reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

hej dziewczyny co tam u was?
u mnie wciaz jakos tak smutnawo. miedzy moim M, a mna wszytsko ok, nawet lepiej niz zwykle.
On strasznie jest dla mnie dobry i wyrozumialy widzi, ze mnie to wszystko boli i stara sie mnie uszczesliwiac jak tylko moze.
Co mnie jeszcze bardziej wzrusza:)
Najgorsze jest to , ze nie mam nikogo z kim moglabym tak szczerze porozmawiac, wyzalic sie, wyryczec bez glupich komentarzy i zbednych pytan.
Niestety w moim otoczeniu same mlode mamy, albo ciazowki, albo nie planujace ciazy.
Brakuje mi takiej prawdziwej psiapsiuly.
Obejrzyjcie sobie ten link tak naspokojnie same. Ostrzegam ja ryczalam jak bobr z 15min. :)
Soldier homecoming surprise mix - YouTube
 
reklama
noelko uszy do gory prosze Cie .dobrze ze miedzy Toba a Twoim M sie uklada i ze on Cie wspiera :-) Wiem jak jest ciezko ale uwierz jak nsie wygadasz to i tak nie wiele pomoze a ludzie nie chca wciaz sluchac to samo .ja sie wygadam do kolezanki ale co mi to daa ?? lzej mi na chwilke a i tak smutek jest we mnie niestety i tez mi glupio wciaz mowic jej jedno i to samo :-( ja nie wiem czemu ale wiaze jakies nadzieje z 2012 jakies takie przeczucie i nadzieja :-) noelko musimy byc dzielne musimy . a jak to jest cos po czym mam plakac to nie oglaam dos juz sie naplakalam placze doslownie o wszystko :no:
 
noelka popłakałam się ze wzruszenia przy tym filmiku!!! a najbardziej mnie urzekła ta 3 letnia dziewczynka przy Mikołaju:)
sama kiedyś zrobiłam taką niespodziankę rodzinie i mężowi. Widok bezcenny!!!
 
aniolkowa ja strasznie sie poplakalam, cala sie osmarkalam normalnie:) czasem lubie sobie obejrzec cos takiego wzruszajacego:)

gwiazdeczka masz racje musimy byc silne, tylko czasem na prawde mi brakuje juz sil i motywacji.
Oddalilam sie troche od ludzi ostatnio, jedna blizsza kolezanka wyprowadzila sie do innego miasta i wogole jakos pustawo wokol mnie.
ALe tak jak piszesz mam tez nadzieje, ze rok 2012 bedzie lepszy dla nas.!
 
noelko oczywiscie ze bedzie musi byc .wiem dziewczyny tez ze myslicie ze my mamy juz 1 dziecko to nie powinnam narzekac ale jak moj maly mi sie pyta mamusi kiedy bedziesz miec w brzuszku dzidziusia?? albo sie pyta czy przyjde po niego z dzidziusiem do przedszkola?? jak patrzy i dotyka coreczke znajomych 4 miesieczna ...nie moge juz pisac poprostu za trudne to dla mnie :no:
 
hej dziewczyny nasz watek znajdowal sie na 2 stronie. Nie mozemy do tego dopuszczac!!!:)

gwiazdeczko kochana wiesz ja tak nie mysle, ze jak ty masz juz jedno dziecko to nie powinnas narzekac. Zawsze bylam zdania, ze kazdy ma swoje problemy, tragedie i klopoty. I nie da sie ich porownywac z innymi osobami bo sa niewymierne. Takze mam nadzieje, ze Twoje drugie szczescie dopadnie Cie juz niedlugo:)

Ja powinnam wg obliczen poprzedniego cyklu w niedz dostac okres. Cos mnie zaczelo dzis pobolweac i pewnie dostanie niedlugo. Szkoda, ale chyba postaram sie poprzytulac do okresu co drugi dzien, a noz bedzie plodny dzien. Z moim organizmem to roznie zawsze jest niestety.
Szybkiego piatku wszystkim zycze:))
 
no faktycznie straszna cisza tutaj. Ja podczytuję jeszcze inne watki i tam jest taki wysyp postów, że trudno nadążyć:)
zastanawiam się jak się czują dziewczyny, które sie wystarały - napiszcie coś.

