reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipiec 2013!!!

zobacz jak się zgrałyśmy, to samo Ci napisałam na staraczkach grudniowych :-D

piszemy to samo, tsh mamy praktycznie identyczne, tak samo nam urosło, może my jakieś mentalne siostry jesteśmy, co???? :-D

Haha no faktycznie zdumiewająco się zgrałyśmy i napisałyśmy do siebie zupełnie to samo :-) !!!! Szok !!! Chociaż w sumie... miewam prorocze sny... przyciągam niektóre sytuacje...wszystko jest możliwe :tak:
 
reklama
Idę jutro do gina, po luteinę dla mnie, a mężowi po skierowanie na badanie żołnierzyków:-) kiedyś miał problemy z jądrami i istnieje małe prawdopodobieństwo bezpłodności, więc wolimy najpierw to wykluczyć, niż starać się bezskutecznie przez x miesięcy i nagle dowiedzieć się dlaczego nie wychodziło.

A ja ciągle myślę, że przy tylu serduchach na wykresie, po prostu musiało się udać ;-)
 
Zeby nadazyc za wszystkimi musialabym chodzic z laptopem na plecach :D

Karola przykro mi...to okropne uczucie kiedy czlowiek sie rozczarowuje kazdego miesiaca (sama to przezywam od ponad roku mam prawie 30 lat i nie mam dzieci :-()Ale musimy dac rade !!!!!

Od dwoch dni czuje sie fatalnie chyba wszystko mnie boli co mozliwe z glowa jajnikami i nogami na czele:dry:Jajniki bola mnie od dwoch dni przeokropnie...jak zawsze przed okresem :dry:.......
 
Cześć wszystkim :-)

dośka film bardzo fajny właśnie go obejrzałam oczywiście ryczałam ze wzruszenia. Przypomniały mi się czasy jak byłam w ciąży i nie mogłam się powstrzymać, łzy same poleciały.

karola szkoda że @ przyszła, ale nie traćmy nadziei.

lamorela olapalo ma rację, przy tylu przytulankach nie ma opcji, że się nie udało :tak: oczywiście wizyta u gin wskazana. Daj znać co Ci doradziła, przepisała.
 
Dziewczyny, mam dziś 18-sty dzień cyklu, powinna być owulacja, a mi testy żadnej owulacji nie wykazują i nie mam żadnych innych objawów. To mój drugi cykl z CLO, więc myslałam, że będę miała owulkę jak marzenie po takiej stymulacji.
 
Piaska a jak długie masz cykle? Od którego dnia zaczęłaś robić testy owulacyjne?

W sygnaturce znalazłam,że masz 31dniowe cykle. Testy owulacyjne powinnaś zacząć robić już w 15dc ponieważ na 24-36h przed wystąpieniem owulacji następuje skok piku LH (II krechy na teście owulacyjnym) jeżeli dziś masz owulację to stężenie hormonu LH może już nie być tak wysokie i testy owulacyjne mogą go po prostu już nie wykryć.
 
Ostatnia edycja:
Tamaguczi, wiem co czujesz..ja również na progu 30-tki i nie mam jeszcze dzieci... Chciałam mieć dwoje...a teraz nie wiem, czy w ogóle jedno będę miała kiedykolwiek.... :-(
 
Dziewczyny, mam dziś 18-sty dzień cyklu, powinna być owulacja, a mi testy żadnej owulacji nie wykazują i nie mam żadnych innych objawów. To mój drugi cykl z CLO, więc myslałam, że będę miała owulkę jak marzenie po takiej stymulacji.

Bierzesz CLO od 1 dc? W poprzednim cyklu z CLO miałaś wyraźną owu? Udostępnisz swój wykres tempki?
 
reklama
Testy robię od 4 dni. Staram się o tej samej porze po południu i nie pić z 2 godziny wcześniej. Temperaturki jeszcze nie mierzę, bo dopiero zamówiłam termometr i mi jeszcze nie przyszedł. A wcześniej nie wiem, jakie miałam owu, bo tylko sporadycznie sobie sprawdzałam, ale ogólnie testy nieraz ją wykazywały. Ale nie przykładałam się do testowania. Dopiero teraz założyłam konto na OvuFriend i się wzięłam do roboty :-)
 
Do góry