reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Aniolkowa, no wlasnie, skad ja to znam...tez wymiotuje dalej niz widze.... tylko ze u mnie w pracy nikt nie byl tak wyrozumialy, zawsze twierdzili ze moze nie chce mi sie pracowac, a jak juz wymiotowalam, to pojawialy sie glupawe usmieszki i komentarze, ze ''moze ja w ciazy jestem''......mialam ochote im wykrzyczec, ze bardzo bym chciala..... a ten lek, migraleve, to na recepte jest ? czy mozna kupic bez? U mnie to chyba dziedziczna choroba, bo pamietam ze moja mama tez tak cierpiala, przeszlo jej dopiero jak zaczela menopauze. Babcia od strony mamy tez miala straszne migreny, i siostra babci tez.
 
reklama
andziulek witaj :-D ja tez niestety nie pomoge, ale bardzo milo, ze dolaczylas :-D przykro mi z powodu poronienia :-( mam nadzieje, ze szybo umowia cie na wizyte, ja mieszkam w Irlandii ale np na wizyte u endokrynologa mam czekac 6 miesiecy :wściekła/y: paranoja jakas :zawstydzona/y:
edith, aniolkowa kurcze nie zazdroszcze wam tych migren :-( moj tata miewa czasami, i widze jak sie meczy :-(
Agitatka mowilam, ze winko pomoze :-D sluchaj sie dr Loczkis, a bedzie dobrze :-):-) my tez liczylismy na to, ze jeszcze bedac w Irlandii zobaczymy II kreseczki, ale powoli oswajam sie z mysla, ze nie zdazymy :zawstydzona/y: no ale nic, widocznie tak ma byc i dzidzia czeka az wrocimy do kraju :-D
 
Edith ja ten lek dostałam od kolezanki z pracy, ktora też miewa migreny a jej przepisał gp. Masz dwa opakowania- różowych i żółtych tabletek. Najpierw bierzesz rozową a po 2 godzinach jak ci nie przejdzie bierzesz żółtą. Po takiej dawce raczej mi przechodziło. tu znalazłam ci linka-chyba nie jest na receptę.
Migraleve 16 Pink & 8 Yellow Tablets - Headaches & Migraines - Lloyds Pharmacy
 
hej robilam test ale oczywicie I kreska moze to jeszcze za wczesnie..? ale no kurcze dalej nie mam apetytu czasami kluje mnie prawy jajnik i pic mi sie chce suchosc w ustach mam .... ehhhh my to sie mamy nooo ....
Milego dnia zycze...:)
 
tygryseczek mi w pierwszej ciąży dzień przed @ wyszedł test negatywny. Szlam na impreze i chcialam wiedziec czy moge sie coś napić. Dlatego zalecają, żeby nie robić wcześniej niz termin @, bo tylko sie człowiek niepotrzebnie stresuje. Ja juz sie nauczyłam i robię tylko jak sie spozni. Wiem jak sie czas dłuży, ale niestety trzeba poczekać. Jeszcze 4 dni-dasz radę:tak:
 
Witam moje kochane kobietki

tygryseczek wydaje mi się że jeszcze za wcześnie na robienie testu. U mnie np w drugiej ciąży było tak, że po terminie @ miałam dopiero cień cienia. Więc głowa do góry, czekamy te parę dni, a potem będziemy wszystkie się cieszyć z pierwszej ciężarnej na naszym wątku :tak:

Jak się macie w piątkowe przedpołudnie. Ja dziś bardzo dobrze, wczoraj mieliśmy z M świetny wieczór jak synek zasnął. Nie tylko fizycznie się wyżyłam :-p ale i psychicznie. Pogadaliśmy tak od serca i jest mi lżej, na dzień dzisiejszy z tym wszystkim. Nie wiedziałam, że jego też frustrują te bezskuteczne starania. Przecież mamy Filipa i jakoś wtedy było bez problemu, a teraz same problemy i niepowodzenia :wściekła/y:
Ale będziemy się starać z całych sił, żeby było jak najlepiej...

