reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

ewa_b Twoja historia jest niesamowita, współczuje Ci z powodu tego co przeszłas to straszne:no:... Tutejsza słuzba zdrowia jest okropna i przekonałam sie juz o tym nie raz, a Twój przypadek to potwierdza...
Najwazniejsze jednak jest to że w koncu Wam się udało, naprawdę gratuluję Wam z całego serca. Wasza córeczka bedzie napewno wielką nagroda za to co przeszliscie:tak:
Jeszce raz wielkie gratulacje, trzymajcie się cieplutko i dzięki ze opowiedziałaś nam swoją historie to dla nas duzo, bo dzięki Tobie rośnie nasza nadzieja, że zawsze jest szansa i niemozna tracić nadzieji:-)
Pozdrawiam!

A tak na marginesie mój test dziś wciąż negatywny:sorry:
 
reklama
Rzeczywiscie te dwa dlugie lata starania sie i komplikacji byly okropne, ale o dziwo swiadomosc, ze udalo nam sie zaciera te wspomnienia.
Teraz mysle sobie, ze moze moje doswiadczenia moga byc pomocne innym. Jesli ktoras z was leczy sie na nieplodnosc w Anglii i ma jakies pytania, postaram sie na nie odpowiedziec.
Najwazniejsze jednak wydaje mi sie z doswiadczenia to zachowac spokoj i uwierzyc w to, ze w koncu sie uda. Jak nie teraz to za kilka miesiecy.
Trzymam za was kciuki dziewczyny i cierpliwosci, w koncu i wy zobaczycie na tescie dwie rozowe linie:tak:.
 
Puk puk jesteś tu ktoś?
Piękna pogoda jest w Uk to dziewczyny pewnie na dworze siedzą albo w pracy...:)
Co u was moje drogie?

Witam. Ja niestety nie nacieszylam sie dzisiejszym sloneczkiem bo musialam odespac po nocce:(( Ale moze sloneczko zostanie na dluzej i w offy jakis grillek:)) Ide teraz upiec biszkopcik bo mam ochote rozpoczac sezon truskawkowy i zrobic truskawkowe ptasie mleczko:))) zobaczymy co z tego wyjdzie probuje nowy przepis:) No to pozdrowionka...
 
Witajcie:-)
Aniamania a poczęstujesz nas tym przepysznym ptasim mleczkiem?? mmmmm musi byc wspaniałe, ale mi smaka narobiłaś:-D
Melduję że w koncu dziś na teście owu miałam dwie ładniutkie krechy:tak: czyli owulka tuż tuż:-) Teraz trzeba ostro działać:-p trzymajcie kciuki dziewczynki:-D
 
Witajcie:-)
Aniamania a poczęstujesz nas tym przepysznym ptasim mleczkiem?? mmmmm musi byc wspaniałe, ale mi smaka narobiłaś:-D
Melduję że w koncu dziś na teście owu miałam dwie ładniutkie krechy:tak: czyli owulka tuż tuż:-) Teraz trzeba ostro działać:-p trzymajcie kciuki dziewczynki:-D

Hej Roxii nie wiem czy wyjdzie pyszne ciasto bo przepis znalazlam na jakies stronce dzisiaj tylko biszkopcik upieklam jutro dokoncze reszte. A poczestowac jak najbardziej moge z reszta ty nie masz do mnie tak daleko hihihi... A z tescikiem to fajnie ze w koncu wyszedl teraz do dziela!!!! Trzymam kciuki z wszystkich sil, ja teraz zaluje ze nie robilam testow w tym miesiacu, i nie wiem kiedy mialam owulacje:(( Mialo wyjsc ze nie mam o tym myslec a jest gorzej niz jak testy robilam... i klapa. Pozdrowionka
 
