reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Pomimo dwóch krwawien, w zeszłym tygodniu i dwa tygodnie temu lekarz we wtorek zauważył krwiaka. Może to on się oczyszcza. Byleby dziecku nie zaszkodzil.
Obserwuje Twoja historię i szczerze współczuję . Sama jestem w 17 TC i od ponad miesiąca borykam się przynajmniej raz w tygodniu z krwawieniem . Wiem jakie to straszne i ile nerwów kosztuje ... A nie masz może nadzerki ? Ja krwiaka miałam , po 4 tygodniach zorganizował się a krwawienie nadal . Okazało się że krucha nadżerka i krwawi...
Trzymam kciuki . Na tak późnym etapie musi być dobrze [emoji3531][emoji3531][emoji3531] Tak jak dziewczyny piszą Twój mały wojownik da radę ![emoji8][emoji8]
 
reklama
W naturalnym cyklu zdrowa para ma 30% a na gonadotropinach i letrozolu plus zastrzyku z beta hCG w każdym cyklu 46% ... teoretycznie :p ale majac 32 lata tez widze ze to nie to co kiedyś. Mam już dwójkę dzieci, pierwszy to nawet nie wiedziałam kiedy zaszłam 🙈 tzn na pewno nie było pełnego stosunku a mimo tego ciąża. Drugi syn to już było planowane, pół roku nam zajęło i miałam po drodze dwa poronienia... a teraz od 20 cykli i nic. Nawet biochem się nie trafiła! A miałam drożność sprawdzana i laparoskopię... mamy działać dalej ;) w końcu i nam i wam się uda, tylko pewnie to dłużej potrwa ❤

Oczywiście, że się uda, szanse są duże więc oby już w tym cyklu się udało ❤😊
 
A ja zaczynam się martwić co się dzieje, intuicje mam raczej dobrą 18 dzien po domniemanej owulacji od tamtej pory bóle pleców i cały czas śluz wodnisty, testy tanie z ebay negatywne dzisiaj krew z nosa rano, wczesniej przez 3 cykle takie @ że podpaski noe dawały rady przy ostatniej @ zaczelam używać syna pampersów bo nie mogłam z domu wyjść i wyobraźcie sobie że ja to wszystko GP lekarzowi pierwszego kontaktu powiedziałam a on mi scan na 26 stycznia ustalił, a bóle pleców zrzucił na to że 17 m-ne dziecko mam, zazdroszczę wam że tak poprostu możecie iść do lekarza czy zbadać hormony sobie, osiwieje od zmartwień co tam się do cholery dzieje.
Ja niezastanawiałabym się tylko lekarza zmieniła
 
@Silence85 trzymam mocno kciuki. Nawet sobie nie wyobrażam jak się musisz martwić... Ale znam mnóstwo historii z krwiakami , gdzie to krwawienie było naprawdę spore a ciąża zakończyła się pomyślnie, dzieci zdrowe, donoszone. Niemniej ile nerwów kosztuje. Trzymaj się [emoji110][emoji110]
 
reklama
Do góry