Wracam do gry, nie poddamy się tak łatwo :-)

Teraz popijam pyszną kawkę, zjadłam nawet śniadanie co od tygodnia było niemożliwe :-D

Macie jakieś plany na weekend? My tradycyjnie w domu prawdopodobnie...
 
Agitatka nareszcie jakies dobre wiadomosci :-D super, ze czujesz sie lepiej :-D ja czasami mysle, ze mam jakies zaburzenie dwubiegunowe, bo potrafie miec okresy moze jeszcze nie depresji, ale na pewno strasznego dola, a za chwile chodze i tylko sie usmiecham i cala jestem szczesliwa ;-) od kilku dni normalnie banan mi nie schodzi z twarzy, tylko chodze i sie ciesze :-D:-D pewnie to wina hormonow, one tak dziwnie dzialaja na moj organizm :-D:-D
ja sie powoli szykuje do pracy, ale strasznie mi sie nie chce :tak: szczegolnie, ze moj M do poniedzialku ma wolne, a ja tylko niedziele :-( moze pojedziemy na jakies drobne zakupy w niedziele, a tak poza tym to bedziemy sie lenic :-D milego dnia dziewczynki :-D
 
tygryseczek to jeszcze za wcześnie poczekaj chociaż do dnia okresu...

dziewczyny z migreną a badałyście sobie poziom żelaza?? ja też kiedyś miałam częste bóle głowy... i nikt nie wiedział czemu... w końcu jakiś lekarz zbadał mi poziom żelaza... i się okazało że jest bardzo niski... po podaniu żelaza wcale się nie podniósł za dużo... lekarz stwierdził że mój organizm nie przyswaja żelaza, albo go przyswaja w małej ilości... dostałam leki i jakoś się to wszytko unormowało... ale jak często boli mnie głowa to pierwsze sprawdzam żelazo...

Agitatka tak to już jest że nie zawsze to co planujemy nam wychodzi... i jak się okazuje facetów też bolą te starania... pomyśl sobie że ty masz już dziecko, jak byś się czuła jak byście mieli takie problemy przy pierwszym... mi się wydaje kiedyś że jak się zdecydujemy na drugie to ja już z większym luzem do tego podejdę... podkreślam wydaje mi się...

loczkis a wy wracacie do polski bez względu czy będziesz w ciąży czy nie?? czy jak wam się uda to zostajesz i rodzisz na wyspach??
 
reklama
loczkis no własnie tak jest z tutejszą słżużbą zdrowia, fajnie że mogę mieć in vitro za darmo, ale upływający czas działa na moją niekorzyść, a doły hmmmm - chyba nie ma tu takiej która tego nie doświadczyła.
Ja rok temu miałam depresje po tym wszystkim i otrząsnełam się dopiero jesienią.Smutny to był czas, ale na szczęscie jest juz lepiej (oj ta Nadzieja :)

Agitika , miło mi poznać , A jaki u was jest problem jesli można wiedzieć? Gratuluję Fiipka, wiesz -moim najwiekszym marzeniem jest mieć chociaż jedno, więc i tak jestes szczęściarą:-)

Tygryseczek łatwo mówic, ale nie nakrecaj sie niepotrzebnie. Nie wiem czy mierzysz temperature , ale jesli masz regularne cykle to 17dzien fazy lutealnej (po skoku owulacyjnym) to juz na bank ciąża:-D No ale wierze że juz mierzenie nie bedzie ci potrzebne bo zaraz sie dowiemy że jest fasoleczka :)

dziewczyny od migren
:) trzymajcie sie ciepło. W tym temacie nie pomogę bo mnie prawie nigdy głowa nie boli, ale mam ciocię która na to choruje i jak ją złapie to żyga dalej niż widzi. Współczuje !!!
 
Do góry