reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

a moja mama bardzo chciala zebym miala jeszcze drugie dziecko zawsze mi tego zyczyla a najlepiej zeby to byla corcia hehe
nawet mi sie przysnila po pogrzebie
jak rozmawiala z kolezanka i chwalila jej sie ze ja urodzilam drugie ciecko dziewczynke to bylo bardzo dawno ale ten sen pamietam
oj niewiem czy moge wziasc clotrimazol na noc kurde bo jak wezme to jutro tempka bedzie zaklocona:confused2:
no nic chyba zrobie tak zmierze tempke o 5.45 i dopiero wtedy zaloze tabletke bo wstaje dopiero o 6.30
kurde znuuf tam w srodku czysto nie ma takichh serowatych uplawow tylko wodniste
za to na zewnatrz piecze i leciutko swedzi wiec moze sama masc wystarczy? niewiem co mam zrobic:eek:

wez sprobuj mascia... ja tez to swinstwo mialam od jednego plynu do kapieli... niby nie tani a i tak cholerstwo sie zrobilo... albo idz do gp on ci da recepte na taka tabletke... tylko ze ona u mnie po ok 4 dniach zaczela dzialac :eek::eek: no ale pomogla... nie zaszkodzi nawet gdybys w ciazy byla... bo w ciazy to dosyc tez uciazliwe... na razie mnei nei dopadlo i mam nadzieje ze nie bede miec... ja mialam jakies husteczki nasaczane czyms tam do higieny intymnej i sobei je do lodowki cala paka wlozylam to pozniej choldne ulge przynosily na chwile... ale chyba bez tabletki sie nie ominie tego badziewia.... bynajmniej mi nigdy na wlasna reke nie udalo sie z tym wygrac... a probowalam domowe sposoby i lipa straszna :eek:
 
reklama
wez sprobuj mascia... ja tez to swinstwo mialam od jednego plynu do kapieli... niby nie tani a i tak cholerstwo sie zrobilo... albo idz do gp on ci da recepte na taka tabletke... tylko ze ona u mnie po ok 4 dniach zaczela dzialac :eek::eek: no ale pomogla... nie zaszkodzi nawet gdybys w ciazy byla... bo w ciazy to dosyc tez uciazliwe... na razie mnei nei dopadlo i mam nadzieje ze nie bede miec... ja mialam jakies husteczki nasaczane czyms tam do higieny intymnej i sobei je do lodowki cala paka wlozylam to pozniej choldne ulge przynosily na chwile... ale chyba bez tabletki sie nie ominie tego badziewia.... bynajmniej mi nigdy na wlasna reke nie udalo sie z tym wygrac... a probowalam domowe sposoby i lipa straszna :eek:
ja mam clotrimalol 500mg to jest jedna tabletka jedna dawka mascia caly dzien smaruje:-( cholerstwo no zawsze sie cos przyplacze
 
ja mam clotrimalol 500mg to jest jedna tabletka jedna dawka mascia caly dzien smaruje:-( cholerstwo no zawsze sie cos przyplacze


ja mialam dokladnie takie cos:

Canesten Combi Pessary and Cream - 1 x Pressary 1 x 10g Cream - Boots


tylko krem byl maly tak wiec dokupilam... ale nie jestem pewna czy to z linka sprzedaja ci bez recepty.... masc napewno tak natomiast tabletka nie wiem... mozesz zapytac...


chusteczki te mialam :

Canesten Care Feminine Wipes - 2 x 5 pack - Boots




a masc tutaj:
Canesten Thrush Cream - 20g - Boots


chociaz mi samam masc nie wiele pomogla.... ale gonilam z nia mojego tz... niby nic go nie swedzialo i nie przytulalismy sie jak mialam to swisnto ale ja wole wczensije cos zrobic niz pozniej by chodzil i marudzil ze swedzi... przezorny zawsze ubezpieczony ;-)



sprobuj ta tabletke...
 
Sandra mam monitorowane cykle, latam co miesiąc do Polski. co jak co ale na mojego lekarza nie narzekam. mam o nim dobrą opinię i pół mojego miasta także.
lekarz nie przepisał mi clo od tak. od maja jestem co miesiąc w PL, mam wszystkie badania krwi robione na bieżąco, za każdym razem badania USG. także wszystko mam pod kontrolą.
Nie pisałam o tym bo czułam się zbyt zmęczona psychicznie całą sytuacją i dlatego też na forum nie zaglądam zbyt często.

