reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
To dam Ci nadzieję. W Sylwestra 2011 po pozytywnym teście poszłam do gina. On tak patrzy na to USG i mówi mi żebym przyszła za tydzień bo to raczej nic z tego nie będzie i trzeba potwierdzić. Wielkość zarodka nie taka do tygodnia, brak pulsu itd. Poszłam za tydzień, a dziś mam całkiem dorodnego 8 latka ❤️
Takie wiadomości pomagają w czekaniu na kolejną wizytę, dziękuję ❤️
 
ja pisałam wczoraj nie wiem czy widziałaś ja byłam 5tyd i 6 dni bety nie robiłam i gin powiedział że jest zarodek bez widocznego tetna, za tydzień było tętno i dziś ten zarodek ma 18miesiecy
Tak widziałam, takie wiadomości sa cudowne, że człowiek traci nadzieję a jednak pojawia się mały okruszek ❤️
 
Tak widziałam, takie wiadomości sa cudowne, że człowiek traci nadzieję a jednak pojawia się mały okruszek ❤️
Dziewczyny byłam dziś na rozmowie z moim lekarzem .22.12 wyszło że jeden jajowod niedrozny. Zaproponował mi tabl od 3 dnia miesiączki później kontrolne usg czy pęcherzyk pęka i insyminacja. Nie odp dziś czy jestem na to zdecydowana czy też może chciałabym jeszcze sama próbować:( pomóżcie mi jaka decyzje podjąć:(
 
ja pisałam wczoraj nie wiem czy widziałaś ja byłam 5tyd i 6 dni bety nie robiłam i gin powiedział że jest zarodek bez widocznego tetna, za tydzień było tętno i dziś ten zarodek ma 18miesiecy
Jak byłam u lekarza w początku 5 tc to widziała tylko pęcherzyk, mówiła coś że może się źle rozwijać, że to może być pusta. Poszłam do innego gin parę dni później widziałam już tętno. Co prawda długa się nie cieszyłam ale zapowiadało się że będzie wszystko ok. Trzymam kciuki
 
Dziewczyny byłam dziś na rozmowie z moim lekarzem .22.12 wyszło że jeden jajowod niedrozny. Zaproponował mi tabl od 3 dnia miesiączki później kontrolne usg czy pęcherzyk pęka i insyminacja. Nie odp dziś czy jestem na to zdecydowana czy też może chciałabym jeszcze sama próbować:( pomóżcie mi jaka decyzje podjąć:(

Czy w Twoim przypadku inseminacja będzie właściwa? Plemniki i tak muszą przejść przez drożny jajowód, więc tej technicznej kwestii "kabelka" to nie rozwiązuje. Wydaje mi się że jednak w takim przypadku rozwiązaniem jest in vitro... Ja jestem w podobnej sytuacji, a wręcz bardziej jednoznacznej bo nie mam jajowodu. Rozmawiałam z kilkoma lekarzami i wszyscy wskazywali na in vitro jako jedyne rozwiązanie gdy nie będzie się udawać.
 
reklama
Jak byłam u lekarza w początku 5 tc to widziała tylko pęcherzyk, mówiła coś że może się źle rozwijać, że to może być pusta. Poszłam do innego gin parę dni później widziałam już tętno. Co prawda długa się nie cieszyłam ale zapowiadało się że będzie wszystko ok. Trzymam kciuki
no ja też mam jeszcze jedną historie 6tydz zarodek że słabym tętnem, 2tyg później wszystko w porządku tętno jak trzeba, ale tak jak mama.malarka w obydwu przypadkach tez się jakoś nie przejęłam, czułam że jest dobrze
 
Do góry