reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Noelka ja wracam z świąt a ty dalej w jednym kawałku ;-) eh mam nadziej że mały się szybko zdecyduje :-) &&&&

edith może Twój miesiąc w Polsce to szansa na przebadanie się, piszesz że cykl się zaczął to jak pójdziesz szybko to może zdążysz zrobić badania w całym cyklu :-)

Aniolkowa tak mi ciebie szkoda jak czytam Twoje posty... trzymam mocno kciuki żeby się wam wszystko udało, skoro wszystko wygląda dobrze że uda się :-) przytulam mocno :-)

Roxii ja nie miałam mdłości :-) wymiotowałam może 3 razy w ciągu ciąży tak że nie martw się

ja wróciłam od rodziców :-) zima była u nas na wielkanoc :-) u moich rodziców było tyle śniegu że ledwo dojechaliśmy :-) mały skończył roczek :-) był tort i dużo gości bo przez przypadek przyjechał mój kuzyn z dziećmi i zebrało się 12 osób i mały piesek :-) mały był nim zachwycony :-) jutro wstawię jakieś zdjęcia tortu :-) eh uwierzyć nie mogę że miną rok :-)
 
reklama
noelka mi oxy podawali tylko przez 15 minut, potem odłączyli bo było ryzko przez serduszko Amandy. Ale podłączyli mi koło 20 a Amanda urodziła się zaraz po północy, całą długość porodu miałam wpisaną 3 i pół godz (w tym łożysko 40 minut albo 45). Tylko że nie wiadomo czy oxy na mnie podziałało, ale najprawdopodobniej moje skurcze się same rozkręciły bo oxy było za krótko.

ja dzisiaj wypełniłam forme na stronie mojego szpitala i czekam na telefon od położnej z pierwszym spotkaniem

abed wszystkiego najlepszego dla synka. Ale te dzieciaki szybko rosną :)
 
Ostatnia edycja:
agatakat o to widze, ze szybko sie u ciebie rozkrecilo po oxy. To nastraja mnie optymistycznie co do porodu. staram sie pozytywnie myslec i wmawiam sobie, ze bedzie szybko i latwo:)

ja dzis lepiej spalam, ale pobudka jak zawsze po 6, organizm sie przyzwyczail i przez cale wolne sie tak budze. Nie moge uwierzyc, ze juz 7 tygodni nie pracuje, ale ten czas zlecial:)
Zaczyna bolec mnie kregoslup, najgorzej jak chodze i leze, ciezko mi sie przewracac na bok:( Niedlugo na porodowke trzeba bedzie mnie wiesc w wozku inwalidzkim. Do soboty 3 dni:)
 
Noelka ale się uśmiałam że cię na wózku będą wieźli :-) maly uparciuch z tego Twojego synka, ponoć barany tak mają :-) mój jest taki uparty że czasami już z nim nie mogę ;-)
 
Noelka faktycznie mały uparty baranek z tego twojego synka, tak czy inaczaj niedługo będzie musiał wyjść:tak: jeszcze troche kochana, trzymaj się tam;-)

Ja znów nie mam dobrych wieści, nie wiem co się dzieje. Jak rano sie obudziłam to już wiedziałam że coś jest nie tak, bo czułam sie tak jakbym miała okres. Poszłam do łazienki że wziąć globulkę z progesteronem i po aplikacji na palcu miałam troche krwi, jak zaczęłam się podcierac to na papierze też było trochę krwi:-( boję się że to już koniec, narazie leże i się nie ruszam, nie wiem co mam robić, czekam aż sytuacja się rozkręci czy dostanę @ czy było to tylko jednorazowe plamienie, tak czy inaczej chyba nie wróży to nic dobrego:no::-(
 
Roxii kochana może naruszyłaś jakieś naczynko, jednak teraz ściany macicy są bardzo ukrwione. a nie masz przypadkiem teraz terminu spodziewanej @ Leż, odpoczywaj, a ja trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& jestem myślami z Tobą

