reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ty to potrafisz doprowadzić do pionu :D choć ktoś tu trzeźwo patrzy
Ja też mam chwilę zawirowań 🤣 ostatnio np miałam dzień, że byłam świecie przekonana, że się udało 😅 a ilość objawów jaką mam to już w ogóle trojaczki 😅 przespałam się, poczytałam o borowinie itd i sama sprowadziłam się na ziemię 😉 tak jest lepiej. Przynajmniej przyjście okresu tak nie boli😉
 
Wcale nie ma tu mało takich dziewczyn, ale nie każdy dobrze odbiera takie opinie [emoji6]
Oj tak, jest nas tu więcej. Mamy już daleko za sobą etap wkrecania sobie różnych objawów i wszystko potrafimy sobie racjonalnie wyjaśnić. Niestety kiedy próbujemy napisać to innym to wychodzimy na te wredne, co to wszystko negują, cały czas są nabzdyczone i do wszystkich mają pretensje. A to po prostu trzezwe myślenie dzięki któremu jeszcze nie zwariowalysmy.
 
Polecam się wszystkim zastosować do dawnych metod
emoji6.png
I wyjść z forum 😊
Ciężko tu wyrazić swoja opinie. 😉 dziewczyna podpytuje, żywi mala nadzieje, a wy odbieracie jej choćby cien szansy, bo tak... nie jestescie lekarzami a wydawalo sie, ze te forum jest po to aby sie poradzic, wesprzec...
 
Ciężko tu wyrazić swoja opinie. [emoji6] dziewczyna podpytuje, żywi mala nadzieje, a wy odbieracie jej choćby cien szansy, bo tak... nie jestescie lekarzami a wydawalo sie, ze te forum jest po to aby sie poradzic, wesprzec...
O matko, dosłownie przed chwilą opisałam właśnie taką sytuację...dlaczego ciężko wyrazić swoją opinię? Czy ktoś Cię tu za ta opinie obrazil? [emoji848]
Dziewczyna zapytała to odpowiedzialysmy co myślimy o tych objawach [emoji2370]
 
reklama
O matko, dosłownie przed chwilą opisałam właśnie taką sytuację...dlaczego ciężko wyrazić swoją opinię? Czy ktoś Cię tu za ta opinie obrazil? [emoji848]
Dziewczyna zapytała to odpowiedzialysmy co myślimy o tych objawach [emoji2370]
A czy ja pisze o sobie ? Zal mi sie zrobilo tej dziewczyny, bo chciałaby, a odrazu dostaje kubeł zimnej wody.
 
Do góry