reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja co miesiąc miałam objawy ciąży 😂 a w cyklu w którym się udało nie miałam żadnych 😂 pewnie dlatego, że po ostatnim nie udanym postanowiliśmy przestać się starać i nie czekałam na @ 😉
Ja procz tego zagnieżdżenia nie mialam zadnych objawów i w 2 cyklu staran udalo sie z corka zajsc. Objawy pojawiły sie w 9 tygodniu.
 
Ja procz tego zagnieżdżenia nie mialam zadnych objawów i w 2 cyklu staran udalo sie z corka zajsc. Objawy pojawiły sie w 9 tygodniu.
Ja po 10 nieudanym cyklu zmieniłam pracę i stwierdziłam że to nie czas. Z pierwszym dzieckiem udało się szybko, ale było to po poronieniu. Drugie dziecko było Kinder niespodzianka 😅 nie wiedziałam, że starania mogą być tak frustrujace plus to oczekiwanie na @. Dlatego mocno wam tu wszystkim kibicuje ❤️
 
Ja po 10 nieudanym cyklu zmieniłam pracę i stwierdziłam że to nie czas. Z pierwszym dzieckiem udało się szybko, ale było to po poronieniu. Drugie dziecko było Kinder niespodzianka 😅 nie wiedziałam, że starania mogą być tak frustrujace plus to oczekiwanie na @. Dlatego mocno wam tu wszystkim kibicuje ❤
Podobno duzo daje psychika, dlatego ja podchodze do tego poki co na luzie. Bez zbędnych spiec, ale ile to potrwa...
 
Ja dziś 10 dpo (8 CS) , czuję że nic z tego i mam wrażenie że już nigdy się nie uda... Wcześniej miałam 1 stratę w 8tc i w sumie już od 1.5 roku chcemy mieć dzidzie i nic :( czytając Was widzę że nie tylko ja mam chwilę zwątpienia... Ehhh czemu to jest takie skomplikowane.... A dookoła znajome w ciąży niechcący....
Chyba za każdym razem, gdy okazuje się, że kolejny cykl nieudany mamy takie myśli. Że nigdy się nie uda 🤷🏼‍♀️ Trzeba przez to przebrnąć, podnieść się i spróbować od nowa - i nie tracić wiary, bo dla każdej z Nas kiedyś zaświeci to słońce ❤️
Jeszcze tego cyklu nie przekreślaj, wciąż jest szansa, że lada dzień może się wszystko zmienić 😘😊 Trzymam kciuki!
 
Ok, nikt nie pisze, że się nie zdarza. Tak jak piszesz miałaś też plamienie implantacyjne. Ale nadal to jest bardzo rzadkie. Gdyby większość odczuwała moment zagnieżdżenia to nie było by tyle wkręcania sobie do okresu [emoji16] są to tak rzadkie przypadki, że żaden ginekolog nie bierze tego za objaw. [emoji2368] Tyle z biologii [emoji4]

I nie byłoby testów ciążowych bo po co [emoji2368]
 
reklama
Chyba za każdym razem, gdy okazuje się, że kolejny cykl nieudany mamy takie myśli. Że nigdy się nie uda 🤷🏼‍♀️ Trzeba przez to przebrnąć, podnieść się i spróbować od nowa - i nie tracić wiary, bo dla każdej z Nas kiedyś zaświeci to słońce ❤️
Jeszcze tego cyklu nie przekreślaj, wciąż jest szansa, że lada dzień może się wszystko zmienić 😘😊 Trzymam kciuki!
Wiem wiem, ale czasami człowiek się podłamie i ma już dość... Tak tylko chciałam się wygadać :)
Dziękuję za te piękne słowa :) trzeba myślec pozytywnie, chociaż będę się starała :)
 
Do góry