reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

natka, wielkie gratulacje!!!! a widzisz, udalo sie!!! :):):):) ktory to byl cykl??? i to chyba bez wspomagaczy?? czy cos zazywalas???
teraz sie zacznie strach o przebieg ciazy, porod a potem malenstwo. Cale zycie w strachu! :) ja tez tak chce!

anuszka, jak stymulacja? jak reagujesz na leki?

mamuski, zycze Wam chwili spokoju i wytchnienia :)

moniqa, kciuki zaza szybki i bezbolesny porod!
 
reklama
Melponea to 15 miesiąc starań, a pod kontrolą gina 13 :-) który cykl to Ci nie powiem bo musiałabym zliczyć wykresy :-) ten cykl był bez wspomagaczy, bez monitu, prawie że bez żadnych specjalnych starań bo mieliśmy z M trochę problemów i kłótni i zupełnie o staraniach nie myślałam :-)
Wam też się uda! Tak samo jak anuszce :-) trzymam cały czas kciuki dziewczyny :*
 
Natka cudnie :)) Gratulacje!!!
Normami sie nie przejmuj. Sa na sto procent skopane. pojutrze powtórz betę i moim zdaniem dzwoń do gina. Bo moze będzie uważał ze powinnaś brać luteinę .
Mi jak zadzwoniłam w ciązy z Kubą zaraz po teście kazał przyjechać za 3 tygodnie ale odebrać z recepcji zaraz receptę na luteinę. Brałam ją od samego początku też w ciązy z Leo.

Natka tak sie cieszę że aż sie pobeczałam :)) Cudnie !!!

Teraz kolejny brzuszek musi któraś przejąć ;)

Anuszka kciuki mocne za stymulacje. Musi być dobrze !! musi !

Monika ale to zleciało. Już!! rany ;) Za szybki, bez komplikacji poród i zdrowego maluszka .

A u nas ok. Radzę sobie. W następną środę wizyta u gina, Jutro z małym do pediatry. Leo odpukać kolek nie ma, noszak ale dajemy radę. Chusta działa i śpi w niej . a jak nie śpi to oglada świat. Ciekawe ile urósł i przybrał na wadze , bo sie cięzki zrobił i z ubranek zaczyna wyrastać ;) Ubrałam go wczoraj niechcący w 68 i nie jest jakoś wielkie :) Z resztą pokazę Wam jak w huśtawce wygląda , jakby miał ze 3 miesiące. A to mój Leo porannie ;)
DSC07602.jpg
 

Załączniki

  • DSC07602.jpg
    DSC07602.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 27
NATKA GRATULACJE!!!!!!!!!!!! HIP HIP HURRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Ale się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anisnen ale Twój Leo jest duży!!!!! Ja moją dopiero zaczełam w 62 ubierać.....

Moniqa to my czekamy na wieści kiedy wreszcie urodzisz :)))

Anusza kiedy macie zabieg????

A ja moją ukochaną Wikunie Wam pokażę :)))

19.jpg25.jpg28.jpg
 

Załączniki

  • 19.jpg
    19.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 37
  • 25.jpg
    25.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 35
  • 28.jpg
    28.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 38
Misia cudna sesja :) Prześliczna mała a zdjęcie rodzinne rozczulające :) będzie wspaniała pamiątka do pokazania córeczce też ;) ( moja Kinga uwielbia teraz oglądać zdjęcia jak byla mała )

Mój Leo jak sie urodził miał już 59 cm ;) wiec na wstępie w 56 sie nie mieścił za bardzo ;)
 
Natka
Super
Ale się cieszę z twojego szczęścia!

Leki zaczynam od jutra dopiero brać.zobaczymy jak będę na nie reagować, potem dostanę następny lek no i wtedy dopiero pobiorą mi komórki które zapłodnią i dopiero potem oddadzą.myślę że może będzie to tak około 11-17 marca
Dzięki za kciuki
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję Wam bardzo dziewczynki :* proszę jeszcze o kciuki za jutro- powtarzam betę! Oby ładnie przyrosła...

anuszka z całego serca życzę Wam żeby transfer był udany :*

Anisen rośnie Wam mały jak na drożdżach! Słodki jest :-)

Misia cudna sesja, śliczną jesteście rodzinką :*
 
reklama
Do góry