reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Staramy się z mężem o dziecko od 7 miesięcy, poradźcie mi proszę jak przestać o tym ciągle myśleć?

Chcialabym to wiedzieć. Niestety chyba się nie da nawet jesi jestem mega zajęta to po @ do owu jakoś jeszcze mogę myśli zając ale od owu do @ jest masakra.
 
reklama
aaa ok :D ja nienawidzę ananasów mój mąż je uwielbia :D mi gdzieś się kiedyś rzucił artykuł o ananasie ale nie doczytałam i właśnie zakodowałam hasło, ale nie znam tej metody :)

Ja tez nie znoszę ananasów i kilka cykli się pomeczylam ale w tym kupiłam bromeline w tabletkach bo nie chce się znów katować tym smakiem [emoji38]
 
Ja tez nie znoszę ananasów i kilka cykli się pomeczylam ale w tym kupiłam bromeline w tabletkach bo nie chce się znów katować tym smakiem [emoji38]
czyli to coś w tabletkach ma się nazywać bromelina? i zażywa się to po owulacji? a do którego dnia cyklu się to powinno zażywać?
 
Hmm ja nie wiem jak wy obieranie ananasa że wam śmieci tak mocno?
Ja jeśli kupuje to połówkę albo nawet jeśli całego to kroję na pół i obcinam skórę do około, nic mi nie śmieci [emoji39]
Może i ja w tym cyklu spróbuje z ananasem, chociaż nigdy środka nie jadłam a sam ananas uwielbiam.
No ale o ile w ogóle w tym cyklu będą jakieś staranka. Bo w tamtym tygodniu jakoś między mną a mężem nie jest tak super jak wcześniej, a okres skończył mi się we czwartek tzn od piątku już mogliśmy się kochać ale nie zrobiliśmy tego ani razu. Teraz teoretycznie aplikacją pokazuje mi dni płodne ale coś czuje że dziś też nic z seksow nie będzie.
U mnie też, w czym cyklu po owu był ananasek zobaczymy w przyszłym tygodniu czy coś pomógł czy nie :-D Akurat uwielbiam ananasy więc mogę jeść codziennie, szkoda ze tyle śmieci z nich przy obieraniu [emoji854]
 
Hmm ja nie wiem jak wy obieranie ananasa że wam śmieci tak mocno?
Ja jeśli kupuje to połówkę albo nawet jeśli całego to kroję na pół i obcinam skórę do około, nic mi nie śmieci [emoji39]
Może i ja w tym cyklu spróbuje z ananasem, chociaż nigdy środka nie jadłam a sam ananas uwielbiam.
No ale o ile w ogóle w tym cyklu będą jakieś staranka. Bo w tamtym tygodniu jakoś między mną a mężem nie jest tak super jak wcześniej, a okres skończył mi się we czwartek tzn od piątku już mogliśmy się kochać ale nie zrobiliśmy tego ani razu. Teraz teoretycznie aplikacją pokazuje mi dni płodne ale coś czuje że dziś też nic z seksow nie będzie.
Ja uwielbiam ananasa 😁 ale ta cała bromelaina jest w środku, a ten środek jest nie do zjedzenia 😂 więc ja sobie kupiłam tabsy z bromelaina i papaina 😉
 
reklama
Dziewczyny obudziłam się o 2:00 i nie było nawet szans, że zasnę, miałam testować jak się obudzę około 7:00 ale wytrzymałam do 4:30 kręcąc się z boku na bok z nerwów 🙈 Póki co nie mogę uwierzyć. Za dwie godziny pędzę na betę, trzymajcie kciuki proszę 😭❤️
 

Załączniki

  • IMG_2880.jpg
    IMG_2880.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 93
Do góry