reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Eh dziewczyny niewykluczone ze do was wrócę ....
Byłam dziś na pierwszym usg. Miałam stymulację wiec wszystko potwierdzone na pewniaka. No ale mimo ze wychodzi 5w0d lub 1d to ten pęcherzyk ciążowy nie jest widoczny. Tzn jest tam coś co ma 5mm i to może być to ale gin kazał przyjść za tydzień żeby sprawdzic bo na tym etapie nic nie wiadomo. Nie sprawdził mi bety wiec w ogóle nie wiem na czym stoję :( tyle walki a tu rozczarowanie. Na pewno są pozytywne testy ale co dalej to nie wiem...
Spokojnie, pierwsza ciaze chcieli mi usunac bo na 1 usg, nic nie znaleźli w macicy, lekarz konowal 🤬lekarka do której pozniej trafiłam kazała przyjść za dwa tyg i było serduszko ❣️
Także za wcześnie na usg po prostu 😚
 
reklama
Zdazylam zrobić test ale biel bieli i tak pomyslalam że w takim razie chce jak najszybciej okres i co? Wracam że spaceru a tu okres 🔴 Witam się w 1 dc. Także w tym wszystkim jest pozytyw że zaczynam 3 cykl staran i w Sylwestra strzelamy 🤣 No mam nadzieję że do trzech razy sztuka. Ze złych wiadomości to moje witaminy z apteki nie dojda przed świętami bo dziś kurier dzwonił że odsyła paczkę bo coś się z niej leje :-( Może uda mi się kupić Ovarin choc u mnie w aptece.
 
Zdazylam zrobić test ale biel bieli i tak pomyslalam że w takim razie chce jak najszybciej okres i co? Wracam że spaceru a tu okres 🔴 Witam się w 1 dc. Także w tym wszystkim jest pozytyw że zaczynam 3 cykl staran i w Sylwestra strzelamy 🤣 No mam nadzieję że do trzech razy sztuka. Ze złych wiadomości to moje witaminy z apteki nie dojda przed świętami bo dziś kurier dzwonił że odsyła paczkę bo coś się z niej leje :-( Może uda mi się kupić Ovarin choc u mnie w aptece.
nowy cykl niwa nadzieja ❤ ja wczoraj czytałam o tych inofem, oviarin zrobilam zrzuty ekranu bo u mnie w uk nie wszystko dostępne, następnym razem mamę poproszę wstawię ci te specyfiki bo są pod inna nazwa a skład jak oviarin
 
@MamaR
Screenshot_20201222-130338_Drive.jpg

Screenshot_20201222-130327_Drive.jpg
 
reklama
Do góry