reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No właśnie tego jeszcze nie wiem 😁 nie wiem kiedy mam owulację i czy w ogóle mam. 10 dc test wyszedł prawie pozytywny. Prawie. Mój cykl trwał teraz 23 dni dlatego zastanawiam się czy nie za krótko. W tym cyklu idę za dwa tyg na wizytę, to może się czegoś dowiem dokładnie. Ale może owulacja była 10 czy 11 DC, chociaż 19 DC progesteron 9 miałam to mogło jej wcale nie być.
Możemy sobie przybić 🤚🏼mój cykl tez trwał 23 dni... ale poprzedni 27 dni gdzie zazwyczaj trwa 25 dni. Może poprzedni Ci się przedłużył lub obecny będzie dluzszy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Spać kurczę od 3:50 nie mogę... kręcę się i wiercę... uwielbiam spać sama (nie licząc męża), a jak mama przyjeżdża mi do dzieci to spi ze mną mimo ze obok jest pokój wolny i ograniczona jestem w swojej własnej sypialni... może przez to nie mogę się ułożyć dobrze by ponownie zasnąć...
Zrobiłam sobie kawusie, włączyłam film świąteczny na netflixie a o 6:40 będę się zbierać do pracy- dzisiaj szkolenie on-line wiec zbytnio nie popracuje dzisiaj
 
Dziewczyny, a ja mam trochę głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi. Są jakieś charakterystyczne objawy, które pomagają odróżnić pms od ciąży? Oczywiście jestem przed terminem @, stąd moje pytanie, bo szukam objawów 🙈🙈🙈
Raczej nie ma żadnych, chociaż ja reagowałam inaczej na środki chemiczne, myślałam że koncentrat za słabo rozrobilam bo mnie brało na wymioty a i tak głupia nie skumalam. No i piersi inaczej mnie bolały ale to też nie kumalam bo to było tak że nie szukałam wszędzie ciąży. Teraz to wszystko inaczej odczuwam wiedząc że na pewno nie ciąża to i cykl inaczej wygląda. To zapewne że organizm obserwuje i na wszystko reaguje
 
A ja znowu powtórka z rozrywki 😭 czekam do 9 i idę do lekarza. Mam złe przeczucia 😔
Wim, że Cię to denerwuję, pocieszające słowa że będzie dobrze ale zamartwianie też nić dobrego nie da tylko może zaszkodzić. Co ma być to będzie i nie masz już wpływu za bardzo. Robisz wszystko co możesz by się dobrze skończyło, nie możesz sobie nic zarzucać. Wszystkie dziewczyny trzymają kciuki u rąk i nóg żeby było dobrze. Sercem i myślami też przy Was.
 
Wim, że Cię to denerwuję, pocieszające słowa że będzie dobrze ale zamartwianie też nić dobrego nie da tylko może zaszkodzić. Co ma być to będzie i nie masz już wpływu za bardzo. Robisz wszystko co możesz by się dobrze skończyło, nie możesz sobie nic zarzucać. Wszystkie dziewczyny trzymają kciuki u rąk i nóg żeby było dobrze. Sercem i myślami też przy Was.
Wiem kochana. Dlatego już nie panikuje i nie dzwoniłam po karetkę. Nic to nie pomoże. Wzięłam dhupaston większą dawkę. Luteiny chyba nie ma sensu bo wyleci.
 
reklama
Do góry