Ja od dwóch dni mam takie sny, że to się w głowie nie mieści :no: Za każdym razem biegłam do toalety sprawdzać, czy wszystko jest w porządku
Za dwa tygodnie usg, a ja zaczynam już się stresować. Z jednej strony się cieszę, bo chce już zobaczyć moje maleństwo, a z drugiej jestem pełna obaw i najzwyczajniej w świecie się boję

noelka uparciuszek jak na baranka przystało, może przemów mu do rozsądku, to cię posłucha i w końcu zmierzy do wyjścia. powodzenia

Po wizycie wczorajszej mogę ogłosić, że Filipek jest zdrowy i byle tak zostało :-)
 
Agitatka ciesze się bardzo że Filipek w koncu zdrowy, niech już tak zostanie i więcej nie choruje:tak:
Termin miesiączki już dawno miałam, na zadrapanie czy coś było za duzo krwi:sorry: coś tam się dzieje i pewnie nic dobrego. Narazie się uspokoiło i już nie plamię, na szczęście nie mam żadnych bóli brzucha ani skurczy a to chyba najważniejsze. Nie wiem czy dobrze zrobiłam ale wziełam duphaston dodatkowo, nie wiem może progesteron jest za niski i stąd to plamienie, dupek chyba nie zaszkodzi a może pomoże. Kurcze ja chyba zwariuje do tego poniedziałku, dlaczego oni tak długo trzymają ludzi w niepewnosci:baffled:
 
Roxii odpoczywaj, mam nadzieje że to jednorazowe krwawienie i już się nie powtórzy i koniecznie powiedz o tym podczas wizyty

Agitatka super że mały zdrowy :-) snami się nie przejmuj to tylko sny, zobaczysz będzie dobrze :-)
 
hej dziewczyny ja juz po masazu dzis byl o wiele bolesniejszy niz w zeszlym tyg bo polozna szyjki nie mogla znalesc. Nic niestety nie rozkrecil, czyli w sobote na 100% wywolanie. Tylko nie wiadomo o ktorej, bo polozna mowila ze czasem szpital nie ma miejsc w danym momencie i karza przyjechac dopiero wieczorem:(
Glowka malego jest caly czas nisko, szyjka otwarta, rozwarcie na 2cm. Dziwia sie czemu jeszcze nie rodze. No ja tez sie dziwie i nie mam pojecia co go tam jeszcze trzyma. Polozna mowi, ze jak juz tak wszytsko przygotowane tam w srodku to porod moze byc szybki. I jak zaczne miec mocno bolesne skurcze w domu to nie czekac zeby byly co 5-7min tylko od razu dzwonic do szpitala, ze sa bardzo regularne, nawet mam im naklamac bo inaczej urodze w domu.:) A to ostatnia rzecz jakiej bym chciala:) Oby tak bylo, oby porod byl szybki, ale jeszcze nigdy nie wiadomo bo dzieciaki w ostatnim momencie potrafia sie przekrecac i cofac.

roxii mam nadzieje, ze to nic powaznego i ze wszystko jest ok, trzymam kciuki!
 
reklama
Noelka kurze moze ten dzisiejszy masaż cos tam ruszy:tak: skoro rozwarcie się powiększa to znaczy że poród już jest blisko, kurcze może do soboty mały sam ze chce się pojawić, oby tak było i oby połozna miała racje i poród był szybki i bezbolesny!!!;-)

Ja siedzę jak na szpilach, kurcze w Polsce jak są jakiekolwiek plamienia w ciąży to od razu każą jechac do szpitala, kłada na oddział robią usg i dają leki a tu nic, siedz człowieku i czekaj niewiadomo na co:sorry: wkurza mnie ta tutejsza służba zdrowia, zastanawiam się czy dzwonić do kliniki ale wiem że oni nic nie poradzą, każą czekac do poniedziałku, więc nie chce się wkurzyć bo wiem co usłysze:crazy:
 
Do góry