reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny napiszę jeszcze na tej grupie bo jest Nas tu więcej i może któraś z Was też się na tym zna. Co myślicie o moich wynikach??
 

Załączniki

  • 0DA326C2-B74A-4D68-83BE-D8720442A58D.png
    0DA326C2-B74A-4D68-83BE-D8720442A58D.png
    87,2 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Dziewczyny ja to Was podziwiam, że jeszcze nie osiwiałyscie w oczekiwaniu na dzień @ [emoji28] ja bym chyba oszalała i wylądowała w pokoju bez klamek bo jak się wkręcę to i bez seksu oznaki ciąży sobie wyszukam dlatego do dnia @ w ogóle nie doszukuje się absolutnie niczego [emoji1787]
 
Ja dziś 10 dpo (8 CS) , czuję że nic z tego i mam wrażenie że już nigdy się nie uda... Wcześniej miałam 1 stratę w 8tc i w sumie już od 1.5 roku chcemy mieć dzidzie i nic :( czytając Was widzę że nie tylko ja mam chwilę zwątpienia... Ehhh czemu to jest takie skomplikowane.... A dookoła znajome w ciąży niechcący....
 
Ok, nikt nie pisze, że się nie zdarza. Tak jak piszesz miałaś też plamienie implantacyjne. Ale nadal to jest bardzo rzadkie. Gdyby większość odczuwała moment zagnieżdżenia to nie było by tyle wkręcania sobie do okresu 😁 są to tak rzadkie przypadki, że żaden ginekolog nie bierze tego za objaw. 🤷‍♀️ Tyle z biologii 😊
Ale ja nie napisalam czy aby tak ma, badz nie ma. Tylko, ze jest szansa. Nie mozesz tego wykluczyć, nie mniej jednak rowniez ujelam, aby za mocno nie zagłębiać sie, bo psychika potrafi zdziałać cuda i zacznie miec same objawy ciąży a dostanie @.
 
reklama
Ale ja nie napisalam czy aby tak ma, badz nie ma. Tylko, ze jest szansa. Nie mozesz tego wykluczyć, nie mniej jednak rowniez ujelam, aby za mocno nie zagłębiać sie, bo psychika potrafi zdziałać cuda i zacznie miec same objawy ciąży a dostanie @.
Ja co miesiąc miałam objawy ciąży 😂 a w cyklu w którym się udało nie miałam żadnych 😂 pewnie dlatego, że po ostatnim nie udanym postanowiliśmy przestać się starać i nie czekałam na @ 😉
 
Do góry