Silene proszę odezwij się i Ty

gwiazdeczko powiem Ci, że nawet jesteś w gorszej sytuacji niż my, które nie mamy dzieci, bo wiesz juz jak cudowne jest to uczucie bycie mamą i a do tego chcesz jeszcze, żeby Alanek miał rodzeństwo, więc presja jest chyba większa-tak mi sie wydaje.

noelka jedziemy na tym samym wózku-ja spodziewam się @ jutro. W sumie czuję sie inaczej niż przed każdą @, bo piersi raczej miękkie i nic nie bolą, brudzeń nie ma (a zazwyczaj są już kilka dni przed) i brzuch lekko bolał w środę. Chciałabym włożyć mężowi pozytywny teścik pod choinkę, ale też myślę, że jak teraz się nie uda to tak bardzo tego nie przeżyję, bo mam sporo ciekawych planów na ten miesiąc.

dziś ostatni dzień pracy:)) czekałam na ten dzień 7 tyg i się wreszcie doczekałam!!
 
Cześć dziewczyny!
Ja jak zwykle odzywam się raz na ruski rok :)
Zgadzam się z Wami 2012 bezie dobrym rokiem! Mam termin porodu na luty ... więc 2012 musi być dobry :-). A jak Wy zaciążycie teraz albo na początku roku, to się też wyrobicie przed końcem :-).
A propos wygadania się, wyżalenia przyjaciółce to mi też tego strasznie brakuje. Ja tu nie mam nikogo tak bliskiego, żeby opowiadać o moich przejściach przez IVF. A przyjaciółki z polski, to jakoś za rzadko widuje ( i zawsze w większym gronie) i nigdy nie ma okazji, żeby spokojnie usiąść i się wypłakać. No ale nic, muszę Wam powiedzieć mi to forum bardzo pomogło, bo zaglądam też na wątki, gdzie jest pełno dziewczyn po IVF i każda ma takie same problemy! Nie wiem jak was, ale mnie to pociesza, że nie jestem jedna na świecie z takimi kłopotami :)
Ps. na filmiku ... oczywiście ryczałam jak bóbr!
A jak nie czujecie magii świąt to sobie włączcie świąteczną reklamę Coca Coli i Kevina samego w domu ... na mnie to zawsze działa :-D.
Pozdrawiam przedświątecznie!
Ps. Roxii - co u Ciebie?
 
aniolkowa cos czuje, ze nie bedziesz miec @ przez nastepne 9 miesiecy:)
ja tez podczytuje inne watki, gdzie dziewczyny zapisuja dziennie po 5 stron:)
ale masz fajnie, tyle urlopu, przynajmniej sobie odpoczniesz, naladujesz akumulatory.
ja niestety pracuje miedzy swietami i nowym rokiem nawet:(

ja dzis bylam u fryzjerki i tak sobie z nia pogadalam przy robieniu moich wlosow i jakos mi lzej na serduchu,
co bedzie to bedzie zobaczymy,
jesli nie zajde teraz to chcialabym chociaz zeby moje cykle sie wyregulowaly.

Matylda ja tez uwielbiam ta swiateczna reklame coca coli:)
a jak sie czuje podczas ciazy? wszystko ok? i tak z ciekawosci jakie mialas pierwsze objawy ciazowe?
 
Ostatnia edycja:
reklama
no i przyszła...punktualnie, cichutko, bezobjawowo :(
noelka teraz w Tobie nadzieja, może Tobie się uda. Chociaż jeden świąteczny prezencik by się tu przydał.

od dziś zaczynam pić ziółka, chociaż i tak nie wiem czy jest sens, bo wróżba już się nie spełni.No chyba, że mam czekać do lata na II kreski :-(

comiesięczny dół mnie dopadł :-:)-:)-(
 
Do góry