Ola trzymam kciuki
 
zaczelo mnie bolec podbrzusze typowo na @ :-( az sie poplakalam , jutro napewno tempka spadnie i @ przylezie:-(
dzieczyny trzymam za was kciuki zeby chociaz wam sie udalo bo mnie niestety nie bylo dane zafasolkowac w tym cyklu:-(
mialam nie plakac w koncu wiedzialam co mnie czeka jak co miesiac ale gdzies tam w srodku strasznie boli ze znuff sie nie udalo :sad::sad::sad:
czuje sie wybrakowana , normalnie jak nie kobieta....
 
zaczelo mnie bolec podbrzusze typowo na @ :-( az sie poplakalam , jutro napewno tempka spadnie i @ przylezie:-(
dzieczyny trzymam za was kciuki zeby chociaz wam sie udalo bo mnie niestety nie bylo dane zafasolkowac w tym cyklu:-(
mialam nie plakac w koncu wiedzialam co mnie czeka jak co miesiac ale gdzies tam w srodku strasznie boli ze znuff sie nie udalo :sad::sad::sad:
czuje sie wybrakowana , normalnie jak nie kobieta....

oj ja chyba serio przejde do ciebie... szykuj tylek!!!! zobacz moj wykres z 2 miejscami po przecinku

termometr z dwoma miejscami po przecinku - 28dni



w ogole w w tym samym dniu fazy lutealnej-12, u ciebie dzisiaj mialysmy ta sama tempke... widzisz?? poza tym tempka ci skoczyla do gory... a moze jutro podskoczy bardziej?? wcale bym sie nie zdziwila... tempka wcale nie musi byc jakos kosmicznie wysoka... a jesli chodzi o bole brzucha to ja przed terminem @ mialam tak samo... i w sumei nadal mam do tej pory tylko ze teraz raz na jakis czas, nie tak czesto jak wczesniej.... i tez bylam przekonana ze @ bede miec.. i co?? sama widzisz :-) jeszcze masz pare dni do @ wiec zaciskaj kciuki jak najmocniej...

ka mam nadzieje ze jutro znow troszke w gore podskoczy i pozniej to nie musi... wystarczy ze bedzie podwyzszona i nie spadnie przez 9, no wlasciwie 8 miesiecy :tak::tak:;-)

trzymam kciuki...
 
oj ja chyba serio przejde do ciebie... szykuj tylek!!!! zobacz moj wykres z 2 miejscami po przecinku

termometr z dwoma miejscami po przecinku - 28dni



w ogole w w tym samym dniu fazy lutealnej-12, u ciebie dzisiaj mialysmy ta sama tempke... widzisz?? poza tym tempka ci skoczyla do gory... a moze jutro podskoczy bardziej?? wcale bym sie nie zdziwila... tempka wcale nie musi byc jakos kosmicznie wysoka... a jesli chodzi o bole brzucha to ja przed terminem @ mialam tak samo... i w sumei nadal mam do tej pory tylko ze teraz raz na jakis czas, nie tak czesto jak wczesniej.... i tez bylam przekonana ze @ bede miec.. i co?? sama widzisz :-) jeszcze masz pare dni do @ wiec zaciskaj kciuki jak najmocniej...

ka mam nadzieje ze jutro znow troszke w gore podskoczy i pozniej to nie musi... wystarczy ze bedzie podwyzszona i nie spadnie przez 9, no wlasciwie 8 miesiecy :tak::tak:;-)

trzymam kciuki...
kochana ja caly czas podgladam twoj wykres:zawstydzona/y:
i wiesz co ma byc to bedzie
Dziekuje ze jestes;-)
 
kochana ja caly czas podgladam twoj wykres:zawstydzona/y:
i wiesz co ma byc to bedzie
Dziekuje ze jestes;-)


no pewnie ze jestem,... i bede :-):tak::tak::tak: w koncu tu ktos musi ci po tylko wyklepac :-D:-D:-D bo normalnie kto inny jak nie ja :tak::tak: chociaz mam nadzieje ze nie bede musiala nic ci robic ... bo kobiety w ciazy nie wolno bic ;-) tak wiec wiesz trzymam kciuki bardzo mocno zeby sie tak stalo jak pisze :tak::tak::tak: i to tak w trybie natychmiastowym... ja to twoj wykres po owulce to zawsze z takim przejeciem ogladam kilka razy dziennie... musze ci chuhac na ta tempke zeby wzrosla... :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry