reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny tak dla pewności ten cud specyfik to Ovarin? bo zamawiam borowinę i Ovarin i tak dla pewności pytam,
dzisiaj chyba owu u mnie to jak pyknie to najwyżej z prezentuje koleżanka z uk 🤪
 
reklama
Jak u mnie by pyknelo to też będzie ovarin na wydanie [emoji23][emoji23][emoji23] bo wczoraj zamówiłam jak tylko zobaczyłam plamienie, po plamieniu ani śladu a kurier będzie jutro [emoji23][emoji23][emoji23]
Dziewczyny tak dla pewności ten cud specyfik to Ovarin? bo zamawiam borowinę i Ovarin i tak dla pewności pytam,
dzisiaj chyba owu u mnie to jak pyknie to najwyżej z prezentuje koleżanka z uk [emoji2957]
 
Dużo fajnych dziewczyn się wyciszyło. Nie pisze się już tak fajnie jak kiedyś[emoji19] W sumie jak się czyta niektóre posty to się już nawet nie chce reagować...
Ja się wyciszyłam bo nic napisać nie można 😅 a mi się już nie chce tłumaczyć z prawdy 🤷‍♀️ zresztą za dużo tam nakręcania się wzajemnie, a mi to szkodzi 😉
 
Cześć :) chciałabym do Was dołączyć. we wrześniu stwierdziliśmy z partnerem, że chcemy starać się o dziecko. Póki co po 2 cyklach się nie udało. Teraz jestem w 6 dc. Przez wiele lat brałam tabletki antykoncepcyjne. Od zawsze miałam problem z okresem. Pojawiał się co kilka miesięcy. Przy braniu tabletek pojawiał się po odstawieniu, ale nadal skąpy. Aktualnie byłam 3 cykle na duphastonie. Cykle trwały 31, 27 i 27 dni. Niestety nawet nie wiem czy mogę zaliczyć te brązowe skąpe plamienia okresem. :( Często podczas okresu miewam skrzepy. w związku z tym przupuszczam, że nie mam owulacji. Czy ktoś może ma podobnie i może mi coś podpowiedzieć co robić?
 
Dużo fajnych dziewczyn się wyciszyło. Nie pisze się już tak fajnie jak kiedyś[emoji19] W sumie jak się czyta niektóre posty to się już nawet nie chce reagować...
Ja więcej tu podczytuję niż się udzielam ale myślałam, że się jakaś inna grupa utworzyła bo jak zaczynałam to jakoś inaczej tu było 😅 no i właśnie tą wiadomością rozwiałaś moje dzisiejsze wątpliwości co się stało z częścią dziewczyn 😉
 
Po
Cześć :) chciałabym do Was dołączyć. we wrześniu stwierdziliśmy z partnerem, że chcemy starać się o dziecko. Póki co po 2 cyklach się nie udało. Teraz jestem w 6 dc. Przez wiele lat brałam tabletki antykoncepcyjne. Od zawsze miałam problem z okresem. Pojawiał się co kilka miesięcy. Przy braniu tabletek pojawiał się po odstawieniu, ale nadal skąpy. Aktualnie byłam 3 cykle na duphastonie. Cykle trwały 31, 27 i 27 dni. Niestety nawet nie wiem czy mogę zaliczyć te brązowe skąpe plamienia okresem. :( Często podczas okresu miewam skrzepy. w związku z tym przupuszczam, że nie mam owulacji. Czy ktoś może ma podobnie i może mi coś podpowiedzieć co robić?
Porozmawiaj z lekarzem, żeby zrobił monitoring. Wtedy będziesz miała pewność czy masz owulacje. Dodatkowo możesz robić testy owulacyjne, czy też mierzyć temperaturę. Jednak monitoring w tym przypadku to podstawa. Jeśli tej owulacji nie będzie, to lekarz powinien przepisać leki na stymulacje
 
reklama
Ja więcej tu podczytuję niż się udzielam ale myślałam, że się jakaś inna grupa utworzyła bo jak zaczynałam to jakoś inaczej tu było 😅 no i właśnie tą wiadomością rozwiałaś moje dzisiejsze wątpliwości co się stało z częścią dziewczyn 😉
ja to samo myślałam, to wyciszenie nastąpiło chyba po tej burzy na tym drugim wątku takie odniosłam wrażenie
 
Do góry