reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

loczkis nie no po narkozie nie mam żadnych dolegliwości, choć ostatnio po punkcji jak juz się wybudziłam i zaniedługo mialam iść do domu to zasłabłam i musiałam dłuzej zostać w szpitalu:baffled: ale to sie czasem zdarza poza tym czułam się ok oprócz bólu oczywiście. Spoko nie stresuje się jakoś specjanie, ale chciałabym mieć to juz za sobą, dobrze że to jutro, trzymać za mnie kciuki jutro o 10:30:-D Z góry dziękuję:-p oczywiście jak tylko wrócę do domu i będę w stanie to sie odezwe i dam znac że żyję:tak:
 
reklama
Suzanne gratulacje!!! ale jestes szczesciara :-D

Roxii trzymam kciuki, to juz dzis?!?!

odezwe sie pozniej dziewczynki, we Francji bylo suuuper!! choc pogoda byla tragiczna - wichury i snieg z deszczem...

lece do pracy, bede po poludniu!!
 
Roxii trzymam kciuki i nie puszczam!!!!! bedzie dobrze!!!! ja tez narkozy nie lubie najbardziej chwili kiedy wstrzykuja bo mi po zapaleniu opon mozgowych jest dziwnie, wstrzykna i musza czekac minute lub dwie a mnie wszystko pali i szczypie i boli a potem juz spie... a po narkozie zawsze jest mi niedobrze, wymiotuje i boli mnie glowa..... mam nadzieje ze ciebie to ominie!!!!


Dlugo mnie nie bylo bo w sobote przyjechali moi rodzice i zajeta bylam.... wypady na plaze bylismy tez na Car and Bike Show super bylo :) strachu sie na jadlam jak skakali na tych mototrach z wysokosci.... ale super bylo :)

Ktos pytal o przeprowadzke sorki nie pamietam kto :sorry2: ja dopiero dzis klucze dostane.... musminy wybulic 800euro jeszcze ale jakos to bedzie.... jak tylko dostaniemy klucze to male rzeczy autobusem a jutro powinna przyjechac mama mojego chlopa i nam pomuc przewiesc ciezke meble samochodem... jakos to bedzie.... potem bede siedziec i sie rozpakowywac a potem bede musiala prace na uczelnie robic bo nam nawalili a ja nie mam kiedy...:wściekła/y:

Trzymajcie kciuki... idziemy dzies jeszcze do Social Services(jak to brzmi hehe) bo maja mojego dac kase na depozyt.... zobaczymy co z tego bedzie mam nadzieje ze dadza chociasz troszke....

nienaiwdze przeprowadzek


SUZANNE GRATULUJE II KRESECZEK :-D:-D:-):-)
 
Suzanne gratulacje :-) podwójnie że udało się za pierwszym razem szczęściara :-)

Roxii masz rację z tym cierpieniem... ile trzeba znieść... ja po moim ciężkim porodzie pomyślałam sobie... kiedy nie mogłam się pozbierać po tym wszystkim co mnie spotkało...może to głupie o mojej Cioci która zmarła na raka kilka lat temu... ile musiała się nacierpieć przez ostatnie trzy miesiące leżąc w szpitalu... i o tych wszystkich ludziach którzy na co dzień zmagają się z chorobą... a my cierpimy ale to cierpienie mija... a nagrodą jest maleństwo... mam nadziej że wszytko poszło zgodnie z planem :) trzymam kciuki i napisz jak będziesz po i będziesz miała siłę... &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Dziub może badania coś wyjaśnią... nie wiem jak ty ale ja wolę wiedzieć co i jak... a może twój dystans przyniesie efekty &&&&&&&&&&&& żeby tak było :-)

pam_x_pam to miłej przeprowadzki mimo wszystko :-)
 
Cześć kobietki, co porabiacie we wtorkowe popołudnie. Ja uszykowałam już obiad, miałam spokojny poranek, Filipek pospał do 9.30 więc w ciszy wypiłam poranną kawę, odprawiłam się już online..O ludzie pierwszy raz będziemy lecieć ryanair-em Macie jakieś opinie na temat tego przewoźnika??

Ciekawe jak Roxii po operacji...&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Pam te mieszkanko, to będzie własnościowe, jak tak to super, my nadal się tułamy na wynajmie, ale tak to jest jak się jeszcze nie podjęło decyzji, gdzie chcemy być Tu czy w Polsce :baffled:
 
Agitatka chcialbym zeby bylo wlasnosciowe.... wynajem... jak zwykle :p nie stac nas zeby kupic dom czy nawet kredyt na dom wziasc.... a co do Ryanair... duzo latalam i musze powiedziec ze jest spoko... troche malo miejsc na nogi ale tak juz bywa na tanich lotach. Obsluga mila i pomocna.... gorzej z pasarzerami... potrafia byc okropni, wielcy panowie z wysp leca do biednej polski... zachowuja sie jak krowy na pastwisku... raz jak lecialam to jeden gosciu sie upil, scignal buty i wywalil komus na zaglowek i panie stweardessy za tylek lapal... normlanie porazka....przewoznik naprawde spoko wiec mam nadzieje ze sie sensacje czlowiekow omina :p
 
reklama
Agitatka chcialbym zeby bylo wlasnosciowe.... wynajem... jak zwykle :p nie stac nas zeby kupic dom czy nawet kredyt na dom wziasc.... a co do Ryanair... duzo latalam i musze powiedziec ze jest spoko... troche malo miejsc na nogi ale tak juz bywa na tanich lotach. Obsluga mila i pomocna.... gorzej z pasarzerami... potrafia byc okropni, wielcy panowie z wysp leca do biednej polski... zachowuja sie jak krowy na pastwisku... raz jak lecialam to jeden gosciu sie upil, scignal buty i wywalil komus na zaglowek i panie stweardessy za tylek lapal... normlanie porazka....przewoznik naprawde spoko wiec mam nadzieje ze sie sensacje czlowiekow omina :p


Dzięki za info, oj wszędzie się znajdzie jakiś ewenement :-( Wielcy wyspiarze, jadą do Polski, tylko po to, żeby zaszpanować przed znajomymi, a rzeczywistość jest zupełnie inna...:szok:
Tak jak wszędzie, żeby mieć COŚ musisz mieć pieniądze, co za czasy...
 
Do góry