reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny obudziłam się o 2:00 i nie było nawet szans, że zasnę, miałam testować jak się obudzę około 7:00 ale wytrzymałam do 4:30 kręcąc się z boku na bok z nerwów [emoji85] Póki co nie mogę uwierzyć. Za dwie godziny pędzę na betę, trzymajcie kciuki proszę [emoji24][emoji3590]

Ekstra!!!! Gratuluje [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Gratuluje![emoji5]
Dziewczyny obudziłam się o 2:00 i nie było nawet szans, że zasnę, miałam testować jak się obudzę około 7:00 ale wytrzymałam do 4:30 kręcąc się z boku na bok z nerwów [emoji85] Póki co nie mogę uwierzyć. Za dwie godziny pędzę na betę, trzymajcie kciuki proszę [emoji24][emoji3590]
 
Gratulacje [emoji8] który dzień po? [emoji3059]
Dziewczyny obudziłam się o 2:00 i nie było nawet szans, że zasnę, miałam testować jak się obudzę około 7:00 ale wytrzymałam do 4:30 kręcąc się z boku na bok z nerwów [emoji85] Póki co nie mogę uwierzyć. Za dwie godziny pędzę na betę, trzymajcie kciuki proszę [emoji24][emoji3590]
 
Gratulacje!!! :* [emoji3531][emoji3531][emoji3531][emoji3531]
Dziewczyny obudziłam się o 2:00 i nie było nawet szans, że zasnę, miałam testować jak się obudzę około 7:00 ale wytrzymałam do 4:30 kręcąc się z boku na bok z nerwów [emoji85] Póki co nie mogę uwierzyć. Za dwie godziny pędzę na betę, trzymajcie kciuki proszę [emoji24][emoji3590]
 
właśnie mi przypomniałyście, że w tym cyklu jadłam ananasa, właśnie ten środek z niego. Chyba 2 dpo, ale tylko raz. Obrać to cholerstwo to wyższa szkoła jazdy! cykl niby udany, ale nie sądzę, że dzięki niemu 😅
A wiesz, że ja w udanym cyklu też raz po owu jadłam 😂😂😂🤔
Dziewczyny obudziłam się o 2:00 i nie było nawet szans, że zasnę, miałam testować jak się obudzę około 7:00 ale wytrzymałam do 4:30 kręcąc się z boku na bok z nerwów 🙈 Póki co nie mogę uwierzyć. Za dwie godziny pędzę na betę, trzymajcie kciuki proszę 😭❤️
Gratulacje


Wpadłam popatrzeć co u @Emma28 i @Gryfin?
@Anio0lek jak tam 😘
@Milusia34 co z tobą?
 
Dziewczyny obudziłam się o 2:00 i nie było nawet szans, że zasnę, miałam testować jak się obudzę około 7:00 ale wytrzymałam do 4:30 kręcąc się z boku na bok z nerwów 🙈 Póki co nie mogę uwierzyć. Za dwie godziny pędzę na betę, trzymajcie kciuki proszę 😭❤️
gratuluję ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Super kreska nie bladzioszek !!! :) ŻYCZĘ CI Z CAŁEGO SERCA 9 MIESIĘCY NUDY ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 
reklama
Ten cykl chyba mam bezowulacyjny dziewczyny,nie chce isć do ginekologa w tym miesiącu bo za dużo kasy już wydaliśmy a mieliśmy na samochód nowy odkładać 😅. Do rzeczy dzisiaj powinnam mieć owulację generalnie, miałam podobny śluz do płodnego ale to było po @ pare dni także musiało wszystko znaleźć swoje miejsce a ja zamiast mokro teraz mam sucho 🤷‍♀️🤷‍♀️ ani mnie jajnik nie boli ani plecki no nic 😁😁
 
Do góry