trzymać, ale niestey mam juz pierwsze objawy na @ myśle ze na dniach dostanę. Objawow typowo ciązowych brak:-(
Co do tego wiesiołka to nigdy tego nie stosowałam, ale czytałam o tym ze właśnie ponoć skuteczne, ja naszczeście na małą ilość śluzu nie narzekam, ale jeśli plemnikom to ma ułatwić sprawe to może warto spróbować???? :tak: A słuchajcie dziewczyny gdzie to mozna kupic w aptece czy jak????? jak to sie tutaj nazywa??

Roxii nic sie nielam... wiem ze juz bardzo dlugo sie staracie i kazdy kolejny miesiac jeszcze bardziej przybija ale zobaczysz bedzie dobrze i doczekasz sie dzidzi:) A odnosnie tego oleju z wiesiolka to poczytaj sobie bo podobno naprawde dziala z tym ze nie mozna go brac po owulacji bo pozniej powoduje skurcze macicy co z kolei zle dziala na mozliwa ciaze. Takze bieze sie go od pierszego dnia okresu do owulacji. U nas mozna go kupic i w aptece i w marketach. Ja kupilam Tescowy za niecale 2 funty za 30 kapsulek, a nazywa sie Evening Primrose Oil i chyba zawsze jest w takich zelowych kapsulkach. No to ja znikam narazie pozdrowionka:)
 
reklama
Roxii tam bym chciała aby was się udało...
Niesprawiedliwe jest to długie czekanie...ale wierzę(trzeba wierzyć)że nie długo się doczekamy wszystkie:)

Życzę wam kochane miłego poniedziałku:)
Ja mam dziś wolne bo bank holidey tak odpoczywam sobie już trzeci dzień w domu(nie będę ukrywała ale nudzi mi się :eek:)

Buziaki
 
Do góry