reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

O to to, i on mówi do mnie, że on czuje, że ma więcej spermy, że super się czuje. Jakbym wiedziała to bym mu już dawno te tabletki kupiła 😅😀
o to chyba podobnych facetów mamy, ciągle napaleni co by się nie działo ja nie musze namawiać wręcz sie opędzać a jak mace bierze to juz w ogóle ciśnienie rośnie 😂
 
reklama
Tu nawet nie chodzi o sam ananas tylko ten środek wpływa dobrze na zagniezdzenie. Tak przynajmniej dziewczyny tutaj pisały, sama nie stosowalam. Są jeszcze tabletki do kupienia ale nie powiem jak się nazywają bo nie zapisywalam sobie jak dziewczyny polecaly
a u mnie witaminki, maca, jogging, borowina [emoji4] mam problem z ananasem nie cierpię smaku nie wiem jak się zmusić [emoji2368]
 
właśnie mi przypomniałyście, że w tym cyklu jadłam ananasa, właśnie ten środek z niego. Chyba 2 dpo, ale tylko raz. Obrać to cholerstwo to wyższa szkoła jazdy! cykl niby udany, ale nie sądzę, że dzięki niemu 😅
 
właśnie mi przypomniałyście, że w tym cyklu jadłam ananasa, właśnie ten środek z niego. Chyba 2 dpo, ale tylko raz. Obrać to cholerstwo to wyższa szkoła jazdy! cykl niby udany, ale nie sądzę, że dzięki niemu 😅
czyli to się bierze 2 dni po owulacji tylko jeden raz? głupio to zabrzmi ale chyba potrzebuje instrukcji obsługi z tej metody :D czyli po owulacji trzeba zjeść ananasa? takiego w puszcze czy świeży?
 
czyli to się bierze 2 dni po owulacji tylko jeden raz? głupio to zabrzmi ale chyba potrzebuje instrukcji obsługi z tej metody :D czyli po owulacji trzeba zjeść ananasa? takiego w puszcze czy świeży?
haha nie! broń boże nie kierujcie się tym co ja napisałam. kiedyś tu były rozmowy o ananasie, że zawarta w nim substancja wspomaga zagnieżdżanie. Pomyślałam, że wypróbuję i kupiłam pierwszego z myślą, że codziennie będę jadła, ale po pierwszym mi się odechciało. Całą kuchnię u*ebałam, skroiłam połowę miąższu bo nie wiedziałam jak to obrać, zeżarłam trzon i na tym skończyła się moja przygoda z ananaskiem :p
nie mam pojęcia jak trzeba go jeść, od którego dnia i ile 🤷‍♀️
 
Matko 4 godziny opuściłam a ile nadrabiania, a na wątku grudniowym jeszcze takie cyrki 🙉 A mówię wejdę poczytam, może pozytywnie się nastawie przed jutrzejszym testowaniem...a tam ciąże biochemiczne 😅
 
haha nie! broń boże nie kierujcie się tym co ja napisałam. kiedyś tu były rozmowy o ananasie, że zawarta w nim substancja wspomaga zagnieżdżanie. Pomyślałam, że wypróbuję i kupiłam pierwszego z myślą, że codziennie będę jadła, ale po pierwszym mi się odechciało. Całą kuchnię u*ebałam, skroiłam połowę miąższu bo nie wiedziałam jak to obrać, zeżarłam trzon i na tym skończyła się moja przygoda z ananaskiem :p
nie mam pojęcia jak trzeba go jeść, od którego dnia i ile 🤷‍♀️
aaa ok :D ja nienawidzę ananasów mój mąż je uwielbia :D mi gdzieś się kiedyś rzucił artykuł o ananasie ale nie doczytałam i właśnie zakodowałam hasło, ale nie znam tej metody :)
 
haha nie! broń boże nie kierujcie się tym co ja napisałam. kiedyś tu były rozmowy o ananasie, że zawarta w nim substancja wspomaga zagnieżdżanie. Pomyślałam, że wypróbuję i kupiłam pierwszego z myślą, że codziennie będę jadła, ale po pierwszym mi się odechciało. Całą kuchnię u*ebałam, skroiłam połowę miąższu bo nie wiedziałam jak to obrać, zeżarłam trzon i na tym skończyła się moja przygoda z ananaskiem :p
nie mam pojęcia jak trzeba go jeść, od którego dnia i ile 🤷‍♀️
ojejjj a ja uwielbiam ananasa, po owulacji zjadłam łącznie z mężem chyba ze 3 do dzisiaj 😍 Ale trochę mi chęci i zapał spadły jak @HeraUnique napisała, że to ten twardy środek trzeba jeść, a ja to ciagle do kosza wyrzucałam... 🙈😂
 
Tu nawet nie chodzi o sam ananas tylko ten środek wpływa dobrze na zagniezdzenie. Tak przynajmniej dziewczyny tutaj pisały, sama nie stosowalam. Są jeszcze tabletki do kupienia ale nie powiem jak się nazywają bo nie zapisywalam sobie jak dziewczyny polecaly
tak tez czytałam o ananasie zawierają bromelaninę i udowodniono że dobrze wpływa na zagniezdzenie, ale świeżego nie dam rady na samą myśl mnie bleeee, w przyszłym cyklu jak coś to dodam jakieś tabsy z ananasa może, dużo tech mysle o tych testach owu bo ja pije dużo wody do 13 potrafię 1.5 litra wypić a tu trzeba się wstrzymywać, a jak w dzień nie wypije to mnie pragnienie wieczorem męczy jakby organizm musiał nadrobić
 
reklama
U mnie też, w czym cyklu po owu był ananasek zobaczymy w przyszłym tygodniu czy coś pomógł czy nie :-D Akurat uwielbiam ananasy więc mogę jeść codziennie, szkoda ze tyle śmieci z nich przy obieraniu 🙃
 
Do góry