reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Agitatka, Noelka dzięki dziewczyny za pocieszenie, ale ja mam dzisiaj jakiś kiepski dzień, ciągle nachodzą mnie myśli ze coś jest nie wporzadku, ze powinnam już coś czuć a nie dzieje się nic:sorry2: A zmęczenie i senność to ja miałam od zawsze teraz także więc raczej nic się nie zmieni:-p
 
reklama
hej dziewczyny do mnie niestety nie zawital zajaczek:( ale czulam, ze tak bedzie. Wczoraj bardzo sie zle czulam caly dzien. Zaslablam w kosciele ze swieconka, lezalam caly dzien po tem na sofie i wciaz bylo mi slabo, mdlilo mnie, wymiotowalam, szkoda gadac. Wydaje mi sie, ze moj organizm chyba ma juz dosyc ciazy i chcialby wreszcie odpoczac od tego malego goscia, a on rozgoscil sie na dobre:(
 
roxi każda ciąża jest inna :tak: mi w pierwszej ciąży zaczęły się mdłości koło 7 tyg, pamiętam jak się cieszyłam że dobrze się czuje i myślałam że mnie to wszystko ominie a tu bach i do samego końca, dosłownie, codziennie wymiotowałam ;-) także jeszcze wszystko przed Tobą. Teraz w tej ciąży jest inaczej, objawy praktycznie czuje od początku, bóle brzucha przez pierwszy tydzień (w pierwszej nie pamiętam takich bóli) i te mdłości mi się szybciej zaczęły. W pierwszej ciąży było mi niedobrze i wymiotowałam, a teraz mnie mdli ale nie na tyle żebym biegała do kibelka. W pierwszej ciąży nie pamiętam żebym tak miała a teraz jestem co chwila głodna :-p aaa no i jeszcze miałam pisać o cycuchach. W pierwszej urosły pod koniec ciąży i podczas karmienia, teraz od 4 tyg ciąży były oooogromne, a teraz monstrualne :/ wyrosłam właśnie z 34e, chodze tylko w sportowych stanikach i wszystko mnie drażni. Od dnia w którym zrobiłam test swędza mnie tak samo jak w pierwszej podczas karmienia.... także głowa do góry ;-)

noelka ale Ci się uparciuch trafił ;-) ale co mu się dziwić, nie chce wychodzić bo tam w brzuszku ma 5 gwiazdkowy hotel :tak: kiedy masz spotkanie kolejne? może warto by wspomnieć o tym złym samopoczuciu i wymiotach
 
hejka :)

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja":)

Jak tam swieta..? u mnie dobrze tylko we dwojke .... dzis z nocki zeszlam i lekko spiaca jestem mimo spania 5 h :) juz po @ wiec zaraz zaczynam dzialac... tylko w koncu sie zbiore i te testy zamowie....
 
hej dziewczyny, troszke pozno ale wszystkim WAM zycze spokojnych i wesolych swiat w rodzinnym gronie!

U nas dzisiaj maksymalnie leniwie, ostatnie swieta we dwoje wiec korzystamy ile sie da ;-)

Noelko uparciuszek z synka, innego wyjscia nie ma ;-) predzej czy pozniej musi mamusi brzuszek opuscic :tak: oby szybciutko!

Roxii ty sie nie doluj, ze nie masz objawow. Ja tylko na poczatku dziwnie zareagowalam na widok jajek w majonezie :tak: pozniej nietypowo kilka dni biegunki i przez jakies 2 tygodnie zero objawow, nastepnie sie mdlosci i wymioty rozkrecily. a od jakos 14tc znow cisza. Wiele kobiet przechodzi ciaze bezobjawowo, a dzieciaczki sie zdrowo rozwijaja, takze nie sugeruj sie niczym, nie kazda z nas przechodzi ksiazkowa ciaze. Ja Tobie wlasnie zycze jak najmniej uciazliwych 9 miesiecy, ciesz sie kobito, nie kazda ma takie szczescie! Wszystko napewno jest OK!!!

