reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

noelka84 nie powiem ci dokladnie ile sie stralismy bo nie zwracalam na to uwagi mowilismy bedzie to bedzie nie to nie ale trwalo to jakies od 2 -3 miesiace wiec nie dlugo ale to byl totalny luz .moj maz tez tak mowi ze z alankiem sie udalo to i teraz sie uda tylko ze teraz stwierdzili u mnie espol policystycznych jajnikow i stramy sie juz ponad 2 lata i juz 3 cykl z tabletkami takze moja nadzieja powoli umiera
 
reklama
Witajcie :) Mam do sprzedania 3 opakowania Femifertil , suplement wspomagajacy naturalna plodnosc kobiet , wysylka z UK. W jednym opakowaniu brakuje 5 tabletek, termin waznosci 04.2013., kupione zostaly ok. 2 miesiecy temu. Zaczelam brac tabletki ale zostalam skierowana na HSG a moj polski lekarz kazal mi brac dalej Luteine a ze nie mozna mieszac Femifertilu z hormonami wiec postanowilam odstawic na ten jeden cykl. I stal sie cud, w cyklu w ktorym mialam badanie HSg zaszlam w ciaze, jestem w 6 tygodniu ciazy
usmiech.gif

Tabletki kosztowaly 134 zl, sprzedam za 20 funtow z wysylka .
inf na priv
 
gwiazdeczka27 ja sie wlasnie boje, ze u mnie tez moga w koncu stwierdzic zespol polic.jajnikow. Nie za bardzo sie orientuje jak to sie leczy zeby zajsc w ciaze.
A co z invitro ? mozna w tym wypadku to zastosowac?
 
gwiazdeczka27 ja sie wlasnie boje, ze u mnie tez moga w koncu stwierdzic zespol polic.jajnikow. Nie za bardzo sie orientuje jak to sie leczy zeby zajsc w ciaze.
A co z invitro ? mozna w tym wypadku to zastosowac?

ty mialas badanie hormonow?? bo z krwi powinno wyjsc juz podejzenie zespolu pol .tu daja tabletki zeby owulacja byla bo przy pcos owulacja zadko wystepuje wazne jest zeby byc szczuplym zeby nie miec nadwagi a co do invitro to w moim przypadku koszt 4 tys funtow bo mamy juz 1 dziecko ty pewnie mialabys za darmo
 
witajcie dziewczyny!!!
Nie pisałam jakiś czas, bo czekałam na rozwój wydarzeń czyli na @ lub jej brak...No i oczywiście, że jest @!!!!! od środy, spóżniony jeden dzień, czyli wychodzi, że z przytulankami nie trafiliśmy w owulację, po prostu skończyliśmy za wcześnie, a owulacja była dużó później niż obliczyłam. Stwierdziłam, że jeszcze odpuszczę badania, zaraz jak mi się skończy okres, zaczynamy staranka, jak tym razem się nie uda, to od stycznia do lekarza i badania, nie ma rady. Mam jeszcze nadzieję, że w tym miesiącu się uda!!!! czego i Wam kochane życzę!!!!
noelka, a skąd Twój mąż jest??? może jesteśmy sąsiadami w Polsce hehehe
 
witajcie dziewczynki
I znowu weekend, ale ten czas leci. U nas kolejny TEN weekend, więc trzeba się starać jak najlepiej:) katiuszka u nas też często się zdarza, że kończymy staranka za wcześnie a owu przecież lubi się przesuwać o dzień czy dwa dlatego teraz postanowiliśmy działać do końca. I mocno wierzę, że tym razem się uda. Musi!!

Mojej koleżance z pracy, która od kilku tyg przechodziła cały proces IVF niestety się nie powiodło:( Czekała na to dziecko kilka lat, miała tyle planów i nic nie wyszło. Tak sobie myślę, że gdyby mnie się teraz udało to jak bardzo byłoby jej przykro:( ale z drugiej strony nie mogę tak myśleć, bo sama nigdy nie będę szczęśliwa.

dziwne to jest, ale w tym miesiącu nie biorę wiesiołka i mam piękne śluzy (o ile śluz może być piękny:)). Czekam na ten "właściwy". Jakoś jestem nastawiona pozytywnie na ten cykl, zresztą jak zawsze w okolicach dni płodnych a potem jest ogromne rozczarowanie.

miłego weekendu nam wszystkim życzę:)
 
katiuszka moj M. jest z Mielca, to jest niedaleko Rzeszowa, a Ty?

Z moim sluzem nie jest dobrze chociaz biore wiesolka, ale odstawiam teraz bo nie wiem, kiedy bedzie owu.
Tez bym chciala podzialac w ten weekend, ale mielismy sprzeczke i chcialabym nie odpuscic tak szybko. Zawsze planuje, ze bede milczec tygodniami, a nie potrfaie nawet wytrzymac dnia:) Mysle, ze cala ta presja ciazy ma duzy wplyw na nasz zwiazek. Nie chce zeby tak bylo, musze cos wymyslic.:(

aniolkowa.mama zycze owocnych staranek weekendowych:)
 
witajcie dziewczyny!!!
noelka, ja jestem spod Rzeszowa, od strony Tarnowa, ale do Mielca mam niedaleko:)

aniolkowa.mama, ja tez się dołączam do zyczeń! udanych przytulanek!!! i przede wszystkim owocnych!!!

A ja na nowo zaczęłam brać wiesiołka, biorę do owu, śluz trochę lepszy był, tak mi się wydaje, ale jak nie pomoże na śluz, to może chociaż na paznokcie;-)
 
hej dziewczyny, co tam u was? cisza straszna na naszym watku:)

byl u was Mikolaj? U mnie byl i nawet zostawil cos ladnego ku memu zaskoczeniu:)

u mnie bez zmian, sprawdzam owulacje clearblue digital, ale na razie wychodzi, ze jej nie mam.
Juz mnie to wcale nie dziwi, ale postanowilam, ze i tak postaram sie przytulac z M. co 2 dni., a noz cos z tego bedzie.
W ten piatek mam 16dc niby moglabym znowu zaczac duphaston, zeby byla @ i zaczal sie kolejny cykl, ale postanowilam nie brac bo boje sie, ze moze moja owu jest po 16dc jak kiedys pisala MOUSEFISH.
trudno najwyzej znowu nie bede miec @ przez 4 miechy i znowu bede musiala wywolywac duphastonem.


no wlasnie MOUSEFISH gdzie sie podziewsz?
Silene jak sie czujesz? jak sobie radzicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny wyszlo mi dzis na tescie owu usmiechnieta buzka, nawet nie wiecie jak sie ciesze, nigdy po prsostu nigdy mi jeszcze nie wyszla:)
to oznacza, ze mam jednak owulacje:) musze dzis z moim M po pracy sie postarac:)
myslicie zeby jutro tez w razie czego podzialac?
Wiem, ze z tego i tak moze nic nie wyjsc, ale samo to, ze jednak mam owu jest dla mnie super wiadomoscia:)
 
Do góry