reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Osinka piekne ciasta :-D
Edith ja tez nigdy nie pieklam mazurka, wiec nie pomoge, ale na pewno wyjdzie ci super :tak::tak:
Agitatka fajnie, ze z malym juz lepiej, mam nadzieje, ze szybko dostaniesz skierowanie na scan. :-D
Noelka trzymam kciuki, zeby maly jak najszybciej, i jak najbezpieczniej znalazl sie na swiecie :tak:
Nie wiem, czy pozniej bede miala okazje, tak wiec zycze wam wszystkim Wszystkiego co najlepsze w te Święta :-D
 
reklama
hej dziewczyny u mnie nadal cisza. Ja w te swieta ide na latwizne robimy tylko salatke i barszcz bialy. Mamy dobre wedlinki z polski, kawalek ciacha kupiony to starczy dla nas dwoch. Moze odwiedza nas znajomi jutro czy pojutrze to wystawie to co mam i tyle. Nie ma sensu robic wielkich ilosci bo i tak tego nie zjemy.
Ja jestem wogole zla na siebie, ze przez cala ciaze ani jednej zachcianki nie mialam. Ani razu maz nie zostal wyslany do sklepu po zadne smakolyki. Dziwny przypadek ze mnie. Wogole prawie przez cala ciaze jadlam wciaz to samo:) Ciekawe czy wroci mi kiedys smak na alkohol, moje uwielbiane piwko i winko. Bo jak na razie to caly czas na sam zapach mnie odrzuca.

wczoraj troche czytalam na temat przenoszonych ciaz i pisalam na marcowkach z dziewcyznami. I troche zaczynam sie bac czytajac o zielonych wodach, ktore robia sie jak dziecko jest po terminie i odda smolke, i to jest dla niego niebezpieczne bo moze wywolac nie dotlenienie. W Polsce dziewczyny po terminie co 1 albo 2 dni lataja do szpitala na kontrole i ktg, a tu nic nie robia. Martwie sie troche mam nadzieje, ze maluchowi wciaz jest w brzuchu dobrze.

Ja przez swieta i tak bede co chwile siedziec na forum z nudow. Dobrze, ze moj maz ma tez wolne to bedziemy kontynuowac spacery. Dla tych ktore juz nie beda miec czasu na forum skladam najserdeczniejsze zyczenia swiateczne, smacznego jajka, wesolego Alleluja i cieplej atmosfery z najblizszymi.

abed i Osinka wszystkiego najlepszego dla waszych pociech:)

porcja fluidkow ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny
Nie odzywalam sie bo czasu brak. Wczoraj miala urodziny a pozatym jestesmy na swieta u moich rodzicow.

Noelka trzymam kciuki, z dzidzia napewno ok.

Roxii trzymam kciuki za scan.

Osinka ciasta piekne :tak:

Loczkis... piekna sukienka bedziesz wygladac slicznie

Aniolkowa przytulam...

Osinka twoja pociecha ma dzis urodzinki? Sto lat !

Wybaczcie jesli o kims zapomnialam ale pisze pomiedzy salatkami a jajkami zabiegana jestem :-D

WESOŁYCH ŚWIAT DZIEWCZYNKI
 
Zdrowych, spokojnych i ciepłych świat w gronie najbliższych, smacznego jajka i mokrego dyngusa.
Starającym sie cierpliwości i nadziei, ciezarowkom spokojnej ciazy, niedługo rodzącej szybkiego i lekkiego porodu a mamusiom zdrowia dla ich dzieciaczków.


Sciskam was wszystkie dziewczynki!! Ja doleguję w łóżku, zaraz wstaje i biore sie za koszyczek, sernik i żurek.
Zbliza sie małpa, bo brzuch boli i plamienia są. Znowu porażka :no:
 
noelko kochana nie stresuj się :tak: co do zielonych wód i pierwszej smółki to nasza Amanda się właśnie skupkała jeszcze w brzuszku.. szczeże powiedziawszy ja się nie spodziewałam tego, nie czytałam o tym i dopiero w szpitalu mi troche powiedzili co i jak. A było tak że w dniu terminu zaczęły mi się sączyć wody, kolor nie był zaciekawy - zadzwoniliśmy do szpitala i kazali od razu przyjechać, po kolorze wód ocenili że dziecko się skupkało ale są trzy poziomy zanieczyszczenia wód - w zależności jak dawno to się stało. Mój kolor to był etap drugi i też powiedzili że bez paniki ale w ciągu 24 godzin dziecko musi się urodzić i będą mi poród wywoływać. Ostatecznie dostałam oxy dożylnie ale przez to że Amanda miała tachykardię (przyspieszoną akcję serca, powyżej 180) musieli mi po 10 minutach odłączyć oxy bo nie chcieli ryzykować. Ostatecznie sama dostałam skurczy i po niedługim czasie urodziła się Amanda :tak: nic jej nie było, tylko cała zafajdana była ;-)

Jeszcze widziałam że pisałyście o wychodzeniu ze szpitala, ja urodziłam po północy, o 2 nad ranem już byłam po prysznicu i przeszłam sobie sama na sale po porodową, a o 17 po południu tego dnia wypisali mnie do domu. Jeśli chciałam mogłam jeszcze zostać na jedną noc w szpitalu, położne mnie wręcz zachęcały żebym była pewna że młoda dobrze ssie, ale ja sama chciałam do domu - nie spałam od 24 godzin i nie byłam w stanie zmrużyć oka w szpitalu.

