reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipiec 2013!!!

ewka358 - mój miesiąc na straty, owu nie wystąpiła i dostałam @ 6 dni przed terminem. No to na HSG się szykuję, bo co mi innego zostało.

Arcala - czy ten super lekarz z Łodzi to dr Malinowski? Bo jak tak, to do niego chodziłam i w pierwszym cyklu mnie zdiagnozował i zaszłam w ciążę. Chyba będę musiała znów do niego wrócić.
 
reklama
U mnie tempka pnie się stale w górę, to już 8 dpo.

Nie dość, że dobija mnie palec, to jeszcze choroba, leżę w łóżku i zdycham:no:

lamorela, a byłaś w końcu u lekarza w poniedziałek? Cykl masz długi, jak tam wyniki staranek? Wiadomo już coś?

ewka358 - mój miesiąc na straty, owu nie wystąpiła i dostałam @ 6 dni przed terminem. No to na HSG się szykuję, bo co mi innego zostało.

Przytulam!
 
Czesc kochane a to test z dzisiaj :)
DSCN1584.jpg
 

Załączniki

  • DSCN1584.jpg
    DSCN1584.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 31
Cześć. Kurczę roi tu się od @!

Tygryseczek no no no kreseczka coraz ciemniejsza :tak: życzę powodzonka, dbaj o siebie i o małą fasolkę :tak:
Piaska przykro mi :-( szkoda, że @-szon przyszedł :angry:
benefica, dośka wredna @ się coś doczepiła do nas lipcówek :wściekła/y:, ale nowy cykl nowe staranka i nadzieja, że tym razem się uda ja tak podchodzę ostatnio do tej sprawy :tak:
Arcala proszę o wpis na forum i zdjęcie z II tłustymi kreseczkami :tak: bo smutno się tu robi i @-szony opanowały to forum wrrr, sio sio.
Karola fajnie, że się odezwałaś :-) jeśli tego potrzebujesz to odpocznij, ale nie zapominaj o nas :no: zaglądaj od czasu do czasu. Może wrócisz z wakacji z fasolką czego Ci życzę z całego serducha :tak:
susel to super dotąd myślałam, że jestem tu sama z tego regionu :-)

elifit 8.07 ?
19ania90 10.07 II
karola1986 14.07 @
keit85 17.07
@
dośka1 20.07 @
benefica 21.07 @
AniołekBB 25.07
Malgonia1 26.07
Dorcia 26.07
Nanncy 26.07
Arcala 27.07
Susel 27.07
Tygryseczek 28.07 II
yes2.gif

olapalo 30.07
Ewka358 3.08
Fuma_Foch 04.08
Madziolina_p 4.08
Ulika 04.08

Mimimoo 5.08
Rybka33 5.08
Kingax1 7.08
Centka80 9.08
żabucha 10.08
Conti 10.08
Leemonca 13.08
ailatan1987 14.08
tamaguczi 17.08
Piaska 21.08
 
Ostatnia edycja:
Nie, niestety zaczęłam niespodziewanie nowy cykl, a data następnej @ spodziewana jest na 21 sierpnia. Chyba, że znowu będą jakieś zmiany. Dzięki :sorry2:
 
Arcala no to czekamy na wynik testu! za gina w Lodzi dziekuje, nie zdazylabym pojechac, ale widze ze dziewczynom sie przydal :) ja lece dopiero w polowie sierpnia wiec do tego czasu mysle ze bedziesz wiedziala czy ta z medicover jest w porzadku wiec bede wtedy znow pytac ;)

olapalo u mnie tez caly czas delikatne bole podbrzusza. niedlugo sie okaze co to zwiastuje...

karola bierzesz jeszcze ziolka? moze z ich pomoca nie bedziesz musiala czekac az do wrzesnia.

benefica przykro ze @ przyszla ale podoba mi sie Twoje nastawienie, obym tez takie miala jak juz moja przyjdzie.

doska i piaska przykro mi. no to &&&&&&& za kolejny bardziej udany cykl i zostancie tu z nami!
piaska daj znac o HSG bo tez sie wybieram, ale troche mnie to przeraza....

Nanncy a zawsze masz bolace (.)(.) przed @? z tego co widze to juz 12 dpo, w piatek testujesz?

tygryseczek no to poraz kolejny gratulacje! widze ze juz suwaczek jest:) dobrze widziec taki piekny test bo cos ten lipiec kiepskie rezultaty jak do tej pory przynosi.
 
Nanncy - też byłam na Majorce, ale 7 lat temu :-) W tym roku mi się znowu wkręciło i nawet patrzę ten sam hotel :D A Can Picafort byłam :) A Ty??

Już czuję zakwasy po 2 dniu 6 Weidera! A co będzie dalej???:szok: Boże jak ja nie mam kondycji!! :angry:
 
reklama
Do góry