Witam. Ja niestety nie nacieszylam sie dzisiejszym sloneczkiem bo musialam odespac po nocce:(( Ale moze sloneczko zostanie na dluzej i w offy jakis grillek:)) Ide teraz upiec biszkopcik bo mam ochote rozpoczac sezon truskawkowy i zrobic truskawkowe ptasie mleczko:))) zobaczymy co z tego wyjdzie probuje nowy przepis:) No to pozdrowionka...
Witaj Aniu
Mam nadzieję że ptasie mleczko się udało.Ja bardzo lubię mniam mniam smaka mi tylko narobiłaś ehhh:)))
Witajcie:-)
Aniamania a poczęstujesz nas tym przepysznym ptasim mleczkiem?? mmmmm musi byc wspaniałe, ale mi smaka narobiłaś:-D
Melduję że w koncu dziś na teście owu miałam dwie ładniutkie krechy:tak: czyli owulka tuż tuż:-) Teraz trzeba ostro działać:-p trzymajcie kciuki dziewczynki:-D
Roxii kochana to działaj działaj przytulaj się jak najwięcej życzę powodzenia i daj znać jak dalej teściki:)

Buziaki dla was!
 
Hej Dziewczynki chyba za szybko pochwalilam sie tym placuszkiem. Znalazlam przepis na jakims forum. Ale potrzebowalam mleka skondensowanego nieslodzonego. Za pierwszym razem kupilam condesed milk ligh bo pomyslalam ze to chyba to, okazalo sie ze nie dobre bo to i tak slodzone no ale skoro juz je otworzylam to stwierdzilam nie wyrzuce i dodalam do niego wodki wyszedl pyszny ajerkoniak:-) Wyslalalam mezusia po evaporated milk - podobno mleko zageszczone. Ja sie na tym nie znam ale chyba powinno byc biale jak otworzylam to bylo karmelowe i za choinke nie chcialo sie ubic:wściekła/y: No i teraz wyslalam mezusia po kremowke ubije normalna smietane i dodam galaretke... Chyba wybralam kiepski dzien na testowanie nowych przepisow... nic znikam ubijac dalej hihihi Pozdro
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewczynki chyba za szybko pochwalilam sie tym placuszkiem. Znalazlam przepis na jakims forum. Ale potrzebowalam mleka skondensowanego nieslodzonego. Za pierwszym razem kupilam condesed milk ligh bo pomyslalam ze to chyba to, okazalo sie ze nie dobre bo to i tak slodzone no ale skoro juz je otworzylam to stwierdzilam nie wyrzuce i dodalam do niego wodki wyszedl pyszny ajerkoniak:-) Wyslalalam mezusia po evaporated milk - podobno mleko zageszczone. Ja sie na tym nie znam ale chyba powinno byc biale jak otworzylam to bylo karmelowe i za choinke nie chcialo sie ubic:wściekła/y: No i teraz wyslalam mezusia po kremowke ubije normalna smietane i dodam galaretke... Chyba wybralam kiepski dzien na testowanie nowych przepisow... nic znikam ubijac dalej hihihi Pozdro

He he no tak to jest tutaj na obczyźnie cięzko jest znaleść produkty podobne do Polskich... Ja zawsze jak coś piekę to wszystko kupuję w polskim sklepie zeby mieć pewność ze wyjdzie:tak: Ale kombinuj mam nadzieje że w koncu uda Ci się zrobić to ciacho, trzymam kciuki:-)
Aga my z moim M działamy ostro:-p dzisiaj robiłam tesciora i była druga kreseczka ale juz bardzo słabiutka, więc to wczoraj był wzrost hormonu czyli wychodzi na to że prawdopodobnie dzisiaj jestem płodna:-D dziś dalszy ciag staranek:-p
A właśnie słuchajcie dzisiaj był naprawdę bardzo dziwny dzień. Pierwszy raz podczas owulacji tak bardzo bolał mnie jajnik, w pracy myślałam że nie dam rady tak mnie bolało że ledwo chodziłam, podbrzusze bolo mnie bardziej niz podczas @. Nie wiem co jest grane przestraszyłam sie bo nigdy tak nie było, tzn nieraz bolały mnie jajniki podczas owu ale dziś to była przesada, boje się że coś moze być nie tak:-( Naszczęście juz jest lepiej ale tak z rana to strasznie bolało... Nie wiem co o tym myśleć moze coś jest nie tak tym jajnikiem??? Z jednego się cieszę wiem napewno ze mam owu bo tak dał mi do wiwatu jak nigdy ale trochę się martwie...:-(
Trzymajcie kciuki zeby wszystko było ok;-)
 
Do góry