reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej laseczki czy taka mega delikatna kreska moze juz oznaczac ciaze? Dodam ze nie jest widoczna pod kazdym kątem. Od wczoraj mam taki dziwny grudkowaty sluz którego wcześniej nigdy u siebie nie zauważyłam. Do miesiączki mam jeszcze 3 dni . Mam nadzieję że rano jak zrobię kolejny test to będzie może już wyrazniejszy .
Po cichu myślę można gratulować 😉❤️
 
reklama
Nawet ja tam coś widzę [emoji16][emoji16][emoji16][emoji110][emoji3590]
Hej laseczki czy taka mega delikatna kreska moze juz oznaczac ciaze? Dodam ze nie jest widoczna pod kazdym kątem. Od wczoraj mam taki dziwny grudkowaty sluz którego wcześniej nigdy u siebie nie zauważyłam. Do miesiączki mam jeszcze 3 dni . Mam nadzieję że rano jak zrobię kolejny test to będzie może już wyrazniejszy .
 
Hej laseczki czy taka mega delikatna kreska moze juz oznaczac ciaze? Dodam ze nie jest widoczna pod kazdym kątem. Od wczoraj mam taki dziwny grudkowaty sluz którego wcześniej nigdy u siebie nie zauważyłam. Do miesiączki mam jeszcze 3 dni . Mam nadzieję że rano jak zrobię kolejny test to będzie może już wyrazniejszy .
Ja też myślę że można po cichu gratulowac. Trzymam kciuki by wszystko bylo ok [emoji846]
 
Dziękuję wam ślicznie kochane ❤
Mam 3 dni do okresu więc będę was inf. Luteiny nie biorę Ale czytałam że właśnie taki sluz jest ma początku więc nie wiem . Mam go w sumie pierwszy raz zawsze przed miesiaczka mega sucho. Boję się nastawić że się udało A później będzie płacz i rozczarowanie 😑
 
Dziękuję wam ślicznie kochane ❤
Mam 3 dni do okresu więc będę was inf. Luteiny nie biorę Ale czytałam że właśnie taki sluz jest ma początku więc nie wiem . Mam go w sumie pierwszy raz zawsze przed miesiaczka mega sucho. Boję się nastawić że się udało A później będzie płacz i rozczarowanie 😑
grudkowaty w ciąży no nie wiem może się zdarza, ja w ciąży miałam dużo śluzu ale taki mleczny, może to twoja jakąś reakcja na hormony i to jednorazowe, ale jakby się powtórzył to ja bym to skonsumowała
 
Też o tym mi mówili, ale podkreślali że to są bardzo rzadkie sytuacje i żeby jednak nie czekać na taki "cud". Mam wielką nadzieję że będzie dobrze, ale jakby nie było to jeśli jajnik przy jajowodzie nie pracuje to z pustego i Salomon nie naleje. Wybaczcie takie negatywne nastawienie, ale wkurza mnie że przed operacją jajniki działały naprzemiennie a teraz jeden TEN WAŻNY się wyłączył już na 6 miesięcy. Mój Ginekolog wspominał że to jest zjawisko które już zaobserwował z doświadczenia, ale ogólnie nie ma na to badań.
Mi też mówili, że w teorii tak to jest ale w praktyce to cud
 
U mnie właśnie na początku jeszcze przed pozytywnym testem byl taki biały jakby z malutkimi grudkami.

A z moją ciąża dalej nie wiadoma ☹️
Beta rośnie ok, jutro powtarzam.
Ale w sobotę i dziś trochę jasno brązowego śluzu na papierze, ale przy jednorazowej wizycie w toalecie później już nic.
Nastawiam się już na najgorsze i chce mieć to za sobą.
 
Hej dziewczyny ❤
Powoli tracę nadzieję😔 do okresu dwa dni A na dzisiejszym teście również cień cienia. Jakby taki sam jak wczoraj albo nawet słabszy😔
Myślałam że nawet przed okresem z dnia na dzień kreska powinna być wyrazniejsza . A może za bardzo się martwię i jednak dopiero po paru dniach będzie widać bardziej 😔
Nie mam pojęcia ale jest mi strasznie przykro
 
reklama
Hej dziewczyny ❤
Powoli tracę nadzieję😔 do okresu dwa dni A na dzisiejszym teście również cień cienia. Jakby taki sam jak wczoraj albo nawet słabszy😔
Myślałam że nawet przed okresem z dnia na dzień kreska powinna być wyrazniejsza . A może za bardzo się martwię i jednak dopiero po paru dniach będzie widać bardziej 😔
Nie mam pojęcia ale jest mi strasznie przykro
Beta przyrasta w ciągu 48h, nie 24 😊 więc spokojnie. Poza tym, czasami beta wynosi 100 a kreska ledwo widoczna 🤙
 
Do góry