reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Dziub nie wiem ja sie tym nie zajmuje wyczytalam co wyczytalam takie jest prawo ze musi nam oddac depozyt.... bedzie u nas jakos w tym tygodniu wiec moj V bedzie z nim gadal....

Ja jutro biore dzien wolny i nie ide na uczelnie , rozlozylam sie rowno mam zapalenie ucha...i pluc
 
reklama
Hey

Ale się rozpisałyście, czlowiek na kilka dni znika i juz się gubi :-(.
Prawda jest taka że częściej zaglądam na formu z mojej komórki, a z niej odpisywać to masakra jest!

Mam nadzieje że wszystkie miałyście udany weekend. Ja się dzisiaj wybralam na basen, a w najblizszym czasie chce wykupic karnet. Mam plan podczas ciąży się troszkę ruszać, bardzo boje się przytyć, bo mam do tego tendencje :zawstydzona/y:.

Dziub aplikacja okazała się bardzo przydatna, wszytsko dokladnie wytłumaczone, dzięki :-).

Marcysia -na pewno zobaczysz dwie kreseczki i to według prognoz loczkis już niedługo ;-). Sama pewnie wiesz że tutaj ciąża w późniejszym wieku to normalka. I tu znacznie widać różnicę między Polską a UK. W Polsce wszyscy uważają że powniniśmy się już spieszyć bo za młodzi to nie jesteśmy, a tutaj wszyscy się dziwią że w tym wieku jesteśmy małżeństwem i że już planujemy dzieci!

Co do obaw to każdy je ma, nigdy chyba nie ma idealnego momentu na dzieci, nawet jak jest to w ciągu 9 miesięcy może się wszystko pozmieniać. Ja też się strasznie bałam i miałam różne myśli, raz byłam juz zdecydowana , a jednak stchórzyłam. Mam nadzieje że tym razem pójdę na całość he he, bo to pierwszy cykl i póki co podczas weekendu były próby :p ale dopiero od czwartku mamy szanse.

Co do macierzyńskiego tutaj to porażka totalna, sama nie wiem jak to u nas będzie :( teraz nawet becikowego się nie dostaje. W Polsce wszyscy zwolnienia lekarskie na całą ciążę i do tego 100% wypłaty. Niestety w Polsce panuje opinia że w momencie urodzenia dziecka w UK automatycznie dostaje się mieszkanie :confused:! Nie wiem skąd ludzie biorą te bzdury chyba z tych głupich komentaerzy na Onecie ;).

Ale się rozpisałam :-D
Zmykam już i obiecują zaglądać częściej.

DOBRANOC!
 
28-dniowe. My też w czwartek! Na poniedzialek przypada owulacja, ale to według mojej aplikacji więc nic pewnego ;-).

Dziewczyny mam pytanie czy podCzas dni plodnych próbujecie codziennie czy co 2 , 3 dni? Czytałam różne opinie na ten temat i sama już nie wiem jak najlepiej :-/.
 
28-dniowe. My też w czwartek! Na poniedzialek przypada owulacja, ale to według mojej aplikacji więc nic pewnego ;-).

Dziewczyny mam pytanie czy podCzas dni plodnych próbujecie codziennie czy co 2 , 3 dni? Czytałam różne opinie na ten temat i sama już nie wiem jak najlepiej :-/.
my sie staralismy w dni plodne codziennie.... ja tez slyszlama ze powinno sie co 2 dni zeby dac plemnika odpoaczac i sie regenerowac ale to jest nieprawda.... facet produkuje nowe plemniki co 12h wiec nie ma potrzeby starac sie co 24h czy co 48h bo wtedy moga byc juz martwe niktore.... wiec ja bym sie starala co dziennie np wieczorem okolo tej samej pory...
 
czesc dziewczyny poniedzialkowo :-)
Suzanne ja tez slyszalam rozne opinie, wiec ci nie poradze :-( u nas codziennie raczej nie da rady, ale bedziemy sie starac jak najczesciej :-D
kurcze, spuchla mi dzisiaj powieka i prawie nic nie widze na prawe oko! a tu do pracy musze sie szykowac :wściekła/y:
a tak przy okazji dziewczynki, to jak staracie sie od razu po odstawieniu tabletek, to uwazajcie bo owulacja moze wam sie przesuwac. mi do pol roku po dostawieniu plastrow cykl wahal sie od 28 do 40 dni, wiec takie obliczenia moga sie mylic. nie mowie, ze u was tez tak bedzie, mam nadzieje ze wam sie uda jak najszybciej :tak::tak:
 
Dzięki Pam! Tak też myślałam ;-) Mój M już jest zadowolony, jakoś mam więksZą ochotę na sex przez te starania, to chyba ze szczęście tak :-) Deszcz leje za oknem a ja uśmiechnięta od ucha do ucha !

Miłego dnia!
 
witam, ja tez od dzisiaj zaczynam chociaz do ksiazkowej owulacji jeszcze kilka dni:-)u mnie codziennie tez nie da rady bo czasem sie mijamy z mezem.
owocnego pazdziernika wszystkim starajacym sie:-)
 
reklama
Dziewczyny dobijcie mnie....

bylam u lekarza, cisnieie- za niskie, hemoglobina- lezy i kwiczy, pluca- zalane ale bardziej brzmi jakby cos w nich utkneloz tad ta krew- gardlo biale ale normlane...szyja? owszem spucbieta nie wykonuje pelnych ruchow(??). decyzja lekarza?- ja nie wiem co pani jest nic pani nie dam prosze udac sie do szpitala....

normlanie.... nie wiem co mam myslec nie chce isc do szpitala bo bede siedziec i umierac.... niet
 
Do góry