reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

reklama
Akuku nie wiem nic, nikt ze mną wyników żadnych jeszcze nie omawiał. Czekam czy lekarz przyjdzie dziś czy będę musiała czekać jutro do obchodu żeby się dowiedzieć... wtedy to mnie znowu czeka bezsenna noc :( choć i tak za dużo nie pośpię bo mam zalecone co dwie godziny sprawdzanie przez położną tętna małej i to cały czas, również w nocy.
 
Dziewczyny Julka jest już na świecie, leży w inkubatorze bo miała wysokie tętno ale to ponoć częste u dzieci urodzonych przez cc. Ja powoli wracam do siebie, niedługo będę próbowała wstać i lecieć do malutkiej :)
 
Natka ojejku ! Gratuluję ! Pochwal sie waga/wzrostem Julci. Najważniejsze ze wszyatko z wami w porządku. A dla czego na szybkp cc jednak?
Pozdrawiam j wysylam buziaki. Czy kmy na zdjecia Julci ;)

Kasiol ja dzis siedze i czekam haha. Skurcze mecza od rana..i tak juz bedzie do porodu ktory sie zacznie nie wiadomo kiedy..

Dzis bylismy z chlopakami u fryzjera i mielismy wiecej w planach a tu pogoda nie dopisala...
 
Akuku 2700 g, wzrostu jeszcze nie wiem bo nie mam jeszcze na tyle czucia w nogach by podejść na neonatologię pogadać z lekarką. Ale Julka dostała 10pktów także zdrowa dziewuszka. Z uwagi na nasze wcześniejsze problemy i cukrzycę przebadają ją wzdłuż i wszerz ale na razie wszystko co juz sprawdzili jest okej :)
Lekarz który kazał mi stawić się do szpitala (ordynator) dyżur ma dopiero w poniedziałek, dlatego wstępnie właśnie na pon umówiono mi cc. Ale rano okazało się, że wód praktycznie nie ma i zlecili więcej ktg, kontaktowałam się więc z tym ordynatorem czy na pewno możemy czekać i on zadzwonił na oddział, dowiedział się co i jak i przyjechał ocenić to bieżące ktg i wtedy padła decyzja że za 10 min mnie tną bo tętno spada (choć nie bardzo dużo, no ale jednak) i nie ma co ryzykować.

A Ty nie miałaś czasem już swojego usg? Dowiedziałaś się coś?
 
Natka 2700 to malutka chyba co ? Bo ktory to tydzien 38. W sumie norma. Dobrze ze bylas w spzitalu pod obserwacja j ze tak sie to wszystko potoczylo na plus dla was.

Tak ja mialam wczoraj usg doslownie 5 minut. Moja mala wazy 2671 +/- 350 g chyba. Czyli jest na 50centylu. Glowka w dol. I to wszystko. Z tego wszystkiego nie spytalam o pepowine bo bylam sama z dziecmi..

Ale juz nie bede sobie nic wkrecac .. chyba by zauwazyla jakby byla pepowina wokol szyi.

Zdjecia nie bralam bo nie bylo ladnego ujecia hehe.

To teraz na mnie kolej. Ciekawe kiedy mala sie zdecyduje.. szcze to ja moge juz. Najwyzej m wezmie wolne dopuki moja mama nie przyleci.

Czuje sie juz coraz gorzej i ciezej. Wszystkie kosci strzykaja ..wszystko boli haha.
 
Akuku wg usg ostatniego było że ma między 2700 a 3000 g (była pewna niedokładność przez to, że mała leżała nisko i nie można było idealnie pobrać wymiaru bo spojenie zasłaniało), lekarz mówił że jest ok dla tego tc. W sumie mój M rodził się w 41 tc z wagą 2750 także może po nim taka maleńka :)
to u Ciebie ładna waga więc faktycznie mała się może rodzić powoli :) to czekamy teraz na Ciebie :) nie martw się na zapas tą pępowiną, gdyby była owinięta na pewno by Ci powiedzieli :) a chłopaki zadowoleni że siostrę na usg widzieli?
 
reklama
Do góry