reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

No witam i ja:) Pogoda chyba sie nam poprawia...:) I cale szczescie przynajmniej pozytywne mysli... Aga ty masz dobrze u nas w pracy Bank Holidaya nie ma:( Ale jeszcze troszke i offy. Kurcze mam chetke na grilla. No nic znikam, musze ogarnac mieszkanko i odpoczac przed praca dzisiaj nocka ahhh...
 
reklama
U mnie są banki holidey ale Ja i tam nie mam płatnego bo pracuję przez agencję a agencja nie płaci za wolne dni więc sama widzisz...
Dziewczyny urlop ustalony:)
Mieliśmy lecieć w tym roku na Majorkę ale wtedy nie poleciałabym do Pl a kiedy i gdzie zrobiłabym wszystkie badania?Więc zdecydowaliśmy z mężem że na Majorkę polecimy w marcu 2011 a teraz ruszymy do Pl aby porobić wszystkie badania i zaliczyć wizytę u ginekologa.Starania są dla nas ważniejsze.Wizytę mam już umówioną.Także 3majcie kciuki aby wszystko było ok:)

Pozdrawiam:)
 
U mnie są banki holidey ale Ja i tam nie mam płatnego bo pracuję przez agencję a agencja nie płaci za wolne dni więc sama widzisz...
Dziewczyny urlop ustalony:)
Mieliśmy lecieć w tym roku na Majorkę ale wtedy nie poleciałabym do Pl a kiedy i gdzie zrobiłabym wszystkie badania?Więc zdecydowaliśmy z mężem że na Majorkę polecimy w marcu 2011 a teraz ruszymy do Pl aby porobić wszystkie badania i zaliczyć wizytę u ginekologa.Starania są dla nas ważniejsze.Wizytę mam już umówioną.Także 3majcie kciuki aby wszystko było ok:)

Pozdrawiam:)

Aga masz racje badania i staranka najwaziejsze. A Majorka nie ucieknie... Mi tez sie marza takie tropikalne wakacje... W Polsce na razie lata nie widac i podobno zimno, mam nadzieje ze jak bedziemy mialy urlopy w Polsce to zaczerpniemy troche ciepla. A ty zajefajne masz suwaczki. Ja tez odliczam dni do urlopu ale widze ze ty nawet wizyte u gina juz zaplanowalas. I tak trzymac.... Pozdrowionka
 
Aga trzymam kciuki, napewno badanka wyjdą dobrze zobaczysz juz niedługo bedzięcie mogli sie starać o dzidziusia:-)
Dzięwczynki właśnie dzisiaj zakupiłam sobie ten olej z wiesiołka, od następnego cyklu zacznę go brac i zobaczymy czy bedą jakies efekty:tak: trzeba się łapać wszystkich możliwych sposobów he he:-p niedługo wytestuje wszystkie możliwe medykamenty wspomagające poczęcie dzidzi ehhhh:sorry2:
Dzisiaj o dziwo przeszłymi objawy na @ wczoraj fatalnie się czułam i myślałam że dzisiaj przylezie. A tu cisza i objawy też ustąpiły:dry: ja niedługo zwariuję:eek:
 
Zuzia dziękuję:)
Tak odliczam dni do urlopu i do wizyty bo są to dla mnie ważne wydarzenia także czekam z niecierpliwością:)
Roxii też mam taką nadzieję że wszystko będzie dobrze.Lecz na samą myśl wizyty u ginekologa ciarki mnie przechodzą bo to stresujące i nie wiem czego mam się spodziewać.Wiem jak wygląda wizyta u ginekologa ale Ja pójdę z tyloma pytaniami i obawami że już wymiękam.

No i 3mam mocno kciukasy za nowy olej,mam nadzieję że pomorze i będzie działał jak trzeba.I fajnie że nie straciłaś wiary:)


Pozdrawiam was!
 
Witam Was wszystkie, i ja dołączam do Waszego grona. Właściwie miałam zacząć dopiero od nastepnego cyklu, ale cóż staranka oficjalnie rozpoczęte juz teraz.
Te nieoficjalne trwają już pare miesięcy, ale chyba lepiej pasuje tu słowo 'niezabezpiecznie się' .
A teraz pare słów o naszej małej (narazie) 2-osobowej rodzince ;-) Jesteśmy już prawie 2 lata po slubie, ale pierwsze jakiekolwiek poważne rozmowy o naszym potomku zaczęły się w zeszłym roku po wakacjach. I tak w marcu -po 8 miesiącach- ustaliliśmy wspólną wersje, że zaczynamy w tym roku po wakacjach. Ale ogromne pragnienie posiadania dzidziusia spadło na Nas tak niespodziewanie, że najpierw po obliczeniu moich cykli postanowilsmy przełożyć staranka o 1 m-ąc w przód, bo owulacja wypadała tydzień przed wyjazdem na wakacje. Jak widać jednak do tego postanowienia nie doczekaliśmy:zawstydzona/y: A teraz mam mieszkane odczucia, trochę się boje. Wiem, że należy nam się nagana za taką lekkomyślność, bo wakacje w tropikach i ciąża nijak się mają do siebie:-( Ale jak powiedziałam do meża- ta sytuacja ma tylko dwa zakończenia i oba dobe!
Pozdrawiam i życze miłej nocki:-)
 
Witam w ten wstrętny, deszczowy dzień.
Może któraś w Was ma informacje o testach beta HCG z krwi? Kiedyś próbowałam coś znaleźć na ten temat, ale bez skutecznie.
Czy w UK można wogóle taki test wykonać? Jesli tak, to gdzie? No i ile kosztuje?
Z góry dziękuje za odpowiedz.
A tak z ciekawości to czy któraś z Was też ma termin @ koło 10 czerwca??:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam w ten wstrętny, deszczowy dzień.
Może któraś w Was ma informacje o testach beta HCG z krwi? Kiedyś próbowałam coś znaleźć na ten temat, ale bez skutecznie.
Czy w UK można wogóle taki test wykonać? Jesli tak, to gdzie? No i ile kosztuje?
Z góry dziękuje za odpowiedz.
Witaj Megan_ek:-)
Co do testu beta to z tego co wiem to w UK go nie wykonują:sorry2: Niektóre dziewczyny pisały ze trzeba szukać polskiej klinki i być może tam cos takiego zrobią. Ale to zalezy gdzie mieszkasz, np. w Londynie chyba jest polska klinika a w innych miastach to nie mam pojęcia:confused:
A test już robiłaś???? trzymam kciuki za fasolinkę:-D

A umnie dziś leniwy dzień. Mam wolne a pogoda paskudna, więc siedzę w domku i grzebie po necie:-p Bo co tu robić w taka pogodę:sorry2:
Informuję że @ jeszcze nie przylazła a dziś 30 dc:oo:, nielubię jak tak długo jej nie ma bo myśli wciąz tylko w okół jednego i coraz bardziej się nakręcam, a potem wiadomo:zawstydzona/y: Trzymajcie kciuki plisssssssss
 
reklama
Roxii
U mnie dopiero 4 dzień od owulacji, także jeszcze dobry tydzień do testowanka:sorry2:
A beta mnie interesowała, bo mam już alergie na testy sikane, i I kreche:eek:
No i po każdym teście dalej mam złudną nadzieje, bo przecież "testy się mylą"... i tak do @.
A ty już robiłaś test? Na kiedy miałaś termin @?

Dziewczyny!
Co stosujecie do wyznaczania dni płodnych? Kalkulatory, obserwcja śluzu, temperaturę, a może pozostawiacie wszystko losowi?
 
Do góry