reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Mozna by zrobic na 2021 :p gr oficjalna i gr prywatna o charakterze mniej oficjalnym :D kameralnym
Takie starania na wesolo:p Na otwartej nikt sie ze szczelowow nie bedrzie przecież zwierzał :D
Ale to tak glosno mysle. Żeby nie było, że kogoś nie chcemy :p
Pamiętaj gdzies o mnie 😅 marzy mi sie zacząć w maju 21.
 
Pamiętaj gdzies o mnie 😅 marzy mi sie zacząć w maju 21.
O kogo widzą moje oczy :D oczywiście, że będę o Tobie pamiętać :D Polubisz się z nowym towarzystwem XD jak was nie katuje moim spamem to one się ze mną muszą użerać XD
Ja liczę, że będę mogla chociaz w lutym uprawiac sex jak dzikie zwierzeta z animal planet 😁
 
Cześć dziewczyny 😊 Miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Któraś testuje? 😎 Ja dzisiaj 11dc, odpoczywamy z mężem na wsi i cieszymy się sobą ❤️
Hej hej 🙂. U mnie dzień jak codzień, obecnie 15dc,testy owulacyjne - porażka. Testowa ledwo widoczna, ale czekam dalej z niecierpliwością na grubą krechę 😁
 
Dziewczyny, muszę w tym cyklu zajść w ciążę. Muszę. Od dwóch czy trzech dni jem jak świnia. Jakbym miała żołądek bez dna. Serio. I jestem głodna. Nieważne co zjem, jestem obrzydliwie głodna. Jeszcze nawet na zagnieżdżenie za wcześnie, więc na pewno nie jestem w ciąży i to nie dlatego 🤣🤣🤣 ale jeśli by się okazało, że jestem, to mogłabym powiedzieć facetowi - widzisz, nie obzeram się jak dzika świnia, tylko po prostu jestem w ciąży! Bo jak się okaże, że nie jestem, to stracę w jego oczach resztki godności... 🤣🤣🤣
Lekarka po moich wynikach glukozy powiedziała mi w poniedziałek, że mam przestać jeść tyle słodyczy i ogarnąć swoją dietę, bo zaraz będę miała cukrzycę. Nie wiem, czy ten nieukojony głód to przypadkiem nie bunt mojego organizmu na to zalecenie 🤣🤣🤣
 
reklama
Mój 2 miesiąc bierze fertilman plus, a czy efekty jakieś będą to się okaże 😅
No pięknie. Chyba nie doczytałam jak polecałaś fertilman i kupiłam ten zwykły bez plusa a z tego co czytam to fertilman plus jest na poprawę nasienia a zwykły to po prostu witaminy. Eh, brawo Ja 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Do góry