reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki luty 2013

Hej. Tak urodziłam w nocy w poniedziałek. Wody mi odeszły a ze były zielone nie było na co czekać i urodziłam w Wojewódzkim. Opiekę mamy super.

Dziewczyny silne ale z problemami.

Laura 48 cm 1770 gram
Zwezona cieśń aorty I póki co bottal się nie zamknął ale kwestia obserwacji.
Hania 53 cm 2660 gram. Oprócz skrzywionej stopki która już nastawili ale ma być do kontroli to zdrowa jak ryba.

eiktkw7i1lgslap3.png
 
reklama
Patuska znajomej córka też miała przewód botalla niedomkniety ale tak jak piszesz, obserwowali i po paru miesiącach się zamknął. Teraz mała ma 14mcy i zdrowa jak ryba :) także spokojnie :)
Super, że dziewczynki silne :) :)
A jak Ty się po cc czujesz? Szybkiego powrotu do domu i jeszcze raz gratuluję :)
 
Po cc okropnie dochodziłam do siebie. Pionizacja to jakaś masakra była mdlalam...ale dziś juz prosto chodzę tylko ze wstawaniem z łóżka problem bo łóżka wysokie.

Byłam wczoraj cycac Hanie bo Laury póki co nie mogę. Początki nie są najlepsze ale idziemy ku lepszemu dziś już było znacznie lepiej.

debc3bfb3f6a54914f370db806350008.jpg


U góry Hania na dole Laura

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Patuska śliczne dziewczynki! I ile włosków już mają :)
dobrze, że już chodzisz bo dzięki temu szybciej do zdrowia będziesz wracać. Super, że z Hanią już cycacie i oby z Laurą też szybko się udało. Początki zawsze trudne :) będzie dobrze :) jakbyś źle się czuła to nie bój się o przeciwbólowe prosić bo przy nich normalnie można karmić.
 
hejka
Patuś wielkie gratulację:) dziewczynki przeurocze i jakie duże się wydają-i chyba są podobne do siebie bardzo:) powodzenia i trzymam kciuki za stan zdrowia wasz:)
kuzyna żona też dowiedizała sie że będą mieli bliźniaki:) aż troche zazdroszcze, choc jak mysle o podwójnym Felku to ręce opadają:) takiego dziecka nie widziałam jeszcze, cały czas broi, ma swoje rytuały w kuchni włącznie i wył... zmywarki,bawienie sie smieciami z kosza, owteiranie szafek z mąką, malkaronem... wyrzucanie talerzy... i robi to na zmiane, chyba smieszy go nasza reakcja i ciągłe NIE WOLNO bo smieje sie jak opentany, jak mały łysy diabełek:)nie bawi sie niczym tylko broi, kota tłucze garbiami, wylewa wode z konewek... mały Felek Rozrabiaka:)
 
Oj patuska, mam nadzieję, że szybko migerna odpuści...

Kasiol hehe Felek Rozrabiaka ;) no ale w kuchni przecież tyle ciekawych rzeczy jest to co się dziwić ;) u nas też kuchnia króluje do zabaw jak jest taka możliwość choć u nas zazwyczaj drzwi zamknięte :)
 
Patryka dziewczynki przecudne:) Hania się wydaje kawał babki przy Laurze;) ja miałam migrenę popunkcyjna po pierwszym cc- jakiś miesiąc trwała. A potem dość często wracały migreny w wymiotami tak ze 2-3 razy w miesiącu. Nic przyjemnego i współczuję bardzo. Ja po drugim cc nie brałam przeciwbolowych- Jezu jaką to męka była. Szkoda, ze nie wiedziałam że to nie wpływa na pokarm....
 
reklama
Hej.

Dziewczynki mam w domu obie juz. W ostatniej dobie w której powinno się coś ruszyć bottal zaczął się zamykać wiec teraz tylko obie do kontroli kardiologa i innych specjalistów.
Dziewczyny rosną. Dziś były ważne i maja Hania 2860 a Laura 2280[emoji2]

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Do góry