reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Olu widzę że @ nadal nie przyszła....Podziwiam Cię za mocne nerwy....Ja napewno zrobiłabym już test...Zresztą tak było ze mną kiedy dowiedziałam się że jestem w ciązy...pierwszy test zrobiłam 3 dni przed spodziewaną @ ...wynik poztywny...potem zrobiłam ich jeszcze 4 ..ostatni na dzień po spodziewanej @....hehehe...Po prostu czułam się inaczej i coś mnie tknęło!!!!:biggrin2:
 
Olu widzę że @ nadal nie przyszła....Podziwiam Cię za mocne nerwy....Ja napewno zrobiłabym już test...Zresztą tak było ze mną kiedy dowiedziałam się że jestem w ciązy...pierwszy test zrobiłam 3 dni przed spodziewaną @ ...wynik poztywny...potem zrobiłam ich jeszcze 4 ..ostatni na dzień po spodziewanej @....hehehe...Po prostu czułam się inaczej i coś mnie tknęło!!!!:biggrin2:

Ano nie przyszla- zgodzilam sie jutro pojsc na nadgodziny do pracy i zaraz potem jade po test, takze mysle do 13 powinnam sie uwinac. Obiecalam mojemu ze poczekam z testem, ale troszke mnie korci zeby podjechac do sklepu, ale tyle miesiecy rozczarowan powoli nauczylo mnie czekac
Klik klik i niech bedzie sobota
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny
Ja co prawda JESZCZE nie starająca się ale po nowym roku mamy zamiar podjąć starania tak was podczytuję i widzę że Ola być może zafasolkowana no ale nie będę gratulować aby nie zapeszać,podziwiam za cierpliwość:)
No a tak ogólnie to jak mija wam wieczorek?
 
Witam dziewczyny
Ja co prawda JESZCZE nie starająca się ale po nowym roku mamy zamiar podjąć starania tak was podczytuję i widzę że Ola być może zafasolkowana no ale nie będę gratulować aby nie zapeszać,podziwiam za cierpliwość:)
No a tak ogólnie to jak mija wam wieczorek?

Witam rowniez

Jak ja wytrzymam do jutra- tak boje sie rozczarowania :no:
 
Olka radziłabym wytrzymać do jutra i zrobić go nad ranem tak aby mieć pewność że jest 100% odpowiedz a po południu to wiesz może różnie wyjść...
...a przede wszystkim nie nastawiać się za bardzo bo potem może być smutno ale wierzę że będzie wszystko ok:)
 
Olka radziłabym wytrzymać do jutra i zrobić go nad ranem tak aby mieć pewność że jest 100% odpowiedz a po południu to wiesz może różnie wyjść...
...a przede wszystkim nie nastawiać się za bardzo bo potem może być smutno ale wierzę że będzie wszystko ok:)

Nie dam rady z rana bo na 8 jade do pracy, ale popoludniu powiniem wyjsc baaaardzo wiarygodny bo to bedzie juz 41 dzien- takze nie bedzie zludzen- tak mysle
 
reklama
Do góry