reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tak. Wracamy po Nowym Roku. O ile nas wypuszczą ;) Mnie przeraża co się dzieje w PL, bo służba zdrowia jeszcze przed wirusem była bardzo niewydolna a teraz jest dramatyczna i to nie z powodu korony tylko absurdalnych, chaotycznych decyzji rządu. Więcej ludzi umiera z powodu braku dostępu do lekarzy niż na wirusa. Ceny są absurdalne a firmy nie mają realnej pomocy. Jest ogólnie bardzo źle.

Jak gdzieś trafię test to kupię. Ale nie spieszę się, daję sobie czas. Dziękuję za info [emoji6][emoji173]

Wszędzie kupisz, każdy supermarket, boots. Polecam First Response early bo są czule jesli chcesz testować przed terminem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zdazylam zrobić test ale biel bieli i tak pomyslalam że w takim razie chce jak najszybciej okres i co? Wracam że spaceru a tu okres [emoji837] Witam się w 1 dc. Także w tym wszystkim jest pozytyw że zaczynam 3 cykl staran i w Sylwestra strzelamy [emoji1787] No mam nadzieję że do trzech razy sztuka. Ze złych wiadomości to moje witaminy z apteki nie dojda przed świętami bo dziś kurier dzwonił że odsyła paczkę bo coś się z niej leje :-( Może uda mi się kupić Ovarin choc u mnie w aptece.
O matko, to czerwone kółko kojarzy mi się tylko z jednym awatarem[emoji85][emoji23]
 
nowy cykl niwa nadzieja ❤ ja wczoraj czytałam o tych inofem, oviarin zrobilam zrzuty ekranu bo u mnie w uk nie wszystko dostępne, następnym razem mamę poproszę wstawię ci te specyfiki bo są pod inna nazwa a skład jak oviarin
Dziekuje 😘 Super ta tabelka! Brałam kiedyś inofem w saszetkach ale skutków nie było i wkurzało mnie że to trzeba pić, potem lekarz zaproponował Ovarin w tabletkach i nie pamiętam ile cykli bralam ale udało się dosyć szybko. Temu znów chce z nim spróbować . Dawno nie miałam cyklu 26dni ale stanowczo wolę takie jak jest szybko owulacja i szybko testowanie czy okres. Faza lutealna wyszła 14dni.
 
Dziekuje 😘 Super ta tabelka! Brałam kiedyś inofem w saszetkach ale skutków nie było i wkurzało mnie że to trzeba pić, potem lekarz zaproponował Ovarin w tabletkach i nie pamiętam ile cykli bralam ale udało się dosyć szybko. Temu znów chce z nim spróbować . Dawno nie miałam cyklu 26dni ale stanowczo wolę takie jak jest szybko owulacja i szybko testowanie czy okres. Faza lutealna wyszła 14dni.
no ja żałuję że nie znalazłam tej tabelki wcześniej, mam inofem teraz właśnie no nic mam nadzieje że pomoże na te moje długie cykle a piłaś 1 saszetkę czy 2?
 
reklama
Witam się z Wami.
Dopiero zaczynamy nasze starania o dzidziusia.
Owu prawdopodobnie była 16 lub 17 grudnia. Od 13.12 do 18.12 współżyliśmy.
@ ma być 31.12, ale od dziś mam straszne bóle podbrzusza jak na @
Już nie mogę się doczekać żeby zrobić swój pierwszy test, mam nadzieję że będzie mi to dane. Ale wiem ze to jeszcze za wcześnie.
 
Do góry