Przepraszam że więcej nie odpisze ale brak czasu ostatnio i mdłości trche mnie zaczynają dopadać :baffled:

Wesołych świąt!
 
Zdrowych, spokojnych, rodzinnych i pełnych ciepła Świąt Wielkanocnych oraz mokrego śmingusa dyngusa. I każdej z was tego czego pragniecie najbardziej na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roxii mój mąż sporo je to i jakoś więcej robię, a i ja ostatnio mam większy apetyt ;-)

Noelka staraj się nie czytać, bo osiwiejesz z tego wszystkiego. To nie ma reguły z tymi wodami. Moja mama ze mną w ciąży miała termin na 6 czerwca, a ja się urodziłam 5 maja i to właśnie przez wody płodowe. Także widzisz, że nie ma reguły czy jest się po terminie czy przed. Nadal trzymam kciuki bardzo mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mogę w końcu się pochwalić dostałam dziś list. Pierwsze usg mam 17 kwietnia, akurat to jest dzień urodzin mego Mężulka :-):-)

Ja odpoczywam przy kawce Ricore. Już posprzątałam, zostały podłogi i kuchnia. ale tam na razie mój urzęduję. ja sobie odpoczywam :happy2:
 
hej dziewczyny WSPANIAŁYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT dla wszystkich. Ja też nie szaleję, robie tylko sałatkę jarzynową, żurek, jajko z chrzanem i piekę szarlotkę.

noelka nie czytaj takich rzeczy i nie sugeruj sie :-) mój Adas urodził się 3 tyg przed terminem z naprawde zielonymi i nie ładnymi wodami. Nie ma reguły.

Ja miałam wczoraj cięzki dzionek, Adam jest ostatnio hiperaktywny, nie wiem już w co ręce wkładać i popołudniami czuję się wypompowana z całej energii. Jak na złość moje dziecko ma wtedy nasilenie swojej energii czego efektem jest to że wczoraj w przeciągu zaledwie kilku chwil rozbił mi cały syrop na kaszel (a ja głupia obok stałam!) wypił surowy kisiel kiedy scierałam stół w salonie (nawet nie wiem jak on dosiegnal do blatu w kuchni!) i popisal mi markerem połowe salonu kiedy myłam ubikacje. Musiałabym się rozdwoić żeby wszystko moc ogarnac. Wczorajszy wieczór cały przepłakałam z bezsilności.
 
Noelka dziewczyny dobrze mówią nie sugeruj się tym co piszą, bo nie ma reguły :tak: Spokojnie wszystko bedzie dobrze;-)
Kari oj przy takim aktywnym dziecku to trzeba miec oczy naokoło głowy, życzę ci dużo siły, wytrwałosci i cierpliwości:tak:
Agitatka noo w końcu super:-) 17 to wcale nie tak daleko i fajnie że w urodzinki M ale bedzie miał fajny prezent:-)
Agataka mam takie pytanie, te mdłosci to dopiero teraz zaczynasz odczówac czy już wcześniej miałaś??? bo ja zaczynam się trochę martwić, bo nie mam zadnych objawów, nic kompletnie nic się nie dzieje i nie wiem czy to za wcześnie czy coś jest nie tak, bo ja jak zwykle mam czarne myśli:sorry2: dodam że dzisiaj zaczął się 5tc ciąży.
Aniolkowa mam nadzieję, ze jednak @ nie przylezie, trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Osinka wszystkiego naj dla córci:-)

Dziewuszki moje kochane ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY, SMACZNEGO JAJECZKA I MOKREGO DYNGUSA!!!:-)
 
Roxii kochana nie przejmuj się że nie masz mdłości. różnie kobietki przechodzą ciążę. ja mam wrażenie że teraz mi się nasilily i są częstsze niż na początku, a tak mi swita że zaczęły się ok 6 tygodnia, ale pewności nie mam. buziaczki i nie stresuj sie
 
reklama
roxii mi sie mdlosci zaczely dopiero po ponad miesiacu od zatestowania takze masz jeszcze czas na nie. A moze bedziesz ta szczesciara ktora one omina. Na moje oko to pewnie zaczniesz czuc ciagle zmeczenie w ciagu 2 tygodni. Ale kazda ciaza jest inna wiec zobaczymy co bedzie u ciebie:)
 
Do góry