Dziewczyny zycze WAM nie za mokrego dyngusa jutro, no i badzcie czujne i nie dajcie sie na prima aprilis nikomu wkrecic :tak: za to wkrecajcie innych z powodzeniem :-)
 
Dziewczyny, pozdrawiam Was swiatecznie :-)
zrobilam w koncu tego mazurka wczoraj i oto moje dzielo :-D pierwszy w zyciu mazurek :-D
 

Załączniki

  • DSC03520.jpg
    DSC03520.jpg
    58,1 KB · Wyświetleń: 37
edith sliczny mazurek, wy to macie dziewczyny reke do pieczenia:)

melduje sie jak codzien:) nadal w dwupaku:) ciekawe jaki on bedzie duzy, jak taki przenoszony to wydaje sie, ze moze nawet z 4kg warzyc. Mam nadzieje, ze bedzie troszke mniejszy czym wiekszy tym chyba ciezej urodzic.
Wczoraj rano bylam strasznie zdolowana tym czekaniem. Wpdali do nas znajomi i tak sie troche rozruszalam, wygadalam, posmialam i zapomnialam, ze sie zle czuje, a jak wyszli to od razu znowu zaczelo mi byc slabo:) Jest juz coraz blizej nastepnej soboty wiec chyba mi jakos lzej na duchu, ze to kilka dni jeszcze. Od jutra zaczne wiec znowu sprzatac to co sprzatalam kiedys na przyjscie malego i jakos czas zleci:)
No a synek juz nie bedzie na pewno z marca, tylko z kwietnia:)
 
Agitatka, Noelka dzięki dziewczyny za pocieszenie, ale ja mam dzisiaj jakiś kiepski dzień, ciągle nachodzą mnie myśli ze coś jest nie wporzadku, ze powinnam już coś czuć a nie dzieje się nic:sorry2: A zmęczenie i senność to ja miałam od zawsze teraz także więc raczej nic się nie zmieni:-p

Hej Roxii - przede wszystki OGROOOMNE GRATULACJE!!!! dlugo Ci kibicowalam :tak:
prosze Cie nie przejmuj sie brakiem objawow, jestes na takim samym etapie co ja a u mnie tez nic;-)
wszystko bedzie dobrze:tak:

pozdrawiam wszystkie Wyspiarki i Mokrego Dyngusa:-)
 
tiluchna dziękuje miło to słyszeć:-) Faktycznie jesteśmy na tym samay etpie, u mnie (według moich wyliczeń) dzisiaj 5 tydzien i 2 dzień. Ja Tobie równiez gratuluję i zycze spokojniej ciąży:tak:
Noelka z tego twojego synka to faktycznie uparciuszek, widocznie dobrze mu tam i nie ma zamiaru się ruszać:-p Ja ci mówię on czeka na wiosnę:-D Oby przyszła jaknajszybciej i wraz z nią maluszek;-)

Edith noo mazurek pierwsza klasa, zdolna dziewuszka z ciebie;-)

tygruseczek ja jak zwykle trzymam za ciebie kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&;-)
 
reklama
tiluchna gratuluje! Ale fajnie, ze mamy na watku az 2 nowe zafasolkowane babeczki :tak: Tiluchna i Roxii prosze tu nastepne dziewczyny pozarazac! Dziewczyny trzymam kciuki za wasze zdrowe ciaze &&&&&

Edith piekny mazurek, jaka z ciebie artystka :tak: pewnie nie tylko pieknie wyglada ale i smakuje oszalamiajaco!


Noelko zycze duzo cierpliwosci, i sie tak nie forsuj, wciaz musisz na siebie uwazac. Maluszek wcale nie musi miec duzej wagi przy przenoszonej ciazy, takze sama siebie nie strasz kochana :tak:

Mam nadzieje, ze nie mialyscie dzis zbyt mokrego Dyngusa. Ja myslalam, ze nie dam sie dzis nikomu nabrac niestety moja mama juz zdazyla mnie wkrecic :tak: Ale sie zrehabilitowala i zabukowala juz bilety lotnicze, przyleci do nas poltora tygodnia po terminie porodu (na 2 tygodnie) pomoc mi troszke przy malej. Z czego bardzo sie ciesze bo maz pojdzie do pracy i zostane sama a jednak mnie to troszke przeraza, bo nie mam zadnego doswiadczenia z dziecmi. Pewnie bysmy sobie sami poradzili ale jednak fajnie jest miec wsparcie wlasnej mamy.
 
Do góry