reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witajcie dziewuszki!
Po dość dłuuuugiej przerwie znów jestem:-) Mam nadzieję że nie zapomniałyście o mnie????? Ja baaardzo się za wami ztęskniłam, brakowało mi Waszego wsparcia no i to forum to jedyne miejsce gdzie mogę się wygadać i wiem że mnie zrozumiecie.
Nie było mnie tak długo bo się przeprowadziłam na nowe mieszkanko i niestety mieliśmy problem z założeniem internetu:wściekła/y: Naszcęście udało się i znów mam kontakt ze światem no i z Wami:-)
Przejrzałam trochę forum od kąd mnie nie ma i widze że mniewiele się zmieniło...
U mnie niestety też nie:-( mam namyśli fasolinkę oczywiście. Jedyne co uadło nam się zdziałąć przez ten czas to to że mój M zrobił badanka na żołnierzyki, ja osobiście wyników nie widziałam ale rodzinka mojego M która odebrała badania mówi że wszystko jest w normie:tak: czyli jest zdrowy ja rybka:-D
Z jednej strony się cieszę a z drugiej ciągle zadaję sobie pytanie dlaczego wciąż nie ma dzidzi??? Ja do Polski lece w grudniu i dopiero wtedy dalszy ciąg moich badan, strasznie się boję...
A tak na marginesie podziwiam Cię krufka, że masz siłę co miesiąc latac do Polski na badanka, jak to godzisz z pracą i wogóle?? no ale mam nadzieję że bedzie warto i w końcu się uda:-)
Za pozostałe dziewczynki oczywiście też trymam kciuki jak zawsze:-)
Witajcie zpowrotem:-D
 
reklama
Hejka Roxii- forum jak widzisz troche sie rozwinelo :0 na szczescie.

A ja prostuje ze dzisiaj jest 37 dzien cyklu- wiec wszystko zacisniete do konca tygodnia :)
 
Hejka Roxii- forum jak widzisz troche sie rozwinelo :0 na szczescie.

A ja prostuje ze dzisiaj jest 37 dzien cyklu- wiec wszystko zacisniete do konca tygodnia :)
No to Oleńka trzymam mocno kuciukasy:-):-):-)
A forum fakt pieknie sie rozwija tylko szkoda że tak mało fsolinek u nas na wątku:sorry:, oby było więcej życze tego sobie i wszystkim dziewuszkom:-D
 
czesc dziewczyny ja tez tutaj zagladam co jakis czas ale ostatnio mialam wielkiego dolka i jakos nie moglam sie pozbierac...do tego wczoraj bylam u naszdego angielksiego lekarza i powiedzial ze mam mala cyste ale ona nic nie szkodzi i ze w przeciagu dwuch tygodni powinna sie wchlonac, szeze to sie przerazilam i ryczalam jak bobr wczoraj konczy sie nasz 3 mesiac staranek a my nic ;-(( do tego wkolo wiesci jak to wszyscy zostana mamami (a ja nie) dobija, ale postanowilam sie wyluzowac i moze zrobic tutaj w UK jakies badania?

dziewczyny orientujecie sie co i jak jest tutaj? mi kazal glowny lekarz przyjsc na badania krwi 7 dni przed koncem kolejnego cyklu? czy to jest ok?

moze sa jacys specjalisci do ktorych sie powinnam zglosic i skoro mam cyste to czyzby pecherzyk nie pekl?

pozdrawiam
 
czesc dziewczyny ja tez tutaj zagladam co jakis czas ale ostatnio mialam wielkiego dolka i jakos nie moglam sie pozbierac...do tego wczoraj bylam u naszdego angielksiego lekarza i powiedzial ze mam mala cyste ale ona nic nie szkodzi i ze w przeciagu dwuch tygodni powinna sie wchlonac, szeze to sie przerazilam i ryczalam jak bobr wczoraj konczy sie nasz 3 mesiac staranek a my nic ;-(( do tego wkolo wiesci jak to wszyscy zostana mamami (a ja nie) dobija, ale postanowilam sie wyluzowac i moze zrobic tutaj w UK jakies badania?

dziewczyny orientujecie sie co i jak jest tutaj? mi kazal glowny lekarz przyjsc na badania krwi 7 dni przed koncem kolejnego cyklu? czy to jest ok?

moze sa jacys specjalisci do ktorych sie powinnam zglosic i skoro mam cyste to czyzby pecherzyk nie pekl?

pozdrawiam


hej kochana... jak masz malutkiego torbiela to sie nie martw... tak jak mowil ci lekarz-wchlonie sie... wydaje mi sie ze mozesz porobic badania jakies podstawowe u gp z krwii ale to oni decyduja... nie wiem czy beda cie chcieli bardziej zbadac ze wzgledu na to ze o nieplodnosci mowi sie po 2-3 latach staranek i w sumie z reguly tego sie oni trzymaja... ja mialam szczescie ze zajeli sie mna w miare wczesnie... tzn badania z krwii... ale ze powtazali caly czas i nadal nie pokazywaly wyniki ze owulka byla to ich zdziwilo i moje cykle trwaly ok lub dluzej niz 100 dni!!!! wtedy wyslali mnie na usg-2 torbiele i pcos... czyli w sumie po roku staranek zajeli sie nami tylko ze wzgledu na to ze mam pcos i zajscie w ciaze ,,naturalnie'' jest praktychnie niemozliwe... gin przepisal mi clo ale musialam podpisac papiery i moj tz tez... i jeszcze powiedzial ze nie powinien mi przepisywac clo ze wzgledu na rok staranek... ze powinnam go dostac po 2 latach staranek ale ze mam pcos to dlatego mi go daje...

