reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wspaniale! Gratuluję, życzę nam wszystkim żebyśmy mogły się przenieść na nowy wątek tak szybko jak Ty [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] nakichaj tu na nas trochę [emoji16]
Dziewczyny 30 dc, taki wynik dziś rano, test Facelle strumieniowy. Beta czy czekac dalej?

@Gryfin gratuluję zmiany podejścia! Mąż już też odetchnal?
 
reklama
Wspaniale! Gratuluję, życzę nam wszystkim żebyśmy mogły się przenieść na nowy wątek tak szybko jak Ty [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] nakichaj tu na nas trochę [emoji16]

@Gryfin gratuluję zmiany podejścia! Mąż już też odetchnal?
Tak odetchnął, wystarczyło nie przypominać o tabletkach i o czymkolwiek związanym ze staraniami i już nie ma problemu w łóżku 😊 odblokował się psychicznie, ale niestety kosztem tabletek 🤷‍♀️ nie wiem czy sam wpadnie żeby znowu je brać...
 
Dziś mam kolejny monitoring ale wydaje mi się, że po raz kolejny przesuwa mi sie owu, ale o ile ostatnio mnie to nie martwiło tak teraz zaczyna. Ostatnio przesunęła się na 20dc, a miesiączka przyszła tylko jeden dzień później czyli 31dc. 10-11 dni fazy lutealnej to nie jest trochę za mało ? Wysłana męża po testy owulacyjne - wiem, że trochę za późno ale jeśli wyjdzie pozytyw to najwyżej zostaną na przyszły miesiąc. Ale chce sprawdzić, bo jeśli faktycznie tak jest to chyba powinnam porozmawiać o tym z lekarzem, jak myślicie ?
 
Dziewczyny mam pytanie. Bo chyba przeziębiłam sobie pęcherz 😢 I nie do końca wiem jak to jest bo ostatni raz miałam jako nastolatka 😅 czy to takie napieranie na cewkę? Nie towarzyszy mi pieczenie ani nic takiego, tylko uczucie jakby niewygodnego jajnika? Nie wiem jak to opisać 😅 help! I co na zapalenie pęcherza 🤔
 
reklama
Witam was wszystkie, chyba ponad tydzień mnie nie było, skończył mi się urlop i cienko z czasem. U mnie dziś 13 dc i przydałoby się coś podziałać, ale jestem po nocnym dyżurze i póki co tylko o spaniu marzę [emoji16]
Chciałabym was nadrobić ale nie ma szans przy takiej ilości postów niestety. Gdzie tu w ostatnich postach widzę dwie kreseczki- bardzo mocno gratuluję i zazdraszczam [emoji3590] może się tu pozarażamy tymi kreskami. U mnie nawet owulacyjne nie chcą wyjść pozytywne [emoji849]
 
Do góry