reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A więc nadzieja mi wróciła ❤
Dziękuję ❤😘
Mam 8 dni do miesiączki i zastanawia mnie jedno. Dziś przyszły mi takie fajne testy owulacyjne z takim adapterem na tel i aplikacja . Chciałam oczywiście zobaczyć jak działa i pomimo tego że owulacja była 27.12 zrobiłam ten test . Zastanawia mnie dlaczego druga kreska wyszła słaba Ale jednak wyszła skoro jestem już po owulacji z 9 dni ?
 
reklama
A więc nadzieja mi wróciła ❤
Dziękuję ❤😘
Mam 8 dni do miesiączki i zastanawia mnie jedno. Dziś przyszły mi takie fajne testy owulacyjne z takim adapterem na tel i aplikacja . Chciałam oczywiście zobaczyć jak działa i pomimo tego że owulacja była 27.12 zrobiłam ten test . Zastanawia mnie dlaczego druga kreska wyszła słaba Ale jednak wyszła skoro jestem już po owulacji z 9 dni ?
Mi też wychodziły przed okresem słabiutkie drugie kreski.
A drugi jajowod masz drożny?
 
Byłam u innego lekarza, pęcherzyk ma 12mm lekarz mówi ze rozmiar pęcherzyka wskazuję na 4 tc. Według miesiączki powinien to byc natomiast 6tc, owulacyjny 5 tc...

Kazał zrobić bete jutro jeżeli będzie ok to czekać ok.10 dni



Mówi że przy pęcherzyku tej wielkości może nie być widać jeszcze zarodka, faktycznie tak jest??
 
reklama
Myślę, że lekarz wie to lepiej niż my więc po prostu mu zaufaj [emoji16]
Byłam u innego lekarza, pęcherzyk ma 12mm lekarz mówi ze rozmiar pęcherzyka wskazuję na 4 tc. Według miesiączki powinien to byc natomiast 6tc, owulacyjny 5 tc...

Kazał zrobić bete jutro jeżeli będzie ok to czekać ok.10 dni



Mówi że przy pęcherzyku tej wielkości może nie być widać jeszcze zarodka, faktycznie tak jest??
 
Do góry