reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Roxi kochana wszystko bedzie dobrze!!! Za duzo osob trzyma kciuki zeby cos zlego sie wydarzylo!!! Nie ma takiej opcji!!!!! :-)

A swoja droga wkurw... jest ta angielska opieszalosc....:-/
 
reklama
Roxii ja tez krwawilam w 10tyg i dosc duzo tej krwi bylo - nawet na przescieradle i bylam zalamana i wcale to nic nie znaczylo bo donosilam swoja fasolke a pozamaciczna tez sie nie martw bo z tego co pamietam to krew wtedy jest ogniscie czerwona a do tego nie mialabys takiej wysokiej bety. mam nadzieje ze wszystko ustalo, trzymaj sie mocno i powodzenia na kolejne tygodnie!!!!!

Noelka tobie tez powodzenia bo juz lada dzien maly skarb bedzie w twoich ramionach;-)

pozostale dziewczyny
pozdrawiam rowniez, przepraszam ze rzadko sie udzielam ale jakos brak weny...
 
Roxii dobrze robisz, siedz dzis w domu i jedz jutro na scan. Nasciemniaj ile sie da. Pamietasz jak ja mialam krwiaka na poczatku tez sie balam, ze mi w szpiatlu nie pomoga, czulam sie winna itd, nie wiedzialam co robic, dzieki wam zaczelam dzialac. Niestety tutaj trzeba co chwile lazic sciemniac i sie domagac inaczej sie toba nie zajma.
Po jutrzejszym scanie jak bedziesz miec jakiekolwiek watpliwosci co do ciazy to zawsze sciemniaj ze krwawisz u gp, a ten ma juz obowiazek wyslac natychmiast fax do early pregnacy unit w twoim najblizszym szpitalu i tam sie musza toba zajac. Ja tak mialam, wczesniej o tym nie wiedzialam, ze tak wogole mozna, myslalam, ze dopiero po 12tc sie mna zajma.
Wczoraj u poloznej sie tez przekonalam, ze trzeba tu klamac jak sie cos dzieje. Otoz sama polozna mowila, ze jak tylko dostane mocnych skurczy to nawet ich nie liczyc tylko dzownic do szpitali mowic ze sa bardzo silne, bardzo regularne i od razu jechac. Bo ona wie, jakie w szpiatlu siedza baby na telefonie i ze beda chcialy mnie zatrzymac w domu jak najdluzej. Ale w moim przypadku maly jest juz tak nisko, ze porod moze nastepowac bardzo szybko i ona nie chce zebym w domu rodzila:) wiec mam klamac i jechac, niech mnie tam zbadaja, najwyzej odesla do domu, ale przynajmniej bede spokojna:)
Takze Roxii odpoczywaj dzis, dzown do kliniki ze wciaz krwawisz i chcesz scan i glowa do gory!!

aniolkowa niestety meldunek jak codzien. Malego trzeba wykurzyc sila. Ja juz sobie z nim pogadam jak wyjdzie:) Nie rozumiem, czemu on nie chce sie ruszyc, wszytsko gotowe, szyjka otwarta, male rozwarcie jest, glowka na dole, czasem mam slabe bole, a on nic siedzie w miejscu:)

Do soboty 2 dni:)
 
Roxii jak się dziś czujesz?? krwawiłaś jeszcze??

Noelka no uparciuch z tego Twojego małego... ale już nie długo dasz radę :-) w przyszłym tygodniu już będzie z Wami :-)
 
Roxii trzymam kciuki. napewno wszystko jest wporzadku. I sciemniaj ile wlezie.... tutaj prawda nic sie nie zwojuje.

Noelka no to dwa dni i synek bedzie :-D

u mnie tempka spadla i ovyfriend odwolal moja owulke...
 
Roxii słoneczko jak się dziś miewasz, ustały plamienia? Trzymaj się kochana &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Costa a może owulacja tylko ci się przesunęła, jutro po zmierzeniu się dowiesz, jak ponownie zaznaczysz na wykresie
 
Hej dziewczyny dzięki za troskę, co ja bym bez was zrobiła... :*** U mnie jak narazie cisza, plamienia ustały i mam nadzieję, że tak pozostanie. Dzwoniłam już do kliniki powiedziałam, że dalej plamię i ze czasem mnie boli:-p oczywiscie chcieli mnie spławić, bo zadawali 100 pytań i pielegniarka zaczęła coś kręcić ze to jeszcze za wcześnie na scan i nic nie będzie widać, a ja jej mówię że normalnie mam umówiony scan na poniedziałek i to są tylko dwa dni róznicy, te dwa dni niewiele zmienią, a dla mnie to ważne bo bardzo się stresuję i wole miec ten scan szybciej. No to w koncu po ich jękach i stękach umówili mnie na jutro na 10:45:-) Nie lubie kłamać i ścimnać źle się z tym czuję, ale dziś jestem z siebie dumna że udało mi się ich naciągność na ten wcześniejszy scan:tak: Jutro bede wiedziała na czym stoję....

Noelka biduklo jeszcze dwa dni i maluszek bedzie u ciebie na rękach, dasz radę kochana, już blizej jak dalej:tak:
Costa ja patrzyłam na ten twój wykres i widziałam ze w dzien kiedy tempka ci spadła to krótko spałaś więc moze stad te nieprawidłowosci w pomiarze, ja myśle ze owulka była normalnie tylko ten dzisiejszy pomar mógł byc zafałszowany, zobaczysz jak bedzie jutro.
yas jak miałam pozamaciczną to miałam rózne te krwawienia czasem były czerwone a czasem brązowe, ale fakt miałam ich wtedy więcej i czesciej niz teraz no i miałam niską betke. Ehh no nie wiem zobaczmy jutro, juz chyba powinno być cos tam widac nie? jakiś pecherzyk chociaż???
 
Roxii ja też nie lubię kłamać, ale to jest kłamstwo w słusznej sprawie i na szczęście poskutkowało. To czekamy jutro na wyniki. Jesteś już w 5 tygodniu, tak kochana, no to pęcherzyk powinien już być widoczny, a może i nawet serduszko, czekamy do jutra :tak:

A mnie po wizycie w toalecie zaczął boleć brzuch, nie mocno, ale wyczuwalny ból. Wzięłam no-spę, ale już nie boli, a jeszcze za wcześnie, żeby tabletka zaczęła działać. Może to z wysiłku i jednak zaczęły mnie dopadać dolegliwości żołądkowe...
 
Roxii dobrze zrobiłaś jutro na pewno będzie widać pęcherzyk... tylko jutro powiedz im ze od telefonu już nie krwawiłaś bo jeszcze ci każą pokazać podpaskę... zresztą usg będzie dopochwowe chyba więc żeby nie wyszło... ale zawsze możesz powiedzieć że brzuch cię boli... jak to 5 tydzień to mogą być bóle jak na @ ja takie odczuwałam chyba z pięć miesięcy...
 
reklama
abed właśnie taki mam plan powiem im że tylko dziś rano miałam jeszcze plamienia a potem już ustało:tak: a co do bóli to przeciz tego nie sprawdza i tak jak mówisz kobiety czesto nawet do 3 miesiąca maja bóle przypominające te przy @. Ehh tak się boję tego co jutro mogę usłyszeć...:sorry:
 
Do góry