reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Roxii nie martw sie na zapas, moja macica jest na prawde b. mala, ale to stwierdzilli na usg pewnie jacys technicy. Dostane skierowanie do gin, mam nadzieje, ze wizyte bede miec w ciazgu miesiaca to wszytsko opisze co profesjonalny gin napisal.

anilkowa.mama mnie i mojego M. dzieli 500 km w PL:)
 
reklama
silene jak się trzymasz??

moja koleżanka urodziła w nocy Wictorka w 32tc. Odeszły jej wody w niedziele i mały się pchał na świat. Ma 1880gramów i sam oddycha:) Tak sie wszyscy baliśmy, że nie przeżyje, ale dał radę:))
 
no wlasnie Silene co u ciebie?

mam wizyte u ginekologa w szpiatlu dopiero na 9 stycznia ja pierdziele! wkurzona jestem:( wszystko sie tak wydluza w czasie, ze masakra:(

wlasnie znowu mam plamienie tak jak ostatnio, watpie zeby byl to okres, nie wiem juz sama.
bralam duphaston od 16dc jak zalecila gin w pl dzis 25dc (mialam brac 10 dni) i jakies plamienie wieczorne i znowu nie wiem czy liczyc to jako okres i od jutra liczyc 1dc jesli plamienie wciaz bedzie.?
dzis dopiero 25dc a ja mam male krwawienie co jest grane? od lipca nie mialam porzadnego okresu. a wczesniej mialam cykle 30dniowe, albo nawet dluzsze.
chyba skoncze z duphastonem i bede czekac na naturalny okres. mam juz dosyc!
ja chce wiedziec czy mam owulacje w ogole. na testach wychodzilo, ze nie. nie wiem co robic mam tak pomieszane te cykle.
przydalby mi sie porzadny gin.
powinnam jechac do pl na pol roku i byc pod obserwacja dobrego lekarza inaczej nigdy nie zajde w ciaze. nie wiem juz co robic.
 
Ostatnia edycja:
noelka84 powiedz mi dlaczego bierzesz duphaston? Mialas robione hormony? Duphaston nie wplywa na jajeczkonia nie bedzie one napewno lepsze uzupelnia tylko progesteron jesli masz go za malo. Jesli wezmiesz duphaston za wczesnie to zakluci tez on caly proces jajeczkowania. Zaczyna sie go brac w dniu owulacji, jak wczesniej zaklucisz jak pozniej nic ci to nie da. Na przywrocenie owulacji bierze sie clostilbegyt, ale zeby brac leki trzeba sie najpierw upewnic, ze nie masz owulacji i sa ci one potrzebne.
Jak masz wizyte u gin to dobrze ja tez tak mialam. Poszlam nawet mnie nie badal bo juz mial all testy. Wyliczyl mi 4 sposoby zaplodnienia i wybral jedna. To GP Ci dala te skierowanie do szpitala? tzn. ze idziesz do kliniki bo oni maja oddzialy w szpitalu u mnie przynajmniej tak bylo:)


Roxii ja jestem z Oxfordu, no jak bedziesz czekac 2 lata to bedzie miec 29 lat moze dlatego tak mowia. Mi powiedzial ze na decyzje bede czekac 3 lub 4 tygodnie no zobaczymy bo wiaodmo jak to bywa.
 
Ostatnia edycja:
beka duphaston biore poniewaz nie mialam @ od lipca i jak bylam na wakacjach w PL to gin mi przepisala zeby przywrocic @. Dzieki niemu dostalam @, mialam brac 3 cykle, teraz mam drugi i chyba przestane brac. Boje sie tylko, ze znowu @ mi zniknie.

Tak do gin ide do szpitala, bo najblizszy gin z nhs jest wlasnie w szpitalu i tam tez maja klinike.
Ty tez tak dlugo czekalas na pierwsza wizyte? ja mam dopiero 9 stycznia:(

Ten clostilbegyt o ktorym pisalas to przepsuje gin tutaj w UK? To bedzie moja pierwsza wizyta u gin w UK i szczerze sie denerwuje. Boje sie, ze mnie troche oleje i powie, ze jestem za mloda. Bardzo zalezy mi, zeby wlasnie zbadal czy wogole dochodzi u mnie do owulacji.
Boje sie, ze dluga droga przede mna:(
 
noelka natknęłam się niedawno na mikroskop owulacyjny i pomyślałam o Tobie. Może warto spróbować. Ja też nie mam owulacji w każdym cyklu i zastanawiam się czy sobie tego nie zamówić.
Mikroskop owulacyjny DONNA test owulacji ze śliny dni płodnych (na amazonie też go znajdziesz kosztuje ok Ł16)

można go robić kilka razy i sprawdzić samemu czy owulacja jest.

Ja w tym cyklu odstawiłam wszystko! Żadnych wiesiołków, ziółek itd. Jedyne co biorę to zestaw witamin z folikiem, które zażywam od 2 lat. Może tym razem się uda bez tych wszystkich wspomagaczy.
 
aniolkowa.mama dzieki za link , poczytam sobie o tym cudenku i mozliwe, ze zakupie:)

Mam nadzieje, ze wreszcie ten cykl bedzie dla Ciebie tym ostatnim na 9 miesiecy:) I dobrze zrezygnuj ze wspomagaczy co ma byc to i tak bedzie:)
 
noelka naprawde Ci współczuję, masakra z tym Twoim cyklem:sorry: Ty naprawdę powinnaś byc pod opieką dobrego lekarza żeby to wszystko wyregulować. Takie branie leków bez kontroli lekarza to nic dobrego:no: Jesli chodzi o Twoją wizytę z gin to tu niestety tak długo sie czeka na przyjęcie do specjalistyczbnej kliniki, my tez czekalismy na taka wizytę 3 miesiace. A mówiłaś swojemu GP o Twoich problemach z cyklem??? moze narazie on coś Ci zaradzi. A nie masz kontaktu telefonicznego z lekarzem w pl co Ci kazał brać dupka?? może sróbuj sie skontaktować z nim i powiedz jak jest. Kurcze ciężka srawa:baffled:
Beka źle mnie zrozumiałaś, jak mnie skierowano do kliniki to miałam niecałe 26 lat, teraz mam 27 i po półtora roku czekania juz w styczniu będziemy mieli zabieg:tak: także u nas w Edinburghu napewno nie patrzą na wiek i bezwzgledu na to ile masz lat jeśli po kilku latach bezowocnych starań nie ma dziecka to masz prawo do ivf z NHS z tym ze tak jak mówiłam swoje trzeba odczekać:baffled: Ja pierwszy raz słysze że na ivf kierują tylko powyżej trzydziestego ruku życia, to bez sensu:wściekła/y:
 
Roxii niestety moje cykle sa porypane, ale wreszcie rozwinal mi sie porzadny okres. Mam nadzieje, ze testy owu wykarza owulacje w tym cyklu.
JEsli znowu nie bedzie owu to oddaje sie w rece gin z nhs w styczniu:)

bylismy u znajomych na weekend, ktorzy maja 6-miesiecznego bobasa i zakochalam sie w nim:) kocham dzieci....
 
reklama
Noelka w takim razie bardzo się ciesze, dobrze że @ w końcu się rozkreciła to dobry znak, teraz trzymam kciuki żeby owulacja była a potem oczywiście dwie kreseczki na teście :tak::-)
 
Do góry