tak wiec nie wydaje mi sie zeby ktos tutaj zajal sie toba tak bardziej powaznie bo 3 miesiace kochana to jeszcze nie jest nieplodnosc...
to wypowiedz lekarza ,,szansa na zajście w ciążę przy współżyciu w okresie płodnym wynosi w jednym cyklu nie więcej niż 30%. Tak więc nierzadko zdrowi ludzie starają się nawet ponad rok, zanim dojdzie do zapłodnienia''

jak sama widzisz szanse sa niewielkie a to zalezy jeszcze od twojego meza... moze jego wyslij na badania... powiedz gp zeby zapisal twojego meza... bo to wazne badanie...

no chyba ze wybierzesz sie do jakiejs polskiej kliniki to ci badania super zrobia tylko ze to kosztuje...
 
kochana sandrahaha - w sumie to my sue staramy dluzej o dzidzie ale nie mialam tylko pojecia o mierzeniu tem i owulacji kiedy mama, zdawalam sie bard\ien na te internetowe stymulacje owulacji... ale nie dzialalo, wiec znalazlam to forum i tak zaczelam sie starac na powaznie jak ja to nazywam

Gp powiedzial mi ze mam wlasnie przyjsc 7 dni przed kolejnym cyklem wiec jeszcze przed polska pojde sie tutaj zbadac, a powiedzial ze moj maz moze sie wlasnie przebadac na nasienie jakie ma...

Nie chce sie a\ tak stresowac tym wszytskim...zobaczymy moze bedzie CUD i obedzie sie bez zadych monitoringow, ale ja sie poprostu boje iz wlasnie moze byc cos zlego a ja bede liczyc i czekac na cud zbyt dlugo...

czy po zbadaniu tej krwi w 20 w sumue moim dniu cyklu (gdzie juz wiem iz owulke mam zazwyczaj wczenisje) WYNIKI BEDA OK?


no ale lekarze wiedza lepiej,:-)

a ty jaj sie czujesz kochana?:happy2:
 
kochana sandrahaha - w sumie to my sue staramy dluzej o dzidzie ale nie mialam tylko pojecia o mierzeniu tem i owulacji kiedy mama, zdawalam sie bard\ien na te internetowe stymulacje owulacji... ale nie dzialalo, wiec znalazlam to forum i tak zaczelam sie starac na powaznie jak ja to nazywam

Gp powiedzial mi ze mam wlasnie przyjsc 7 dni przed kolejnym cyklem wiec jeszcze przed polska pojde sie tutaj zbadac, a powiedzial ze moj maz moze sie wlasnie przebadac na nasienie jakie ma...

Nie chce sie a\ tak stresowac tym wszytskim...zobaczymy moze bedzie CUD i obedzie sie bez zadych monitoringow, ale ja sie poprostu boje iz wlasnie moze byc cos zlego a ja bede liczyc i czekac na cud zbyt dlugo...

czy po zbadaniu tej krwi w 20 w sumue moim dniu cyklu (gdzie juz wiem iz owulke mam zazwyczaj wczenisje) WYNIKI BEDA OK?


no ale lekarze wiedza lepiej,:-)

a ty jaj sie czujesz kochana?:happy2:

Tez mi sie wydaje ze nie zrobia Ci serii badan- bo to jeszcze wczesnie- no chyba ze GP jest taki wyrozumialy i szpital tez sie zgodzi. Mnie kazala przyjsc w styczniu- ale wcale bym sie zdziwila gdyby mnie zbyla jeszcze na troszke bo to wtedy bedzie idealnie 12 miesiecy. Napewno sie nie dam, bo dziewczyny mi mowily ze u nas czeka sie po 3 miechy minimum na wizyte dopiero, potem badania i z wynikami znowu minimum miesiac.

Jak narazie wszystko zacisniete.
 
my w sumie powiedzielismy ze sie staramy podnad rok juz o dziecko, bo taka prawda, podjelismy ta decyzje juz ponad rok temu, ale nic nie wychodzilo przed slubem miesac wnalazlam to forum i na poczatku na FF A POTEM na 28dni zaczelam spawdzac tempke i obserowac swoje cialo, wiec tez tak powiedzialam GP...w sumi e to byl moj lekarz...

zobaczymy zreszta co on za badania mi zrobi, moj maz mowi ze jutro dzowni sie umawiac na badanie nasienia...
 
reklama
WItajcie kobitki, mam na imie Kasia, mam 22 lata, mieszkam w Yorku i zaczynam z narzeczonym starania o dzidziuszka. Trzymam za Was i za siebie kciuki! Za tydzień zrobie test, może moj pierwszy cykl będzie ostatnim?:p heh, zdarza się i tak...
 
Do góry