reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Anuszka wg OM termin mam na 8.3, ale wg wymiarów i wszystkich USG Młody jest o tydzień większy.
Lepsza połowa niż nic ;-)

Anuszka, a u Ciebie jak? Pierwszy zastrzyk już za Tobą? Mam nadzieję, że nie bolą...
Kiedyś widziałam jak Kobiety sobie je podawały... mnie to bolało od samego patrzenia :-(
Rozumiem, że teraz lekarze będą obserwować, potem pobranie i transfer... a dalej to już wiemy dodatnia beta, mały człowieczek i 10kg więcej ;-) &&&



Anisen
ja mam cichą nadzieję, że mój się jednak zmieści... Chciałabym by miał 3500, no ale to rzecz drugoplanowa... najważniejsze by był zdrowy!
Ostatnio pisałaś, że sajgon... sytuacja już opanowana? Podziwiam Cię, trójka brzdąców... to jest z pewnością nie lada wyzwanie.



Anisen
, Anuszka chyba ogólnie dziewczynki są mniejsze.. tak mi się przynajmniej wydaje.


Ciekawe do której godziny Natka przetrzyma nas w niepewności ;-)
 
reklama
no właśnie Natka ne trzymaj nas w niepewności.;-)

u mnie tylko Martynka miała 3550g a reszta około 3kg Fabian 3250g z doświadczenia moge napisać że te 3- kilogramowe rodziło sie najlepiej, poród Martynki był dla mnie koszmarny bo ja waska w biodrach jestem i bolało jak ja pierdziu.

Misia ale piękne zdjęcia:-)
 
Oj dziękuję anisen :-):-
Pomału to do mnie dociera i powoli zaczynam się cieszyć :-) bo naprawdę nie mogłam uwierzyć że się udało! :-)
 
Natka SUPER!!!!!! Jejku jak ja się cieszę :-):-):-)
To teraz umawiasz się do lekarza i czekamy na USG serduszkowe :tak:
 
Natka
Jupi
Super
Hurra
Kolejnej się udało

Ja już po zastrzyku.
Moniqaa nie jest źle, nic strasznego. Już dawno temu robiłam sobie podobne przeciwko zakrzepowe. Nie boli nic.igła jest malutka i cienka. Tak teraz podglądanie jajek na usg żeby zobaczyć ile i jak długo brać leki, potem pobranie komórek, zapłodnienie i oddanie już zapłodnionych
 
Ostatnia edycja:
Bardzo Wam dziewczyny dziękuję :**

Moniqaa wczoraj dzwoniłam do gina pytać czy brać duphaston, i na wizytę kazał przyjechać za 2 tyg :-)

Anuszka jak często teraz usg? Dobrze że po lekach jest ok :-)
 
reklama
natka jupiiii!!! ale się cieszę strasznie:-):-):-):-)
to teraz trzymam kciuki żeby wszystko było bezpoblemowo i maluszek rósł w brzuchu!
 
Do góry