reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

WItajcie kobitki, mam na imie Kasia, mam 22 lata, mieszkam w Yorku i zaczynam z narzeczonym starania o dzidziuszka. Trzymam za Was i za siebie kciuki! Za tydzień zrobie test, może moj pierwszy cykl będzie ostatnim?:p heh, zdarza się i tak...

Witaj Kasiu- spodoba Ci sie zobaczysz u nas :)

A ja melduje, ze testowanie w sobote :0 jak narazie zadnych oznak nadejscia @- oby tak dalej
 
reklama
czesc dziewczyny! dopiero co odstawilam tabletki i od razu w pierwszym cyklu zaczelismy sie starac
icon_smile.gif


ostatni okres mialam 13(pierwszy dzien okresu), a kochalismy sie 23, 24 i 27. nastepny okres powinnam miec 10 albo 11 listopada(jesli cykl bedzie 28 dniowy). 26 i 27 napewno mialam dni plodne

myslicie ze duza jest mozliwosc?;-)
 
czesc dziewczyny! dopiero co odstawilam tabletki i od razu w pierwszym cyklu zaczelismy sie starac
icon_smile.gif


ostatni okres mialam 13(pierwszy dzien okresu), a kochalismy sie 23, 24 i 27. nastepny okres powinnam miec 10 albo 11 listopada(jesli cykl bedzie 28 dniowy). 26 i 27 napewno mialam dni plodne

myslicie ze duza jest mozliwosc?;-)

Ano jest- dowiesz sie niedlugo :-D
 
mam nadzieje ze jestem :-)

a wy ola85 dlugo juz sie staracie?

troche nie chce mi sie w to wierzyc ze jeden raz u nas by wystarczyl zeby sie udalo:no:
 
mam nadzieje ze jestem :-)

a wy ola85 dlugo juz sie staracie?

troche nie chce mi sie w to wierzyc ze jeden raz u nas by wystarczyl zeby sie udalo:no:

31 grudnia wzielam ostatnia tabletke- potem po 7 dniach okres i starania rozpoczete i wlasnie czekam czy rozpoczniemy 11 cykl czy juz sie udalo :)- ciezki to czas dla nas z mezem jest ale mam nadzieje, ze sie udalo
 
trzymam kciuki ze Wam sie udalo!

najgorsze jest to czekanie! ja jesli nie dostane okresu to test robie 11.

mozna zrobic w uk cos takiego jak beta test?
 
reklama
z hrabstwa kent, miasto Maidstone.

szkoda ze nie ma tego testu. zrobie test o ile okres nie przyjdzie ale ciagle i tak nie bede miala tej 100% pewnosci
 
Do góry