reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Byłam u innego lekarza, pęcherzyk ma 12mm lekarz mówi ze rozmiar pęcherzyka wskazuję na 4 tc. Według miesiączki powinien to byc natomiast 6tc, owulacyjny 5 tc...

Kazał zrobić bete jutro jeżeli będzie ok to czekać ok.10 dni



Mówi że przy pęcherzyku tej wielkości może nie być widać jeszcze zarodka, faktycznie tak jest??
Tak, może być u mnie w 5tc plus kilka dni był tylko pęcherzyk, tydzień później coś ale i tak lekarka nie była w stanie określić, jeszcze była werja że ciąża bez zarodka , kilka dni później ale już u innego gin już było z tętnem, myślę, że to też kwestia sprzętu była.
 
reklama
Hej Dziewczyny, ja nowy rok zaczęłam od przeglądu zdrowia 🙈 w tym tyg usg piersi i tarczycy (mam niegroźne guzki, które muszę obserwować regularnie), w przyszłym tygodniu wizyta u gina i cytologia. I tu mała komplikacja - wizyta akurat wypada w okolicy owu 😂🤦‍♀️ ale myślę, że poprzytulamy się 2 dni przed wizytą i po moim powrocie od lekarza i też powinno być ok 🤞🤞🤞 póki co testy owu negatywne, dziś 12dc,wizyta we wtorek 💪
 
Hej Dziewczyny, ja nowy rok zaczęłam od przeglądu zdrowia 🙈 w tym tyg usg piersi i tarczycy (mam niegroźne guzki, które muszę obserwować regularnie), w przyszłym tygodniu wizyta u gina i cytologia. I tu mała komplikacja - wizyta akurat wypada w okolicy owu 😂🤦‍♀️ ale myślę, że poprzytulamy się 2 dni przed wizytą i po moim powrocie od lekarza i też powinno być ok 🤞🤞🤞 póki co testy owu negatywne, dziś 12dc,wizyta we wtorek 💪
Ja miałam też cytologię po owu akurat i jeszcze dzień wcześniej ❤️ z mężem dla pewności i nie miało to wpływu żadnego na cytologię więc bym się tym za bardzo nie przejmowała 😉
 
Cześć dziewczyny. Pochwalę się, że po trzech miesiącach prób wreszcie udało mi się uchwycić mendę 😁 Niby w zeszłym miesiącu miałam potwierdzoną owu na monitoringu, ale peaku nie zobaczyłam niestety. Wczoraj robiłam test o 1 w nocy (właściwie dzisiaj) i rano kolejny i jest. A już myślałam, że może testy jakieś lipne są.
A tak poza tym, to nie mogę się dodzwonić cały tydzień do przychodni i obawiam się, że nie zdążę zarezerwować wizyty na konkretny dzień cyklu, a koniecznie wtedy muszę USG zrobić 🙄
 

Załączniki

  • IMG_20210107_123037.jpg
    IMG_20210107_123037.jpg
    660 KB · Wyświetleń: 63
Samo przeszło. Najlepiej przy tym pic dużo wody żeby 💩 szła "szybko i gładko" 🤣
Ze tak powiem, też czułaś go tak "namacalnie"? Ja jestem przerażona. Fakt faktem już kiedyś miałam coś podobnego. Tzn ja tego guzka to już pewnie czułam z 10 lat, ale nigdy nic mi się nie działo. Wstyd do lekarza było iść, a teraz już z 4 dzień taki dyskomfort że szok. Dzisiaj w sumie niby trochę lepiej, ale to jeszcze nie to
 
Tak, może być u mnie w 5tc plus kilka dni był tylko pęcherzyk, tydzień później coś ale i tak lekarka nie była w stanie określić, jeszcze była werja że ciąża bez zarodka , kilka dni później ale już u innego gin już było z tętnem, myślę, że to też kwestia sprzętu była.
Ja byłam u dwóch lekarzy ale moze w za małym odstępie czasu.
 
reklama
Ze tak powiem, też czułaś go tak "namacalnie"? Ja jestem przerażona. Fakt faktem już kiedyś miałam coś podobnego. Tzn ja tego guzka to już pewnie czułam z 10 lat, ale nigdy nic mi się nie działo. Wstyd do lekarza było iść, a teraz już z 4 dzień taki dyskomfort że szok. Dzisiaj w sumie niby trochę lepiej, ale to jeszcze nie to
Mi wyszedł 2 tygodnie przed porodem 😏 było go czuć i bolało nawet przy zwykłym siedzeniu. Poszłam do apteki i dostałam czopki bez recepty. Wiem, że są też maści. Po tygodniu już nie było śladu 😉
 
Do góry