reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

noelka to dobry znak, że @ przyszła. To już połowa sukcesu. Może nie bierz już więcej tego dupka jak wszystko wraca do normy. Być może do gin w styczniu pójdziesz już z fasolką w brzuszku :)

dziewczyny mam pytanie: zrobiłam badania hormonów, mąż idzie do gp po skierowanie na badanie żołnierzyków w tym tyg i co dalej z nami zrobią? Czy teraz będziemy czekać na miejsce w klinice czy jeszcze mnie skierują na scan? jaki jest kolejny etap? jutro idę do gp po moje wyniki hormonów i mam nadzieję, że tam coś wyjdzie nie tak, bo boję się w to dalej brnąć. Boje się, że nasze starania będą trwały latami, nie wiem czy dam radę tyle czekać :( jestem pełna podziwu dla par, które starają się 5, 7, 10 lat i nie poddają się. U mnie już jest 2 lata (z przerwą na kilkutygodniową ciążę) i czuję, że psychicznie mi coraz ciężej z miesiąca na miesiąc:(
 
reklama
noelka to dobry znak, że @ przyszła. To już połowa sukcesu. Może nie bierz już więcej tego dupka jak wszystko wraca do normy. Być może do gin w styczniu pójdziesz już z fasolką w brzuszku :)

dziewczyny mam pytanie: zrobiłam badania hormonów, mąż idzie do gp po skierowanie na badanie żołnierzyków w tym tyg i co dalej z nami zrobią? Czy teraz będziemy czekać na miejsce w klinice czy jeszcze mnie skierują na scan? jaki jest kolejny etap? jutro idę do gp po moje wyniki hormonów i mam nadzieję, że tam coś wyjdzie nie tak, bo boję się w to dalej brnąć. Boje się, że nasze starania będą trwały latami, nie wiem czy dam radę tyle czekać :( jestem pełna podziwu dla par, które starają się 5, 7, 10 lat i nie poddają się. U mnie już jest 2 lata (z przerwą na kilkutygodniową ciążę) i czuję, że psychicznie mi coraz ciężej z miesiąca na miesiąc:(

dalsze leczenie bedzie zalezec od twoich wynikow bo ja mma problem z hormonami wiec gp skierowal mnie do endokrynologa trzymam kciuki daj znac
 
oj i tego się obawiałam:/ Hormony w normie, wygląda na to, że wszystko ok. To dlaczego ciąży nie ma? Powiedziałam gp, że wiem, że nie mam owulacji w każdym cyklu i zostałam skierowana na scan, tylko pewnie tak jak noelka będę czekać do stycznia albo i dalej. Kurcze czuję, że brak mi sił na to wszystko :(
 
aniolkowa.mama niestety musimy byc cierpliwe. Moze bedziesz krocej czekac, mam taka nadzieje, w kazdym razie starajcie sie z mezem w miedzy czasie.
Mysle, ze jesli jego wyniki beda ok, to wtedy bardziej poswieca Tobie uwage, bo wiadomo bedzie, ze z nim wszystko w porzadku i problem jest u ciebie.

Przesylam mega energie na ten tydzien dla wszystkich staraczek.
Sama jej potrzebuje bo wciaz jakas zaspana chodze, nie lubie zimy!
 
aniolkowa.mama i jak masz juz skierowanie na scan? jak wyniki meza?

mi mialo przyjsc potwierdzenie wizyty u gin poczta i jeszcze nie mam:( martwie sie troche, poczekam do przyszlego tyg. jak nic nie dostane to podzwonie gdzies;/
 
noelko skierowanie mam, muszę tylko zadzwonić do szpitala i się umówić na scan. Mąż ma jutro wizytę i pewnie dostanie skierowanie na sperm test. Powiem Ci, że jestem tym wszystkim zmęczona. To dopiero początek, ale już to przechodziliśmy w Pl i chciałabym wiedzieć już coś więcej, znaleźć przyczynę a to tak wszystko długo trwa...

A Ty pijesz te ziółka? jak się po nich czujesz? mi dotarły dopiero w sobotę a byłam wtedy w 7dc, więc czekam do następnej @ i dopiero wtedy zacznę je pić. A mam ich cały zapas:)
 
Pije ziolo pije:) moj M mi ladnie wszystko odmierzyl i wymieszal. Zwroc uwage na opakowanie bo ja mialam wszystkie po 50 gr, a w przepisie niektore daje sie tylko po 20gr, wiec odmierzylismy mniej niz pol paczki.

Zadnych zmian po nich nie czuje, Serio wszytsko wyglada tak samo, ani lepiej fizycznie, ani psychicznie. Moze jedynie wiecej zaspana chodze, ale to moze byc tez wina pogody.
Bede pic cale 3 cykle non stop, bo wiesz, ze z moja owu jest kieosko i nie jestem w stanie stwierdzic kiedy ja mam.

Daj znac prosze jak tam wyniki meza i kiedy bedziesz miec wizyte na scan.
Ja mam nadzieje, ze nie bedziesz musiala rozpoczynac tych ziolek!:)
 
Witajcie dziewczyny jakos tak malo pisze ostatnio brak czasu i wogole mam nadzieje ze rok 2012 bedzie dla nas szczesliwszy niz ten choc ja powoli nadzieje trace ze nigdy sie nie uda
 
reklama
gwiazdeczka27 nadzieja zawsze umiera ostatnia- tak mowia:) bedzie dobrze ja w chce tak bardzo w to wierzyc.

w ten nadchodzacy nowy rok bede miec tylko jedno zyczenie , wiadomo jakie:)
widze w Twoim suwaczku, ze masz juz jedno dziecko, jesli sie moge spytac mieliscie problem zeby zajsc w pierwsza ciaze? dlugo sie staraliscie?
jesli sie raz udalo to drugi tez na pewno nastapi! zobaczysz:)
 
Do góry