reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hej Kochane ..
przepraszam ze nie odpisuje kazdej:-(
Loczkis u mnie wszystko ok,czuje sie dobrze ,zgodnie z zaleceniami lekarzy odpuszczam staranka na jakis czas obserwuje moj organizm i czekam do kwietnai na wizyte w klinice,poczytuje Was codziennie i trzymam za Was kciuki:tak:
 
reklama
Hej sloneczka ..:) mnie dzis @ nawiedzila...:( o 3 dni za wczesnie...:( mam juz dosyć niech ta ****....na tarczyca spada mam juz jej po dziurki w nosie przez nią nie moge zajść w ciaze..;/;/ a poszla mi z stad .... jestem zalamana..;((((( zla i rozczarowna..... nigdy chyba mi sie nie uda... dlaczego..?
 
tygryseczek przykro mi... ale tarczyce można leczyć... masz jakieś leki bo nie pamiętam?? wiem że jest ci ciężko ale jeśli to problem tarczycy to musisz się wziąć i ją wyleczyć... zobaczysz uda się &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
tygryseczek bardzo mi przykro, kurcze az jestem zla, ze nie wyszlo :wściekła/y: kazde wasze przyjscie @ przezywam jak swoja, bo doskonale wiem co czujecie :zawstydzona/y: a bylas na wizycie u endo? co ci powiedzial?
basik dobrze rozumiem, ze odpuscilas calkowicie staranka? czy po prostu odpuscilas wspomagacze? nawet jak sie juz nie starasz, to pisz co u ciebie, dobrych dusz na watku nigdy na duzo :-D i tylko ty mi zostalas z irlandzkich staraczek ;-)

A ja dzisiaj wreszcie mam wolne, i sie lenie od rana :-D skonczylam tez mierzyc tempke, i teraz tylko czekamy :-D milego dnia dziewczynki :-D
 
tygryseczek bardzo mi przykro, kurcze az jestem zla, ze nie wyszlo :wściekła/y: kazde wasze przyjscie @ przezywam jak swoja, bo doskonale wiem co czujecie :zawstydzona/y: a bylas na wizycie u endo? co ci powiedzial?
basik dobrze rozumiem, ze odpuscilas calkowicie staranka? czy po prostu odpuscilas wspomagacze? nawet jak sie juz nie starasz, to pisz co u ciebie, dobrych dusz na watku nigdy na duzo :-D i tylko ty mi zostalas z irlandzkich staraczek ;-)

A ja dzisiaj wreszcie mam wolne, i sie lenie od rana :-D skonczylam tez mierzyc tempke, i teraz tylko czekamy :-D milego dnia dziewczynki :-D



Loczkis dobrze zrozumialas ze narazie calkowicie odpuscilam staranka,niestety wczoraj znowu sie zle poczulam,moj organizm daje mi znac ze cos jest nie tak,lece w marcu do Polski i postaram sie dokladnie przebadac lacznie z rezonansem.A co Irlandzkich staraczek to aby patrzec a dolacza nastepne.Tobie Kochana zycze wszystkiego dobrego i trzymam mocno kciuki!!!!
 
Tak lecze sie od 25 listopada biore euthyrox 50 jutro albo we wtorek ide odebrac wyniki bo tu w UK robilam badanie jak wczesniej pisalam...... a mialam 8,20 TSH.... i ciekawe jakie mam teraz....
 
tygryseczek to trzymam kciuki, zeby twoje badania wyszly pozytywnie!!! bo rzeczywiscie masz bardzo duze TSH, oby udalo sie zbic to paskudztwo!

basik pewnie, jak sie zle czujesz, to lepiej sie najpierw przebadac. trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok, i daj od razu znac jak wyniki! a u was tez tak pada, bo u mnie od 3 dni leje non stop :wściekła/y:
 
Kurcze tygryseczek tak strasznie mi przykro. Myślałam, że to ty zaczniesz sezon II kresek:-( z tego co wiem to zeby zajść w ciąże TSH powinno być ok 2-2.5 więc faktycznie masz baaaardzo wysokie. Jeśli wynik będziesz miec nadal wysoki to poproś o większą dawkę. Uda sie kiedyś! Wiem, ze słowo "kiedyś" jest wkurzające i chciałoby sie dziś, teraz, juz. Ale musisz najpierw przegonić tą tarczycę. Trzymaj sie jakos kochana

Basik dobrze robisz. Niestety czasem organizm sam nie dopuszcza do ciąży, bo gdzieś jest problem i trzeba sie najpierw wyleczyć. Porob badania a moze właśnie bez starania, przez przypadek uda sie zaciążyć;-)

U nas piekna pogoda i zabieramy psinkę do lasu. Ale od jutra ma lać przez tydzień, więc skończy sie:cool:

Loczkis to czekamy teraz na twoje II kreski. Ja wiem, ze u mnie niestety nic z tego nie będzie, ale też czekam.
 
aniolkowa czekamy na NASZE dwie kreski :tak::tak::tak: ja tez sobie duzych nadziei nie robie, bo u mnie boboseksy byly 3 dni i 1 dzien przed owulka, i wydaje mi sie ze po prostu pekly te za duze pecherzyki na prawym jajniku, ale na razie jakos sie tym nie stresuje ;-) pogadamy za dwa tygodnie,termometr poszedl w odstawke, bo tylko mnie stresowal, ale na razie luuuuuuuuzik :-D az sama jestem w szoku :tak: moze dlatego, ze od kilku dni koncze wreszcie magisterke, i jakos nie mam sily juz myslec o niczym innym ;-)
 
reklama
Wiem ;( dziekuje za slowa otuchy kochane jestescie ;* sorki za pomylke mam 8,018 teraz zobaczylam na wyniki z listopada.... tak poprosze o wieksza jak sie nie uda.... eehhhh ale teraz ten cykl zdradliwy byl.... ten brak apetytu ...moze to przez te hormony..?
 
Do góry