reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Gratulacje [emoji8] który dzień po? [emoji3059]
Równe 14 dni temu dostałam zastrzyk z hcg, więc obstawiam, że dzisiaj jest 13dpo 😊 monitorowałam najpierw jak ten zastrzyk się utrzymuje ale już w ubiegły piątek nie było nic widać na teście. Dobrze, że to sprawdzałam bo bym dzisiaj nie uwierzyła własnym oczom 🙈
 
Tak pierwszy cykl po drożności i na clo :) 😍
No i takie wiadomości napawają mnie optymizmem :) ❤️ . Też się wybiorę na drożność ale po nowym roku. mocno bolało ? Bo generalnie ja nie jestem z tych co ból mocno odczuwają. Sama sobie kolczyki robiłam nad ustami mało tego nawet mini tatuaż sama sobie strzeliłam jak miałam 16 lat a co :D więc ból mi obcy nie jest tylko pewnie ostry dyskomfort co ?
 
Dziewczyny obudziłam się o 2:00 i nie było nawet szans, że zasnę, miałam testować jak się obudzę około 7:00 ale wytrzymałam do 4:30 kręcąc się z boku na bok z nerwów [emoji85] Póki co nie mogę uwierzyć. Za dwie godziny pędzę na betę, trzymajcie kciuki proszę [emoji24][emoji3590]
Gratuluję [emoji3590] jednak ten grudzień magiczny [emoji3590]
Ja zaczynam za chwilę zajęcia na uczelni a potem mam szczepienie ze starszą córką więc zaglądnę popołudniu i pewnie będę miała sto stron do czytania po takich wieściach [emoji16] może jakieś kolejne kreseczki ???
 
Gratuluję [emoji3590] jednak ten grudzień magiczny [emoji3590]
Ja zaczynam za chwilę zajęcia na uczelni a potem mam szczepienie ze starszą córką więc zaglądnę popołudniu i pewnie będę miała sto stron do czytania po takich wieściach [emoji16] może jakieś kolejne kreseczki ???
Idziesz na szczepienie 6 latka może jak mogę wiedzieć ?:) czy takowych już nie ma ? Bo ja się stresuję,ze zaraz mi kartka przyjdzie :)
 
reklama
Na razie Wam nie dziękuję, beta zrobiona i czekamy 🙈 Jestem dobrej myśli ✊ Zrobiłam też progesteron żeby z lekarzem skonsultować.
Trochę jestem nieprzytomna, bo od 2 w nocy nie śpię ale to nie ma aż takiego znaczenia w tym momencie 😊 Byle do 16:00 wytrzymać w pracy...
to Ty od 2 nie śpisz i w dodatku już w pracy siedzisz ? Matko Jedyno - do domu uciekaj kobieto 😁
 
Do góry