reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

no to super wiadomosc noelka :) dzialajcie i dzisiaj i jutro jak macie ochote, nie zaszkodzi a moze zaskoczy:) i proponuje nie bierz dupka, zobacz jak sie rozwinie dalej sytuacja.

u nas chyba cykl zmarnowany przez ciche dni:( owszem bolal mnie w weekend brzuch na owu a poprzytulac sie zdazylismy w sobote, ale jesli cos sie poprzesuwalo to juz kicha:(juz nie jestem tak optymistycznie nastawiona, bo zaczely sie te dni oczekiwania na @. Musze zajac czyms mysli przez te 2 tyg
 
reklama
aniolkowa a noz trafiliscie w owu, ja caly czas wierze,ze latem przyszlego roku bedziesz szczesliwa mama:)
mysli zajmiesz na pewno przygotowaniem do swiat:)

duphaston odstawiam jak nie dostane @ to i tak mam wizyte w styczniu u gin to moze mi cos poradzi.
niby testy pokazaly dzis owu, ale sluzu prawie wogole nie mam. dziwne bo za czasow kiedy moje cykle byly w miare ok sluzu mialam zawsze pelno na owu.
no nic starac i tak sie bede>)
 
dzis test na owu wyszedl negatywny!
czy to mozliwe, ze mialam owu tylko przez jeden dzien?
pewnie to byla pomylka, nie potrzebnie sie nakrecalam:(
 
aniolkowa test na owu wyszedl pozytywny o 6.30 rano, aprzytulanie mielismy o 8 wieczorem
wiec pewnie nic z tego:(

gwiazdeczka co u Ciebie? jak przygotowania swiateczne?
 
noelko jeśli test wychodzi pozytywny to znaczy, że owu będzie w ciągu 24-48h, więc wszystko ok :)
Ale tak na przyszłość to warto się przytulać co dwa dni już od 10dc aż do końca, bo znam przypadki, że owulacja pojawiła się 2 dni przed spodziewaną @ i lekki szok potem był:)

oj jak się cieszę, że dziś piątek. to był bardzo ciężki tydzień
 
noelka nie martw sie napewno sie uda dobrze ze owulacja wogole jest ciesz sie :-):-)

a co do swiat to juz powoli sie przygotowujemy narazie okno ubrane i choinka stoi a gotowanie zaczynamy w nastepny weekend dopiero ;-) tylko samopoczucie takie sobie bo pamietam jak rok tem w wigilje myslalam ze za rok napewno juz bedziemy w 4 a tu co kolejny rok i nic ojj wyc mi sie chce

aniolkowa mama ja tez sie ciesze ze juz piatek ostatni dzien pracy ;-)
 
ja tez sie ciesze ze piatek:)

ja w zeszlym roku bylam pewna ze na tegoroczna wigilie bede miala duzy brzuch:(
ehh wole nie myslec o tym....

ja jakos malo czuje swiateczny nastroj, wigilie zjemy u kuzynki i jej meza, ale i tak przygotuje kilka potraw dla nas w domku. Pewnie bede gotowac na ostatnia chwile:)
jakos nie chce mi sie tych swiat, nie wiem czemu ale mam jakos dziwne przeczucie, ze cos sie stanie zlego....
swiruje juz chyba:)
 
reklama
Do góry