reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Czemu 3 miesiące na aromku tylko? Ją jadę na tym schematem 2 cykle, 1 przerwa od września... To źle?
Mówiła że dużo jedzie na nim po kilka miesięcy, i nie jest zwolennikiem tego a ja dodatkowo mam niskie AMH i nie chce tracić czasu jeśli to nie zadziała w jakikolwiek sposób.
 
A ja nie mówiłam nic o 3 miesiącach bo sama jestem drugi cykl 😉
Przepraszam Cię, źle mi się zacytowało. EwelinaW pisałam o max 3 miesiącach na aromku, co mnie zaniepokoiło bo ja aromkiem od września "pobudzam" lewy jajnik, ten przy którym został jajowód , do akcji. Na razie niestety od cp w czerwcu prawy działa normalnie a lewy jest na wakacjach 🤬😠 także niby 50% szans a jednak 0% szans. Chyba też mi pozostaje klinika...
 
Przepraszam Cię, źle mi się zacytowało. EwelinaW pisałam o max 3 miesiącach na aromku, co mnie zaniepokoiło bo ja aromkiem od września "pobudzam" lewy jajnik, ten przy którym został jajowód , do akcji. Na razie niestety od cp w czerwcu prawy działa normalnie a lewy jest na wakacjach [emoji2959][emoji34] także niby 50% szans a jednak 0% szans. Chyba też mi pozostaje klinika...
Mi po usunięciu jajowodu z powodu cp lekarka mówiła, że lewy jajowód jest w stanie przechwycić jajeczko z prawego jajnika. A i czytałam o sytuacji, że kobieta miała prawy jajowód i lewy jajnik i naturalnie zaszła w ciążę. Więc wcale nie 0%, więcej nadziei [emoji846]
Ponoć bez jednego jajowodu szansa spada o jakieś 20-30%, a nie połowę. Więc musimy wierzyć, że będzie dobrze [emoji846]
 
Mi po usunięciu jajowodu z powodu cp lekarka mówiła, że lewy jajowód jest w stanie przechwycić jajeczko z prawego jajnika. A i czytałam o sytuacji, że kobieta miała prawy jajowód i lewy jajnik i naturalnie zaszła w ciążę. Więc wcale nie 0%, więcej nadziei [emoji846]
Ponoć bez jednego jajowodu szansa spada o jakieś 20-30%, a nie połowę. Więc musimy wierzyć, że będzie dobrze [emoji846]
Też o tym mi mówili, ale podkreślali że to są bardzo rzadkie sytuacje i żeby jednak nie czekać na taki "cud". Mam wielką nadzieję że będzie dobrze, ale jakby nie było to jeśli jajnik przy jajowodzie nie pracuje to z pustego i Salomon nie naleje. Wybaczcie takie negatywne nastawienie, ale wkurza mnie że przed operacją jajniki działały naprzemiennie a teraz jeden TEN WAŻNY się wyłączył już na 6 miesięcy. Mój Ginekolog wspominał że to jest zjawisko które już zaobserwował z doświadczenia, ale ogólnie nie ma na to badań.
 
Hej laseczki czy taka mega delikatna kreska moze juz oznaczac ciaze? Dodam ze nie jest widoczna pod kazdym kątem. Od wczoraj mam taki dziwny grudkowaty sluz którego wcześniej nigdy u siebie nie zauważyłam. Do miesiączki mam jeszcze 3 dni . Mam nadzieję że rano jak zrobię kolejny test to będzie może już wyrazniejszy .
 

Załączniki

  • 20210110_103502.jpg
    20210110_103502.jpg
    113,4 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Hej laseczki czy taka mega delikatna kreska moze juz oznaczac ciaze? Dodam ze nie jest widoczna pod kazdym kątem. Od wczoraj mam taki dziwny grudkowaty sluz którego wcześniej nigdy u siebie nie zauważyłam. Do miesiączki mam jeszcze 3 dni . Mam nadzieję że rano jak zrobię kolejny test to będzie może już wyrazniejszy .
hej ja coś tam widzę ❤ ale grudkowaty śluz chyba powinnaś iść do gina bierzesz luteine do pochwowo? to czasami zmienia śluz
 
Do góry