reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipiec 2013!!!

hej dziewczyny, ja też dzisiaj ide do gina i mam stresa. Mam nadzieję ze wszystko będzie ok i że coś już zobacze :-) Boje się że gin podejdzie do sprawy zbyt lajtowo-róznych wypowiedzi w necie się naczytałam... Dam znać co i jak wieczorkiem. Pozdrawiam i życzę chłodniejszego dnia bo u mnie to jest jakaś masakra. W pracy nie mamy klimy i czuje się okropnie. Do tego ostatnio mam jakieś wzdęcia więc źle mi się siedzi (a mam siedzącą pracę) no i jeszcze mnie w krzyżu boli :crazy:
 
reklama
HEJ!
Ja tez nie wiem, kiedy do lekarza.
Moze najpierw powinnam zadzwonic i zapytac jakie proszki mam brac?
Nawet nie wiem, do którego lekarza chodzic :-(

Dzis mezowi zostawilam w pudeleczku z kwiatuszkiem test z II, znowu wyszły, i karteczke.
Idzie do pracy na 9, wiec powinien sie juz obudzic i to zobaczyc.
Wczoraj wieczorem poszlismy spac pokloceni wiec zobaczymy, hehe
 
Ja też mam problem z lekarzem, nie mam wybranego jeszcze. W 1 ciąży chodziłam do Profesora, ale teraz mnie już nie stać, bo stawka mega skoczyła (350zł za wizytę). W 2 ciąży chodziłam do przychodni przyszpitalnej i to był zły wybór, czekanie po 2 godziny, i połozne bardzo nieprzyjemne. Teraz niestety 1wszą wizytę będę musiała tam zrealizować, a potem się zobaczy :)

Maziolina, mąż na pewno się ucieszy, daj znać jak się odezwie :) Moze jemu też hormony skaczą :p
 
Aniolek wiem wiem, dlatego za was rowniez caly czas &&&&&&! zobaczysz ze tym razem Ci sie uda :)

Mariot fajnie ze sie odezwalas. w ciazowych wizytach u gina nie pomoge ale &&&& za udane :)

nikusia i madziolina za was tez &&&& zeby wszystko bylo dobrze :)
 
Żabucha jak tam? @ jest czy plamienie? A może nic :-D to może być implantacja hihi

Olapalo trzymam kciuki &&&&&&&&&&

Dziewczyny z || kreseczkami ogromne gratulacje !!!!!!
 
Zrobiłam dzisiaj znowu test. Kreska bardzo blada... Ja już z tego nic nie rozumiem, czy ja jestem tylko "trochę" w ciąży?:/ chciałam lecieć na betę, ale mąż mnie zatrzymał, stwierdził że niepotrzebnie się będę stresować. Mam poczekać, jeszcze 2 tygodnie i będę u gina. Pewnie ma rację...
 
reklama
Melduję, że nadal plamię. Jeszcze trudno określić czy mocniej czy słabiej bo dopiero niedawno wstałam z łóżka. Ale cieszy mnie póki co temperatura, bo poszła w górę a juz wieczorem myslałam, że rano będzie spadek. Ogólnie samopoczucie mam dobre. Może to rzeczywiście fasolka:-)... Mam cicha nadzieję, że to jednak jest implantacja;-)...

Mariot powodzenia na wizycie, mam nadzieję, że gin będzie w porządku.

olapalo daj znać co u Ciebie kochana.

wiatr&woda trzymam kciuki za Ciebie&&&&! Wszystko będzie ok. Może rózne testy, mają różną czułość i dlatego tak wychodzi.

madziolina mąż pewnie jest przeszczęśliwy!!! Taka nowina z samego rana!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry